poster

Čelisti III

 • anglický

  Jaws 3-D

 • slovenský

  Čeľuste 3

Thriller / Horor / Dobrodružný

USA, 1983, 94 min

 • Jino
  odpad!

  No ne, tohle je už i na mě moc: Žralok zabiják v zábavném vodním parku plných lidí???Koho tím chcou vylekat!!!! Osvědčené pláže u moře jsou tytam a nastupuje jen nudná variace na Něco nám tu žere lidi !!! Fuj !!! Na to se nedalo ani dívat, jen to špiní jméno svým předchůdcům. Otřesní herci, otřesná atmosféra, otřesné všechno. Ruky pryč!!!(3.1.2007)

 • anli
  *

  No....a to sem prosim dvojce vycital,ze moc napadu nema.No,tak se ji trochu omlouvam a rikam,ze pokud sem u dvojiky byl malinko ochoten ocka primhourit,tady uz to opravdu nejde.Proti tomuhle je dvojka nabuseny bijak!Velmi spatny scenar bez spetky novych napadu a to i co se tyce rezie a samotnych hercu.Studio chtelo vytezit z uspechu jednicky co nejvic,timhle pocinem ji ovsem akorat ublizili.No,proste,jasne cistych 20% a to jen tak tak.(6.9.2010)

 • sud
  odpad!

  Nemůžu si pomoc, ale tohle je opravdu sračka. Herecké výkony jsou hodny ochotnických představení v Horní, Dolní (tím nechci ochotníky hanit, spíš naopak). Jediný kdo aspoň dělal jako že hraje byl Louis Gossett jr., ale i tak bída a utrpení. Čtyřka je ještě o něco horší, ale jenom kvůli tomu, tenhle odpad přehodnocovat nebudu.(14.7.2005)

 • Lucasion
  ***

  A Čelisti jsou tu potřetí. Z herců to táhne celkem charismatický Dennis Quaid. Zmizl nám hudební motiv od Johna Williamse. Takové jak se říká nastavované pokračování. Pokračování sleduje 2 bráchy z předchozích dílů. Nicméně už se nejedná o amity, nýbrž o vodní svět. Žralok to je pořád ohromný. Práh nechutnosti se opět posunul trošku výše. Průměrné pokračování super série o vraždícím netvorovi z hlubin. ( 55 procent )(21.8.2011)

 • Aluska88
  *

  Takové zesměšnění si žraloci vážně nezaslouží. Jinak, co říct. Takového krásného umělého a nepovedeného žraloka jsem snad ještě v žádném filmu neviděla. Byl z plastelíny? Nebo snad z papíru? Těžko říct. On sám to možná neví :D O efektech škoda mluvit, nejvíc mě dostalo, když se žralok blížil ke skleněné vitríně, ovšem takových úsměvných momentů by se v celém filmu našlo více. No a scénář a dialogy? Pacienti léčebny pro duševně choré by to s podporou kolegů zvládli zcela jistě mnohem lépe. A triky by dokázala mnohem lépe s přehledem vytvořit skupinka šikovných a nadaných dětí ze základní umělecké školy. Docela by mně zajímalo, zdali tento film viděl pan Spielberg.(10.9.2008)

 • - V októbri 2016 sa podľa webu PrettyFamous umiestnil film na 10. priečke v rebríčku "Najhoršie horory všetkých čias". (martin1m2)

 • - Třetí Čelisti byly nominovány hned na osm anticen Zlatá malina. (WolfR)

 • - Spoiler: Ve filmu zemře celkem 5 lidí. (Žralok)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace