Scary Movie 4

• USA Scary Movie 4 (více)

Co může být ještě neuctivější, vtipnější a děsivější než Scary Movie 3? Samozřejmě Scary Movie 4! Scénárista a režisér David Zucker se znovu sešel se scénáristy Craigem Mazinem a Jimem Abrahamsem, aby v tomto pokračování velmi úspěšné série opět posunul hranice komediálního žánru. Žádný blockbuster ani popkulturní ikona nejsou před jejich zběsilým humorem v bezpečí: oběťmi nemilosrdné parodie se stávají Válka světů, Nenávist, Vesnice, Hra o život, Million Dollar Baby, Zkrocená hora a celá řada dalších filmů... Tentokrát osud zavane naivní Cindy Campbellovou (Anna Faris), která se snaží budovat kariéru v oblasti péče o nemohoucí, do domu podivné staré paní (Cloris Leachman). Jako by nestačilo, že dům je ještě podivnější než ona obskurní důchodkyně a zjevně v něm straší, bydlí hned vedle skvěle vypadající kluk (Craig Bierko) a svět navíc sužuje akutní hrozba globální mimozemské invaze. Neohrožená hrdinka se však znovu vrhá do víru událostí a snaží se rozluštit hrůzné zprávy ze záhrobí, najít lásku na velmi zvláštních místech a zachránit svět před totální zkázou. Během hledání indicií, které mohou zachránit život nejen jí, ale i celému lidstvu, se setká s hrůznými leteckými katastrofami, pozoruhodnými nevidomými dívkami, vesnickými idioty, nedbale oblečenými rappery, psychotickými lidmi, kteří se připravují na přežití globální katastrofy, mimozemskými svěrači a dokonce i s populární televizní hvězdou Oprah! (oficiální text distributora)

cariada

Po slabší trojce se mě tohle zase hodně líbí. Je to už více parodie na scifi filmy a na horoy. Parodie na Saw neměla chybu s řezáním nohy a pak ,když mu ten druhý povídá ,že to je ta druhá ,jsem se válel smíchy. A nebo na Válku světů . když kluk beží po poli a Michael Jackson s dětma přivázanýma na provázku mu povídá pojd ke mě u mě tě bude dobře. A děti jenom kroutí hlavou né. ()

Trainspotter

Série Scary movie, pod taktovkou klasika žánru parodie Davida Zuckera, se opět vrací k formátu jaký byl předveden ve třetím díle: Nesourodá kupa bláznivých parodíí, které jsou spíše pouhým legračním interpretováním známých scén z horových a sci-fi filmů. Ale levné gagy většinou fungují, protože jsem se takhle v kině ještě nenasmál. V další budoucnosti by se ze Scary Movie mohla stát tradice periodicky parodující aktuální filmové hity. AR: 1,85:1 -HDCAM SR (1080p/24) ()

Crawler-D

Velkým problémem, který se nese celým filmem, je, že tvůrci prakticky citují celé filmy (potažmo scény) – hodně vidět je to u Války světů – člověka pak napadne, proč se dívat na film, který už jsem viděl a který je natočen mnohem lépe? Vždyť to nemůže udělat ani kvůli trikům – jak můžete udělat parodii trikového velkofilmu, když máte třetinový rozpočet? To prostě nejde a divák to pocítí sám, když se ukáží tripody v celé své ošklivosti. Navíc, ty nejlepší vtipy už byly v traileru. Na závěr motlitba za ukončení série, která už dávno měla skončit. ()

C0r0ner

Po parádní trojce přichází totální průser. Příliš moc inspirací nacpaných do jedné parodie vede vždy k propadáku. A tady bylo inspirací snad deset. Absolutně nezábavný, většinou spíš trapný film. Nechápu, jak mohli stejní tvůrci natočit tohle po geniální trojce. Tohle byl opravdu děs. 20% ()

dubinak

Se čtyřkou už jsem měla trošku problém, ale stále si nechávám rezervu pro pátý díl, na který se zatím bojím podívat. Už je tu minimum momentů k zasmání, parodie na Válku světů je o ničem, Vesnice se taky nepovedla. Potěší Nenávist a postava prezidenta, ale jinak je to už spíš bez šmrncu. ()

Šimpy

Blbost na třetí, ale místy jsem se smál, byť spíše nad neschopností tvůrců, ale zase je tu Leslie Nielsen. ()

WolfR

Naprosto nejhorší díl série Scary Movie. Po příjemně a překvapivě dobré trojce a oživení série přichází katastrofální 4 díl! Nový herci jsou děsně nesympatičtí a nejsou vtipní. Parodické scény ze, kterých je film slepený jsou úplně ubohé a hlášky taky nejsou vtipné! Ani jedna! Už ani dvojka černošských rapperů nepřinesla žádný humor! Jediné světlé body na tomto filmu jsou camea Sheena a Nielsena. Jo a taky Carmen Electra v podvazcích. Jinak děs a hrůza. Parodie jsou sice takové hovadinky, ale když jsou dobré tak se u nich smějete. U téhle parodie na mě ten smích, jaksi nepřišel. 1 hvězda. PS: Mimochodem, co tam kruci dělá zase ta černoška Brenda, když už v minulém díle zemřela?! ()

campix

Série filmů Scary movie byla pro mě synonymem pro vcelku zábavné a dobře stravitelné a bohužel snad takovéto jediné parodie. Škoda, že čtvrtý díl v tomto nastoleném trendu nepokračuje a stává se nám ze série taková ta stále méně kvalitní nastavovaná kaše, jako například Saw. Scary Movie se dá ještě snést narozdíl například od Epic Movie daleko více v pohodě. Ale jak jsem již říkal dříve, prostě už to není ono a na první dva legendární díly už asi těžko někdo v podobném duchu dokáže. Na druhou stranu mě těší, že u Scary Movie vydrželi herecké hvězdy ( spíše teda hvězdičky) a nenechali film sklouznout k tv zpracování. ()

animaxis

Je to opět volovina,ale potěšilo mě že tam nejsou jen fekální vtipy.Občas jsem se upřímně zasmál,což se mi od druhého dílu nepodařilo. ()

tom88

Ďalšie pripečené pokračovanie pripečenej série. Aj keď je to dosť úbohý film, zachoval si štandard z predošlých dielov. Chvíľami celkom vtipné, ale samozrejme aj trápne ako je to zvykom. Nie je to našťastie ani z ďaleka taká katastrofa ako som počul. 50%. ()

otík

Nacpat do parodie na filmy Válka světů, Vesnice, Zkrocená hora, Nenávist, Million Dollar Baby, Saw a kupu dalších známé herce (Pullman, Nielsen, Madsen, Sheen, J.E.Jones, ...) a tak totálně film zmršit, to zní až téměř neuvěřitelně. I přesto je to pravda. Bohužel se už nedokážu smát tomu, že někdo ze sebe dělá naprostého debila (Nielsen, Bierko) nebo někde něco na někoho padá. Předzávěrečná scéna s J.E.Jonesem je naprosto tradiční, bohužel už mnohokrát opakovaná a ta závěrečná scéna je naprosto katastrofální a je totálním hovadským výplodem. Vzniklo tak stejně slabé pokračování jako bylo SM 1 a 2, a je to velká škoda, neboť slušná SM 3 naznačovala posun k lepšímu. ()

tomeek odpad!

Bezduchá slátanina všeho možného, bez sebemenšího smyslu poskládaná dohromady. Asi dvě tři vtipná místa. ()

URBAN

Scary Movie je něco tak trapného něco tak humorného něco tak " hororového " že to ani nejde nemilovat !!! Smějete se a ani nevíte čemu ? Jak je to trapné nebo srandovní ? Scary Movie je něco jako kult pro naši Teenagerskou generaci. (29.1.13/PC ) ( 12.1.16/MAC ) ()

Deyw

furt nic moc..nena to uz cenu..nikoho to nezajima neni to vtipny..vsechno vystrileli v prvnich trech rekneme.. ()

Cedr

Nuda. Jedna hvězda za to, že jde o Scary Movie. Pár dobrých vtipů by se našlo, ale většina je dost ubohá. Škoda. ()