Od tragických událostí ve Woodsboro uplynuly dva roky. Sidney Prescottová a Randy Meeks, nyní studenti Windsor College, se pokoušejí dát si své životy do pořádku. Cotton Weary je na svobodě a snaží se ze svého nešťastného uvěznění profitovat. Gale Weathersová napsala bestseller Woodsborské vraždy, který se stal předlohou pro film Bodnutí s Tori Spellingovou v hlavní roli Sidney. S blížící se premiérou filmu začíná koloběh smrti nanovo. Dewey Riley okamžitě přilétá z městečka Woodsboro, aby se pokusil ochránit Sidney, svou "náhradní sestru". V tomto pokračování slavného hororu z roku 1997 se však zužuje okruh podezřelých pouze s narůstajícím počtem mrtvol! (HBO Europe)

gggggg

Po obrovskom úspechu Vreskotu prišlo logicky pokračovanie. Samozrejme, vieme čo bolo v jednotke, akým smerom rozmýšľajú tvorcovia a tak odhaliť vraha bola priorita, ktorú doma skúšal asi každý. Aj tentokrát dokázal Craven šokovať a pripravil nám zaujímavé divadlo ďalšej vlny psychopatov. Dokázal natočiť viac ako obstojné pokračovanie nielen na papieri, ale aj po dejovej stránke. Z Vreskotu sa stáva kultový horor 90-tych rokov. ()

jirikzaboj

Velká škoda, že se tohle pokračování satiristické kultovní hororovky nepovedlo a stává se takovou slátaninou, na kterou v prvním díle tak zábavně film poukazoval. Možná by to bylo i úctyhodné pokračování, kdyby se film nenafoukl o tak nesmyslnou stopáž, která je naprosto nekonzistentní. Potěší Courteney Cox a David Arquette. Zbytek je tady naprosto marný a to i s hlavní hvězdou Neve. ()

Kelinej

Baví mě celá série, protože tento popkulturní hit si prakticky po celou stopáž všech Vřískotů z popkultury a médií utahuje, na to byl Wes Craven machr. Taky se mi líbí, jak i zde připomíná Noční můru, přinejmenším scénou ze sprchy. Rozuzlení je ale ubohé. Žádný div, když na původní scénář se po jeho provalení museli tvůrci vybodnout a nezbylo než vymyslet konec jiný. Důvěru už nemám k samotné struktuře, kdy lze na jakýkoli příběh naroubovat jakékoli zakončení. Víc fandím snímkům, kde si scénárista chystá půdu pro pointu od samého začátku. ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner