Od tragických událostí ve Woodsboro uplynuly dva roky. Sidney Prescottová a Randy Meeks, nyní studenti Windsor College, se pokoušejí dát si své životy do pořádku. Cotton Weary je na svobodě a snaží se ze svého nešťastného uvěznění profitovat. Gale Weathersová napsala bestseller Woodsborské vraždy, který se stal předlohou pro film Bodnutí s Tori Spellingovou v hlavní roli Sidney. S blížící se premiérou filmu začíná koloběh smrti nanovo. Dewey Riley okamžitě přilétá z městečka Woodsboro, aby se pokusil ochránit Sidney, svou "náhradní sestru". V tomto pokračování slavného hororu z roku 1997 se však zužuje okruh podezřelých pouze s narůstajícím počtem mrtvol! (HBO Europe)

Wiikii

Horší začátek filmu jsem zatím neviděl a nejspíš ani neuvidím. .. A trochu se až divím, že Vřískot 2 nepatří i do žánru komedie. Protože sledovat tohle je někdy až k smíchu. .... HODNOCENÍ: 20% (1*) ()

Vyhy

Už to prostě nefunguje jako první díl, ale kupodivu necítím vůbec únavu materiálu. O chloupek horší než předchůdce. Pořád vtipné, mrazivé a vraždící. ()

Petoss1

Dvojka si drží dobrú úroveň prvej časti a dokonca mi to pripadalo niekedy aj lepšie. Poriadna porcia krvavých scén a nenáročnej oddychovej zábavy. Záverečné rozuzlenie a opäť niečo do seba a Courtney Cox je fakt kosť. Spestrením je aj úctyhodný počet nových tvár, dnes už hviezdičiek či hviezd. Veľmi solídne pokračovanie. 75% ()

O´Neill

Druhý díl této trilogie, je docela dobře koukatelný, nicméně ztratil relativně dobrou hudbu z jedničky, a zcela se vytratila, už tak docela bídná atmosféra, z jedničky. Takže film je ve finále dobře koukatelný, nicméně s nulovou atmosférou...tři hvězdy a to s nadsázkou. ()

Mefistofelle

Průměrné pokračování průměrné teenage vyvražďovačky. Opět je zde silné herecké obsazení, které známe už z prvního dílu, ale na skutečně kvalitní zábavu to nestačí. Jediná věc, která opravdu stojí za zmínku, je úvodní scénka v kině. ()

DruidKarel

1042. hodnocený film: Na první díl celé série to nestačí, ale určitě se budete bát. Spousta zajímavých míst, pak je tu pár lekavých okamžiků a celý film vlastně jen sledujete krásnou Neve Campbell, jak si poradí s postavou v masce. Dost tomuhle filmu ale ubližuje fakt, že po dopadení jednoho zloducha v přestrojení za vraha s maskou, se objeví někdo jiný ve stejném oblečku. 4* jsou možná nadhodnocením celého snímku, ale zkoukněte to sami a pochopíte, proč jej tak dobře hodnotím. 4* ()

campix

Jak se také ve filmu zmiňují je velmi těžké přinést druhým dílem něco nového čím by první díl předčil. A bohužel to se nepovedlo ani zde ve Vřískotu 2. Napětí tu je, ale pro mě byli scény nějak předvídatelné. Sice sem až do finále moc nevěděl, kdo za vším stojí, ale to nic nemění na tom, že už to nebylo tak zábavné a nervydrásající jako první film. Přesto je vřískot legendou horroru a jeho masku zná dnes snad každý. ()

PavelVanekArt

Druhý díl série Vřískot mám o mnoho radši než díl první. Hlavně skrze kvalitnější filmařský um, herecké ztvárnění, soundtrack a sebeparodie. ()

zette

Dvojka je pro me velkym zklamanim, na rozdil od prvniho dilu jsem postradal vice akce, napeti a nejakeho toho strachu. ()

Juto

Nádherné pokračovanie, ktoré je dokonalým spolupracovníkom prvého filmu. Postavy nové aj preživšie, sú dobre rozohrané a sympatické. Strach a prenasledovanie v scénach je veľmi efektívne a som si istý, že veľa divákov bolo tak v napätí ako ja. 8/10 ()

emo

Skvelé pokračovanie, ktoré rozhodne nerobí hanbu originálu. Geniálny je ten nápad s pokračovaniami! ()

WolfR

Skvělé pokračovaní Vřískotu! Dějová linie je sice taková průměrná a obyčejná, ale vrátila se naše skvělá herecká sestava s předchozího dílu, což je dobře, protože tito herci opět excelují a to je hlavní. Navíc si zamilujete skvělého Jamie Kennedyho jako poradce na horory. Na scénu přichází nový záhadný zabiják, který začne vraždit nové postavy a taky staré známé s předchozího dílu. Vraždy jsou mnohem propracovanější a krvavější než v první dílu a to vše doprovází výborná hudba. Navíc film se dělá srandu i sám ze sebe a opět nechybí černý humor. Ale film si nedělá srandu jen ze sebe samá, ale i z jiných slavných hororů, což potěší :-D. Závěr filmu je trochu parodický, ale zároveň překvapivý a skvělý! Rozhodně si nenechte ujít toto pokračovaní s výbornou tajemnou atmosférou! Kouzlo prvního filmu zůstalo zachováno společně s glancem 90. let. 4 hvězdy. PS: Čekáte-li, že v tomto hororu budou stupidní dialogy, tak jako u většiny hororů tak se pletete, všechno je tady logické a smysluplné a parádní hlášky dodávají filmu šťávu. ()

Sabrewulf odpad!

Pokud Craven z vyvražďovačky Vřískot vyždímal maximum, je jasné, že další díl už nemůže fungovat. A nefunguje. Maximálně tak paroduje sám sebe. A vyváří z vývaru. P.S. už jen díky anarchii v kině plném dementů, padá druhý díl do puberťáckých sra*ek. ()

Nivenx

Pokračování Vřískotu je o něco málo slabší jak první díl a už více spadá do lehkého nadprůměru. Ale stále slušná krvavá zábava. 60% ()

vesper001

Ne, není to můj nejoblíbenější horor, ale čas od času si ho objednám. Zpruzený výraz Sidney mi ale začíná jít na nervy a začínám fandit maskounovi. Foreman na začátku potěšil! ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner