Armageddon

Za dva dni som pozrel dva výborné filmy. A obe mali spoločné bojové umenia/box. Ale mali tiež spoločné výborné prevedenie, atmosféru a hlavne príbeh. Užil som si to ako keby som tam aj ja a to sa mi ráta najviac. ()

PavelH

Pět hvězd si to určitě zaslouží, ale nemůžu se zbavit dojmu, že filmy o boxu a bojích celkově už nemůžou nabídnout tolik nového. Tak nějak je nám všem jasné, že hrdina nakonec přeji jen vyhraje. Warrior vyčerpal asi maximum z toho, co mohl nabídnout. Velice emotivní, avšak nepřehnané drama. Kdybych měl něco vypíchnout, tak mě hodně bavil totálně zvířecí Hardy... to monstrum, co ze sebe udělel. Pak mě bavil ředitel :)) ()

singone

Rozhodně jeden z nejlepších zápasnických filmů, kdoví jestli ne nejlepší....Napětí mezi bratry, které graduje až do *spoiler* grandiózního finále a suprově zpracované bitky a výkony Joela Edgertona( který mě zaujal v The Thing) a Toma Hardyho (na kterého se moc těším v The Dark Knight Rises) dělají z tohoto snímku výjměčný zážitek. 5* ()

aa12

Strašně poutavý film, který mě dostal. Tato pecka je totální špica sportovních dramat, ale i mezi klasickými dramaty je na vrcholu. Třeba u Million Dollar Baby se všechno točí okolo boxu a tento film mám obrovsky rád, ale Warrior posunul sportovní drama o level výše protože neuvěřitelně je do filmu zakomponován životní příběh. Dál stojí za vyzdvihnutí obě hlavní postavy protože jsem snad ještě nezažil aby tak rozdílné osobnosti se mi tak zalíbili a s oběma jsem neuvěřitelně soucítil. ()

Bezmenny

Dva silné príbehy, skvelé scény. Nie je to len o športe, je to aj o ľuďoch. Why are we here? You tell me? Are we gonna win this fight? Cause if we´re not, I will throw in the towel. You will get Tess and we will go home. Okey? You don´t knock him out, you lose the fight. You don´t knock him out, you don´t have a home. Existuje lepšia motivácia? Nemyslím... ()

Looka

60% Pohádka o tom, jak hypoteční krize dohnala učitele fyziky zpátky do klece. Na mlátičku málo mlácení, na psychologický film neskutečný žvást. Rockyho geniální jednoduchosti nesahá ani po kotníky zbrocené potem. ()

markyzgero

Znáte to. Máte vyhlídlej nějakej film, těšíte se, hýčkáte si očekávání a pak prásk-zklamání. Po první půlce jsem myslel, že je to i tenhle případ. Ale přišel první emo knedlík, pak druhej a na konci rozbolavělej krk...Dokonce ani dějová linie pana učitele správňáka mi nevadila a Tom Hardy je prostě... hardy. Jeho Bronsonovsky šílenej pohled je famózní, střízlivý dávkování vnitřních přetlaků jakbysmet. Jen toho zlýho rusa, navíc se sovětskou image, si mohli odpustit, ale ono to už k žánru tak nějak patří. A u Nicka Nolteho se mi dere do úst floskule o zrání a o víně, ale radši jí spolknu, takže na závěr jen velká pochvala ()

Tanner

89% a 43. nejlepší film? To jako vážně? Velkolepé a obludné klišé o hroudě masa, která prochází emocionální/životní/finanční/rodinnou krizí a zpytuje svou duši za minulé chyby, ale naštěstí se může jako vždy uchýlit k primitivní maskulinitě a fyzické (přesto však oduševnělé) agresi, aby našla sama sebe a překonala tuto krizi, nedůvěru a limity, a to ve jménu opravdových amerických, čerstvě nalezených hodnot. (kdo neviděl ty tucty stejných filmů, tak asi SPOILER) A právě oduševnělost umožní sice trošku sešlé, ale poctivě se připravující a s velkým srdcem bojující hroudě, aby porazila ještě větší, ale tupé a zlé hroudy. Nechybí nedůvěřiví škarohlídi a různé překážky (největší samozřejmě přímo v citlivé duši hroudy sužované rodinným traumatem), nechybí Ivan Drago ani milující něžná Adriana, která se o svého hrdinu bojí v přítmí jeskyně, kde udržuje oheň a pečuje o potomstvo, a nechce mu dovolit jeho statečnou výpravu, ale přeci jen stane nakonec po jeho boku (pro lásku, ne pro prachy samozřejmě) a respektuje jeho rozhodnutí. Akorát se tu všichni jmenují jinak. A ta hrouda masa je rozpůlená na dvě. Pane jo, to je invence! Divák se tetelí blahem, protože dostal svou pravidelnou dávku Rockyho, a po jeho vzoru přidá si zítra v potu tváře - překonávaje své možnosti - a se slzou v oku - mysle na svou Adrianu v jeskyni - pět minut na rotopedu, než se mu udělá blivno. Pardon, ale mně je blivno už teď. Neuvěřitelně tupý film. ()

Smerfetka88

Popravdě příběh o rozpadu rodiny a následném shledání mě moc nenadchl a taky se mi zdálo, že ta omáčka kolem je někdy zbytečná, ale jinak mě film hodně mile překvapil. Scény v kleci předčily mé očekávání a zápasy mě doslova vtáhly. Až jsem se přistihla, že sedím úplně bez dechu a fandím....a to se mi u filmu často nestává. A proměna Toma Hardyho do tohoto filmu je...no vypadá tam vážně fantasticky, takže míň než 4* dát nemůžu. ()

smajliss

Ano, děj je takový pohádkový. Ale způsobem jakým je film natočen, způsobem, jakým herci zvládají své role a skvělé souboje. Tom Hardy - tomu jde věřit vše. Joel Edgerton - má už takovou víc klíšé roli, ale i během jeho scén jde cítit husí kůži. Tvůrci skvěle vymysleli i vedlejší role (ředitel, žáci) a tak to všechno do sebe hezky zapadá, což z Warriora dělá skvělý film u kterého zažijete emoce. ()

Godhaj

,,Myslel sis, že Tommy byl vyvolený." ,,Brendane, byl jsem opilec." Máme tu dva bráchy, jednoho tíží hrozivá zkušenost z války (je to totiž mariňák jako každý správný američan), tomu druhému hrozí, že nesplatí hypotéku (chudák, má jen obrovskej rodinej dům a dvě nableskaný auta). Přídejme k tomu ne zrovna ideálního taťku Nicka Nolteho a máme vynikající kokteil plný emocí. Příběh stojí opravdu za starou belu a je to akorát emocionální doják. Souboje v kleci byly otřesné, protože kvůli neustále kmitající ,,akční" kameře nešlo stíhat, co se tam vlastně děje a kdo je vlastně kdo. Co mě ale znechutilo nejvíc jsou motivace obou bratrů proč si jít rozbít papulu - 5 mil. dolarů - prachy!!!! Takový dva žoldáci, co si jdou zabojovat pro prachy, není v tom žádnej sport. Je to komerční až hrůza. Z herců na mě působil pozitivně jen Nick Nolte, i když jeho postava nebyla zrovna dvakrát originální. ()

departed

Seru na patetičnost a podobný kecy. Když mě film na konci emocionálně vyždíme tak, že se pak ještě tři minuty klepu, tak nevím proč bych měl jít na nižší hodnocení. Samozřejmě to nebylo jen tím koncem, bylo to celým filmem. Nakoukání do životů jednotlivých postav, tréninky, psychická příprava, problémy s financemi, vztah otec-syn, bratr-bratr, všechny decentně natočené zápasy a pak tedy již zmíněné finále. Takovýhle filmy se natočí jen jednou za čas. ()

dkas

Zajímavé drama, místy ale tlačí moc na pilu. Že je děj předvítalený dlouho dopředu, to by mi ani tak nevadilo, ale ten konec / nekonec mě trochu zklamal. Celkově ale velmi dobře zahrané! ()

Indyi

Skvělá pohádka pro kluky. Dva bráchové v trablích a dluzích.... Jako na zavolání je tu obrovská šance vyhrát pořádnej balík v kleci, No vlastně nevím, co o tom psát, čím víc toho napíšu, tím větší mám pocit, že "taková blbost", která prvoplánovitostí a klišé smrdí na 100 honů, nemohla být ke koukání. Opak je pravdou, Warrior je jeden z nejlepších filmů roku 2011. ()

IronRocky odpad!

Film je to hrozný a ničím není ani zajímavý. Příběh je prostě blbej a předvídatelný. Od začátku filmu divák už ví jak to celý skončí. Herci jsou nesympatický. Nechápu takhle vysoké hodnocení tohoto filmu. ()

dj_kure

Jak může být film s tak průhlednou zápletkou takhle vysoko hodnocený? Vysvětlení je docela jednoduchý. Lidi prostě mají rádi když v nich film dokáže probudit emoce. A to Warrior rozhodně dokázal. Sportovní filmy prostě budou vždycky patřit k mým nejoblíbenějším a to hlavně proto, že narozdíl od většiny "sliných" rodinných dramat u nich mám pocit, že nejsem ze železa. Kdo miloval Rockyho, bude milovat i Warriora, ačkoliv jsou příběhy rozdílné. 86% ()

Maniik88

Chlapci Tom Hardy a filmový brat Joel Edgerton si veru zamakali. Film je nesmierne náročný na fyzičku, obaja herci + ďalší protivníci zvládli skvelé bojové choreografie, ktoré ma udivovali, pôsobili veľmi realisticky. Tom Hardy bol nabušený (ten chlap odtrhol dvere tanku a zachránil tak svojich spolubojovníkov:)) a skladal súperov skvelými údermi. Jeho postava bola zahalená tajomstvom, nikto nevedel čo mu chodí v hlave. Vzťah bratov a ich otca dodával filmu správnu šťavu a koniec bol ozaj veľmi emotívny, dokonca mi kamarátka povedala, že nejakú tú slzičku vypustila. Kto má rád klasiky typu Rocky, bude veľmi spokojný, hlavne bitky sú na úplne inej úrovni a aj príbeh je slušný. Pre mňa lepšia ako Fighter a určite si to pozriem ešte raz. ()

Seriálový Warrior nabírá obrysy

Seriálový Warrior nabírá obrysy

18.07.2022

Z Warriora se stane seriál

Z Warriora se stane seriál

13.09.2021

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

Sebevražedný oddíl se utká s Rockem?

11.11.2017

Zeleného sršně čeká drsný reboot