Od tragických událostí ve Woodsboro uplynuly dva roky. Sidney Prescottová a Randy Meeks, nyní studenti Windsor College, se pokoušejí dát si své životy do pořádku. Cotton Weary je na svobodě a snaží se ze svého nešťastného uvěznění profitovat. Gale Weathersová napsala bestseller Woodsborské vraždy, který se stal předlohou pro film Bodnutí s Tori Spellingovou v hlavní roli Sidney. S blížící se premiérou filmu začíná koloběh smrti nanovo. Dewey Riley okamžitě přilétá z městečka Woodsboro, aby se pokusil ochránit Sidney, svou "náhradní sestru". V tomto pokračování slavného hororu z roku 1997 se však zužuje okruh podezřelých pouze s narůstajícím počtem mrtvol! (HBO Europe)

Tomulka

Nemá to být náhodou parodie na horory? Dávám jednu hvězdu za herecký výkon Neve Campbell a nechci to už nikdy vidět. ()

mlock

Taky si všímáte toho kovového zvuku, jaký dělá v hororech nůž, ať se potká s jakýmkoliv materiálem, například hadrem? Tady je tohle klišé asi v rekordním množství. ()

dragon

Po masakri v mestečku prešli 2 roky. Objavil sa nový vrah v dobre známej maske pripravený znepríjemniť život Sidney a jej priateľom. ()

pajuscherry

Za mě má tento film plný počet hvězdiček. Miluji filmy na tohle téma a když tam k tomu hraje moje nejoblíbenější herečka Sarah Michelle, tak to prostě nemá chybu. Viděla jsem všechny díly a ne jednou.:) a musím říct že druhý díl mám prostě nejraději. ()

CheeseFigure

Rozpráva sa tu o dvojkách, ktoré prekonali jednotku. Vreskot taký nie je. Síce je dvojka celkom dobrou vyvražďovačkou, tak na jednotku proste nemá. Problémom asi je, že tak ako v každej hororovej sérií, je jednotke veľmi podobný. Máme tu postavy z jednotky, ktoré sú opäť hlavnými hrdinami, vraha v maske (aspoň to, že vrah sa v každom filme mení je takým spestrením), vraždy, ktoré mi aj napriek rečiam neprišli brutálnejšie a momenty, pri ktorých si logika vzala dovolenku. Proste, typická hororová dvojka. ()

Ivo.Rolcik

V řadě efektů je film lepší než jednička. Celkově je ale slabší, hlavní hrdinové vydrží až nesmyslně moc na můj vkus. Jinak je to horor plný zábavy ()

Jansuper

Upřímně za mě slabší než první díl a ta první hodina byla jako upřímně nudná, to sem plánoval dát tak dvě hvězdičky jako nepopírám že ty killy byly dobré a ta první scéna byla taky dobrá a opět vám vrtá hlavou kdo ten zabiják může být,protože víte že být to může kdokoliv ale jako ty lokace mě prostě přijdou blbé, prostě jenom takové školní pozemky nebo pozemky u různých budov a ten děj to už prostě upřímně trošku pro mě začalo být takové blbé v podstatě se tam děje skoro totéž co v prvním díle a furt tam vedou ty jejich dialogy které mě už pak opravdu přestávali bavit a ghostface tam tu první hodinu byl fakt málo vidět ale ta druhá hodina to fakt zlepšila a fakt mě bavila více a vytáhla to na 3 hvězdičky , už sem tam něco pořádného začalo dít, a byl sem do toho už více zabránější ale i tak nevím jak na tom budou následující pokračování ale pro mě to upřímně bude asi jen průměrný praštěný komediální slasher který paroduje občas jiné horory ()

FuLister

Vlastně jsem to po prvním dílu ani nečekal, ale dvojka a její "meta" pojetí mě vlastně poměrně bavilo. Takže pro mě určitě lepší a zábavnější jak jednička. ()

oregon.fox

Podobná situace jako u Halloweenu II – Dvojka totiž zdaleka nedosáhla na kvalitu a úspěch jedničky, přesto ve společnosti tehndejších hororů jasně vyčnívala. Právě něco jako druhý Vřískot v roce 1998, tedy v roce, kdy se do kin dostalo i příšerné "Tajemství loňského léta". ()

marocco

Zaujímavé, mne sa páčilo ešte viacej ako jednotka. Sebaparódia rulez, výborná zábava, ako horor to rozhodne nebrať. :) ()

DaNQa

Príhody mladej Sidney Prescottovej,ktorú sa snží zabit ktosi v bielej maske(ducha) sa dostalo do druhého dielu,po velkom úspechu prvého(čo sa aj dalo čakat). Film Nočná Mora v Elm Street preslávila režiséra Wesa Cravena ,ale Vreskot z neho urobil krála teenage hororu(konečne som toto mohol použit v niejakom z mojich komentárov).Do filme zahrnul hlavné hororové "pravidlá",kotré sú vo filme zobrazené hlavnými hrdinami.Takže:ten kto pije,sexuje,alebo si niejak inak užíva neprežije a nedostane sa do poslednej časti tejto trilogie.Najviac šancí na prežitie má pekné kozaté dievča,a ak je ešte panna tak sa jej šance zvyšujú(výnimoku je iba Sidney,ktorá o pannenstvo prišla v prvom diely,ale ona je hlavná hrdinka-jej sa to netýka).Alebo:nikdy nehovorte,že sa hned vrátite,pretože sa nevrátite!.Vreskot je samozrejme hlavne film,ale aj hra počas ktorej dostanete návom,podla ktorého možete tipovat kto umre a kto prežije(hororové "pravidlá").Dej filmu sa sústreduje najma v škole-kde sa to všetko odohraje.Film je pekný teenage horor,nečakejte nič kde by ste museli rozmýšlat,alebo niečo také.Velmi dobre urobil Craven,že použil dve známe fakty. 1.Mladost-mladý ludia umieraju krajšie než starý ludia 2.Známe prostredie(Ináč tieto dva fakty sa používajú vačšinou v teenage hororoch-Piatok 13,Nočná Mora,Vreskot...)Čím lahšie sa divák stotožní s prostredím tým je vačšia šanca,že sa bude bát,aj ked v teenage hororoch sa niet čoho bát. Miulujem celú trologiu hororov Vreskot ,ale ak mám pravdu napísat ,tak táto druhá čast je asi najslabšia takže premna 89%. ()

bocy

Dvojka už nie je to, čím bola jednotka. Zvraty sú predvídateľné, ale som rád, že som si to pozrel. Je to ten typ filmu, ktorý ani nemusíte pozerať, stačí iba počúvať, aby ste vedeli o čo ide. Jednotka bola síce lepšia, ale dvojka za jednotkou iba trochu (viac) zaostáva. :D ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner