Od tragických událostí ve Woodsboro uplynuly dva roky. Sidney Prescottová a Randy Meeks, nyní studenti Windsor College, se pokoušejí dát si své životy do pořádku. Cotton Weary je na svobodě a snaží se ze svého nešťastného uvěznění profitovat. Gale Weathersová napsala bestseller Woodsborské vraždy, který se stal předlohou pro film Bodnutí s Tori Spellingovou v hlavní roli Sidney. S blížící se premiérou filmu začíná koloběh smrti nanovo. Dewey Riley okamžitě přilétá z městečka Woodsboro, aby se pokusil ochránit Sidney, svou "náhradní sestru". V tomto pokračování slavného hororu z roku 1997 se však zužuje okruh podezřelých pouze s narůstajícím počtem mrtvol! (HBO Europe)

pjotr76 odpad!

IMHO dokonalej a poctivej odpad. Někdy se vymykají mému chápání imho vysoká hodnocení některých filmů. Proboha proč tato slátanina dostane vůbec nějaké hvězdy?? Čím si to objektivně zaslouží? Atmosférou? Hahaha. Co to je za atmosférický film, když jednu chvíli máte pocit, že jste ve špatné komedii, druhou ve špatné detektivce a v třetí ve špatném horroru. A film si od začátku do konce nemůže vybrat, který z výše zmíněných charakterů je mu příjemnější a tak mezi nimi osciluje rovným dílem a tak zvolna přesvědčuje jen trochu myslícího diváka o své absolutní zbytečnosti a otravnosti. Zaslouží si to snad herci?? Hahahahaha. Dovolte, abych se pousmál, ta vyhublá dáma co tam představovala od začátku do konce velmi nejasnou postavu, svým způsobem opět zcela zbytečnou, měla zůstat u Přátel, slušelo jí to tam víc. Zbytek ansámblu, až na toho nějak poznamenaného pána s účesem na patku, a Dušínovským výrazem, jsou tuctový američtí teenageři, až yapeeci, kterých nám již bylo, je a ještě bude naservírováno tuny, kdyby byly jejich ploché postavy vyvražděny kompletně v prvních minutách filmu, zcela jednoznačně by to na další dění nemělo vliv. Nemá smysl ten nesmysl dále pitvat - konzum, nedostatek dobrého vkusu atd, opět zvítězil nad rozumem a dobrým vkusem. ()

Prochy38

No, dalo by se to celkově přirovnat k prvnímu dílu. Jen jsou jiní vrazi a mají jiný motiv. Pak už je to to samé a já musím i to samé napsat. Dokonalý zabiják opět ztroskotal na Sidney a jejím nábytku. * za úvodní scénu v kině - povedené! * z N. Campbell je od minulého dílu kus pěkné ženské! I C. Cox se vybarvila:). * hvězdné obsazení (T. Olyphant, S. M. Gellar, L. Schreiber, H. Graham, J. Jackson, T. Spelling, L. Wilson, ...). No a * dolů za totálně stupidní konec. To máme suma sumárum **. ()

MkSallam

Hloupý a nudný slasher, který se snaží být chytrým, když mluví o slabých dvojkách a sám je nelogickým maglajzem zbytečných mordů, zvláštních twistů a nelogického chování, který se chce za každou cenu svézt na úspěchu prvního dílu. Vše od pasáže s autem až po konec je jednohvězdičkový absurdní trash. ()

Hanes88

No někdy jsou dvojky lepší než jedničky. Z toho důvodu jsem se ještě přemluvil, abych se podíval na toto pokračování. Jenže to bylo horší než jednička. Všechno se zde dalo ještě překousnout, ale ten konec....no kdo viděl, asi chápe. 40% ()

jurasino

Sequel k devadesátkové klasice Scream pokračuje ve výborné atmosféře a rozjíždí se nám tu skvělá série. Znamenité herecké výkony, stojí to za to ()

Paldiny

Blbé rozuzlenie tomu nasadilo korunu. Až do neho si pokračovanie kráčalo podobne nad vecou ako predchodca. Preživší od minula opäť padnú do spárov magora v maske, ktorého motív už nikoho nezaujíma. Podozriví sú skrátka všetci čím stratíte záujem rozoberať desiatu konšpiračnú teóriu, tak sa radšej venujete tomu podstatnému, zabíjaniu. Film strieda svetlé chvíle (mord v kine, uväznení v aute) s tými menej svetlými. Minimálne nedotknuteľnosť pipiniek zo spolku Deta zostala záhadou. Tie vygumované babenky si vrahúň nielenže nepodal, ale si ani nevybrali žiadnu diskrétnejšiu scénku. Ako tak minúty ubiehali a niektoré ubiehali vážne pomaly, sa dostávame k spomínanému finišu čo svojim priebehom a lacnými zvratmi spraví z diváka úplného blbca s IQ 65. ()

Damielka

Teď přemýšlím...bála jsem se u tohoto filmu vůbec něčeho...Ano, už si vzpomínám! Aby nenatočili třetí pokračování. ()

Shogin

Výborné pokračování, které mi v osmi letech přichystalo nejednu noční můru. Za to jsem však rád, protože to lze brát jako určité otužení a započetí fascinace touto sérií a maskou Ghost Face. ()

geimz

Tuctová vyvražďovačka bez šmrncu prvého dielu, ktorý len prázdno kopíruje. Rádoby prekvapivý koniec, logické zádrhely a pár slušných vrážd, to je vše. ()

matmanX

Dvojka bohužel není ani zdaleka tak vynalézavá, jako původní Vřískot. To, co bylo v jedničce překvapivé a osvěžující po stovkách slasherů se zavedenými pravidly, tady začíná být podobně šablonovité, jako filmy, ze kterých si tvůrci dělají srandu. Ubralo se na hororu a přidalo na komedii, což dělá film poměrně zábavným, ale zároveň to znamená přechod k slasherovým sériím, kde jsou vraždy a krev důležitější, než atmosféra a napětí. Je tu pár povedených hororových scén, ale nic srovnatelného se skvělým úvodem jedničky. Odhalení identity vraha taky postrádá překvapivost původního filmu. Vřískot 2 zkrátka neustále zůstává ve stínu svého předchůdce a několik povedených scén a vtipů ho nezachraňuje od pocitu zbytečného opakování. Pokud chcete povedený a zábavný slasher, film vás nezklame, ale nečekejte nic na úrovni jedničky. ()

Esgalnor

Nuda. Všichni tu vypadají unyle a zajímavé postavy zařvou. Neve se tváří znuděně a je celkově nezajímavá, stejně sama Sidney je nezajímavá postava. Je to pořád snesitelné, jenom ne tak napínavé nebo strašidelné jako předchozí díl, celkově spíš nuda, kde stejně nikomu nefandíte a jen čekáte na to, kdo je vrah, což ani není ve finále tak překvapivé. Nuda. ()

rsimonyi

Docela příjemné pokračování, které tak trošku paroduje i samo sebe. A vrací se několik původních postav, což potěší. ()

Ad4mson

Podstatně slabší než bezchybná jednička, avšak řemeslně se pořád drží v hororových mantinelech a nesklouzává do sebeparodie jako otřesná trojka. A za použití špičkového hudebního motivu z Operace zlomený šíp od Hanse Zimmera všechny palce jednoznačně nahoru. ()

wampire23

Môj prvý horor videný v kine (keď som mal nejakých 12 rokov). Vtedy som bol z toho na vetvy. Teraz je to o niečo slabšie, ale stále lepšie ako trojka. Jednotka však kraľuje. ()

Skarface

O něco horší než první díl , přeci jen jednička byla na jiné urovni ale určitě by semnou hodně lidí souhlasilo když řeknu že to mohlo klidně dopadnout i hůř ()

Zemřel herec David Warner

Zemřel herec David Warner