Od tragických událostí ve Woodsboro uplynuly dva roky. Sidney Prescottová a Randy Meeks, nyní studenti Windsor College, se pokoušejí dát si své životy do pořádku. Cotton Weary je na svobodě a snaží se ze svého nešťastného uvěznění profitovat. Gale Weathersová napsala bestseller Woodsborské vraždy, který se stal předlohou pro film Bodnutí s Tori Spellingovou v hlavní roli Sidney. S blížící se premiérou filmu začíná koloběh smrti nanovo. Dewey Riley okamžitě přilétá z městečka Woodsboro, aby se pokusil ochránit Sidney, svou "náhradní sestru". V tomto pokračování slavného hororu z roku 1997 se však zužuje okruh podezřelých pouze s narůstajícím počtem mrtvol! (HBO Europe)

Crybaby

Jednotka bola lepsia, ale toto stale nie je horor, pri pomysleni na seriu Scary Movie som sa pri scenach ktore boli pouzite v parodii musel len smiat. Nezmyselne prezitie hlavnych postav kvoli pokracovaniu ma tiez dost zarazilo. Ked dobodany a rozsekany clovek prezije je to viac ako zarazujuce. Ale celkom obstojne. ()

martins

Solidní pokračování, ikdyž kvality jedničky film nedosahuje, pořád se jedná o velmi dobrý film. Navíc ve filmu ve vedlejších rolí Sarah Michelle Gellar nebo Portia de Rossi. Nejvíc mne zklamala asi Laurie Metcalfová a také Jerry O'Connell alias Darek je totálně prkenný a nejvíc mne naštvalo zabití Jamieho Kennedyho. ()

Raskoslav

Jako dělá si to prdel samo ze sebe, to mám rád. Ale i tak nemůžu cítit poměrný downgrade oproti prvnímu dílu. A hlavní protagonistka mě sere čím dál víc, člověk je vlastně zklamanej , že ji ještě nezapíchli. ()

hrumsrt

V podstatě naprosto zbytečné pokračování... Jen snaha zopakovat prvotní "úspěch". Určitě nejsem okey s tím, že si to utahuje z předchozího snímku. Opět spousta mladých herců s velkým potenciálem, o kterých pak v budoucnu ještě dost uslyšíme/už jsme slyšeli. Tentokrát ale naprosto chybí napětí a z hororu se stává teen komedie.  Ale oproti předchozímu snímku tu máme daleko lepší herecké projevy v čele s Neve. S přepálenou stopáží z toho vychází trošičku nudnější snímek, ale čekal jsem málo a dostal jsem ukázku průměrnosti. 45% ()

blondboss

Prakticky totožná dejová linka ako v prvom prípade, v ktorej sa ale už výrazne stráca nejaký zásadný moment prekvapenia a v podstate to Wes Craven uhral na klasickú teenage vyvražďovačku bez nejakej hlbšej myšlienky, o ktorú mu zrejme ani nešlo. Každopádne pokračovanie na kvalitatívne podobnej úrovni ako jednotka, takže to možno hodnotiť ako pozitívum. V rámci žánru slušný nadpriemer. 60 % ()

Elessar.

Ale čo, takéto veci ma z istého nepochopiteľného dôvodu bavia. Celkovo mám trochu slabosť pre filmy ktoré riešia filmy :) ()

Arigato

Já vím, že by se Scream neměl brát až tak úplně vážně, ale mně to celý přišlo hrozně hloupý. Byť vtipy zesměšňují hororový žánr ještě více, lekačky jsou mnohem předvídatelnější a myslím si, že v hororu má mít aspekt strachu zkrátka před humorem přednost. Většina postav mě moc nezajímala, a tudíž i jejich osud mi byl víceméně lhostejný. S Randyho teorií o sequelech se ne vždy ztotožňuji, ale v tomto případě s ním plně souhlasím. Dvojka, ačkoliv polemizuje nad otázkou, zda filmy můžou za násilné činy ve společnosti, za což má rozhodně plusové body, je i tak za mě pravděpodobně nejslabším dílem série. ()

freeeeedom

Jeden z mála prípadov keď sa dvojka (takmer) vyrovná jednotke. Potešia staré známe tváre, vraždiace scény a ľakačky sú na úrovni, trošku škrípe zápletka ktorá je mierne "nadvarená" a sem tam nelogičnosť v deji ako keď sú dvaja trénovaní agenti bez problémov odrovnaní...no veď uvidíte kým :o) Každopádne ak máte radi Wesa Cravena, súčasný trend mládežníckych vyvražďovačiek a páčila sa vám jednotka, tak nie je čo riešiť. ()

Akyno

Bohužiaľ v každom smere degradujúca séria kde sa študenti bavia tým, že raz za čas rozpárajú nejakú tú spolužiačku. Nápaditosť prvého dielu je ta tam a schématickosť a vykradnuté klišé zaujali jej miesto. ()

kishi_SO

mne sa normalne ruca svet! film ktory v mojom dospievani predstavoval urcity standard nadobuda neuveritelny rozmer trapnosti! Ako samozrejme beriem do uvahy, ze je to teenage horror i rok nakrutenia ale asi som uz vyrastol! Isto to ma svoje miesto v tomto zanry ale urcite ma nebude trapit ake to je miesto! Skratka podobne ako u Vreskot 1 - ja som sa smial pri kazdej "akcnej" scene! ()

veverysiak

Tak nám deti trocha podrástli, čo by malo znamenať, že už nebudú takí pritrúbli, aby sa furt pachtili skryť práve na tie odľahlé miesta, kde sa moce naša čiernobiela mátoha, lenže ony nezmúdreli, práve naopak, a to je dobre, lebo na čom by sme sa potom pobavili, treba povedať, že podobné žánre sa nikdy nemôžu snúbiť s logickými postupmi, aj skvelá Jednotka si s tým veľmi hlavu nelámala, tak buďme tolerantní, ale tu mi trošku vadia niektoré scény, ktoré sú od veci a neveľmi pasujú do kontextu deja, celkove však Wes odviedol dobrú robotu, veľmi zriedkavo majú pokračovania takú konvergentnú úroveň, takže 75%. ()

david666

i dvojka si drží vcelku vysokou laťku - sice nic nového, ale itak se člověk baví. Navíc Courtney je tady nádherná-perfektní vlasy:-) ()

josefklimes

***Rozpočet-$24 milliónů***Tržby první týden-$32,926,342***Tržby celosvětově-$172,363,301***Povedené pokračování, ale mínusy k tomu mám ... Všechno bylo skvělý, podle mě první hodina překonala celý Vřískot, ale potom to začalo strmě klesat ... Posledních 20 minut nepřekvapilo, spíš mě naštvalo ... Scény stejné jako u prvního dílu a to jsem se těšil na něco nového ... ŠKODA ... 70%, aspoň že zabiják potěšil, připomínal mi totiž zabijáka z prvního Pátku Třináctého ()

Venceslao90

Oproti nadprůměrnému prvnímu dílu to je velký pád dolů. Tolik nelogičností a nepochopitelností jsem už v jednom filmu dlouho neviděl. Zdejší hodnocení 64% je tedy hodně schovívavé...Podobné věci bez nálepky "Vřískot" tu mají o dobrých 20% míň... ()

Bruce_cz

Co říct na film, který je zcela neoriginální, ale tak moc si to uvědomuje, že nejenže stíhá parodovat celý žánr, ale i parodovat sám sebe, reflektovat celý filmový průmysl, no prostě ten film je skvělý, zvláště jste-li trochu vzdělaní ve filmu a médiích. Jo a je tam SMG, jen aby umřela, a Coutney Cox je skvělá herečka. ;) ()

blekekeke

Jako jasně, je to ohrané téma, ale díky masce, a ostří nože je to věc, která se dokáže vrýt hluboko pod kůži, stejně jako jednička ... ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner