Realitný magnát Hamilton Lux stavil na rozvoj starosvetského prímorského letoviska Full Moon Bay, no pri plnení jeho zámerov sa stretne s nečakanými prekážkami. Daniel Wilder je rybárom už celý život a zároveň vlastníkom nehnuteľnosti, s ktorou má Lux veľké plány. Preto sa Lux rozhodne miestne vody zamoriť toxínom, ktorý usmrtí celý podmorský život, v snahe zlikvidovať rybársky priemysel a zbaviť sa tak Daniela. Žiaľbohu, chemické prostriedky na žraloky reagujú tak, že sa zvyšuje ich agresivita. Bez rýb na kŕmenie sa útočnosť žralokov na človeka rýchle zvyšuje. Lux využíva mediálnych kontaktov a snaží sa presviedčať, že útoky žralokov sú náhodné. (oficiální text distributora)

Milan25 odpad!

Další ze série nechtěných bláznivých komedií. Jedno klišé za druhým, děj předpovídatelný na hodinu dopředu, dokonce od první minuty víte kdo umře. Naštěstí všechny zachrání neohrožený rybář a jeho blikací pistolka! ()

Foxhound#1 odpad!

Kdy už konečně filmařům dojde, že zabijáčtí žraloci už jsou těžce ohraný téma. Nezachrání to ani tvářička Daryl Hannah. ()

Haymar odpad!

3v1 aneb čistá esence naprosté scánáristické impotence X režisérské infantility X totální herecké topornosti... A to jsem si ještě nedávno myslel, že nehorázně dementní Shark attack! sérii hned tak něco nepřekoná... Inu, život je samé překvapení... ()

Luqi

Táto téma je už toľko krát prepraná, že každý ďalší pokus znamená krok vpred k absolútnej trápnosti............... Tento "kúsok" ich dokázal spraviť hnieď niekoľko.............. ()

pend

Ve filmu najdete snad úplně všechna klišé ze zvířecích horrorů. Samotní žraloci jsou pochopitelně digitální, ale docela slušně udělaní. Na TV film má slušné herecké obsazení a hlavně hodně vysoký bodycount. Počet zabitých jsem přestal počítat někdy po hodině filmu. A tohle nikdo ve filmu nevyšetřuje! Souhlasím s kritikou přemrštěné stopáže, minimálně hodinu bych vynechal. ()

adussh odpad!

Neuvěřitelná pakárna! Příšerný efekty (kdyby byli žraloci plyšoví, vyšlo by to v tomto případě nastejno), nesmyslný scénář (panika nepropukla ani v momentě, kdy už žraloci vyžrali půlku města). Navíc to kromě groteskně nešikovných obyvatel Full Moon Bay, kteří padají přes palubu lodí (a vůbec rádi skáčou do vody z mol, člunů apod.) jako na běžícím pásu byla hrozivá nuda! Odpad! ()

Meteorista odpad!

Tak si představte, že v týhle sračce chlap, kterej je na lodi, řve na ženskou ve vodě: "Podej mi ruku!" Ovšem ta ženská se drží žebříku, kterej na tuto loď vede a přesto se snaží asi půl druhý minuty na tu jeho ruku dosáhnout. A díky tomu ji ten žralok dostane. Úplně sem to tý rybě přál, o jednu blbou pizdu míň. ()

lxbch

Televizní produkce rozdělila tenhle trhák na dvě části. Zatímco prví část dokáže svou éčkovitost umně skrýt, druhá část doslova klečí na kolenou v bahně braku, aniž by se tvářila s nadhledem, že si ze sebe dělá srandu. Největší problém Invaze žraloků je, že se bere vážně. Když pominu do očí bijící scénáristická škobrtnutí a prvoplánová klišé, stále mě zaráží to, jak je film hloupý. A ta závěrečná idylka? To už jsem si pod sebou dobrovolně podrážel stoličku a věšel se na lustru, protože tak blbý film jsem dlouho neviděl, a to mám prosím béčkové a céčkové (a déčkové...) filmy docela rád. A Daryl Hannah? Nikdy to nebyla nejzářivější hvězda rudých koberců a asi má své důvody, proč si střihla charakterní roli v tomhle komorním dramatu o poctivém rybáři, kterak na kobylku zlému milionáři se dostal. ()

Steffa odpad!

Nechci hodnotit film, u kterého jsem viděl jen půlku (přesně řečeno druhý díl) ale u Invaze žraloků to s klidným svědomím udělám. Film je plný nelogičností (ať už je to chování lidí, žraloků nebo úžasné snímky z družice) a nelze ho chápat jinak než výbornou příležitost pro pobavení. Bohužel v popisu filmu chybí žánr komedie a tak hodnocení odpad sedí naprosto přesně. ()

Kadas97 odpad!

Somarina, ktorú budú naše komerčné televízie púšťať do zblbnutia každého pol roka. Žraloky neprirodzené, krv kečupová a herci jaloví. 0 z 10 ()