Realitný magnát Hamilton Lux stavil na rozvoj starosvetského prímorského letoviska Full Moon Bay, no pri plnení jeho zámerov sa stretne s nečakanými prekážkami. Daniel Wilder je rybárom už celý život a zároveň vlastníkom nehnuteľnosti, s ktorou má Lux veľké plány. Preto sa Lux rozhodne miestne vody zamoriť toxínom, ktorý usmrtí celý podmorský život, v snahe zlikvidovať rybársky priemysel a zbaviť sa tak Daniela. Žiaľbohu, chemické prostriedky na žraloky reagujú tak, že sa zvyšuje ich agresivita. Bez rýb na kŕmenie sa útočnosť žralokov na človeka rýchle zvyšuje. Lux využíva mediálnych kontaktov a snaží sa presviedčať, že útoky žralokov sú náhodné. (oficiální text distributora)

Sawy odpad!

Neptejte se mě,proč jsem se na to díval,sám nevím.Můžu k tomu říci jen to,že kdyby ten film nebyl rozdělený na dvě části,asi bych u něj umřel.Smíchy. 5 % ()

Terva

Původně jsem chtěl dát odpad, ale na těch žralocích je něco tak krásně směšného, že jsem se i bavil. Trojka Čelistí však byla lepší. Scénář - Matthew Chernov a David Rosiak ()

Marw odpad!

Díl první jsem viděl - druhý si raději nechám vyprávět od housenky.....bude mít víc grády. ()

Vědma odpad!

Kde nic není, ani žralok nebere. (Nechtělo se mi k této slátanině něco psát, ale jestli někdo chce vědět o čem to je, ať si přečte komentář uživatele Mufiak - dokonalé :-)). ()

Attta odpad!

Tak takhle příšerný film jsem dlouho neviděl. Jako divák jsem nevěděl jestli raději nemám odejít a nebo se začít smát nad zpracováním, ale i scénářem filmu. Všechno je na tom filmu tak okaté a ohrané a špatně natočené a to nemluvím o příšerné animaci žraloků. Nejprve jsem si říkal, že v tom něco bude, že přeci nikdo nemůže natočit takhle film, ale ono v tom nakonec nic nebylo, jen prostě hrůza. Zbytečně dlouhé, logicky na tom byl scénář velice příšerně, útoky žraloků pořád dokola. A to musím říct, že jsem fanda "žraločích" hororů, ale tohle bylo utrpení. V průběhu filmu jsem se musel několikrát přemlouvat abych to dokoukal do konce. ()

Džef! odpad!

Jedná se o naprosto stupidní a nesmyslný výtvor, který snad ani nestojí za řeč. Nikdy jsem neviděl žraloka bílého ve skupině s ostatními (jsou to samotáři)!!! Také "repulsní pistole", která žraloky odradí od útočení na pláž. 0% ()

Fallen_One odpad!

Šmarjá, to je tak blbý... :-D ženský jde o život, má po ruce žebřík a celou věčnost čeká, než jí vytáhne její mafiánskej milenec, který se zatváří jakoby mu žraloci sebrali vláček poté, co mu pichnu počítačově rozkoušou. Bože! A nejvtipnější je, že si to hraje na víc, než to je...donebevolajícípitomost! Btw taky jste si všimli jak je Murray Abraham podobný Tonymu Amendolovi? ()

hans500

Není co dodat, další z mnoha nepovedených žraločích hororů. Co přimělo oscarového F. Murray Abrahama k účasti na tomto filmu nechápu, dobré tu není prakticky nic (od režie přes scénář až k nepěkným digitálním žralokům). ()

st.verka

Na nízkorozpočtový televizní film to vážně docela ujde. Toho Akční/Drama/Horor tam je toho z každého na 50%, ale je tam i trochu romantiky. Dívám li se na to tak, že čekám průměrný televizní akčnější rodinný film a ta žraločí hejna jsem brala jen okrajově, spíš jsem vnímala mezilidské vztahy a reakce na vzniklý problém, tak 3* si pro mne zaslouží a já jsem zklamaná nebyla. ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Nejhorším rozhodnutím stvořitelů tohoto paskvilu byla cesta dvojnásobné délky oproti té klasické. Monstra: Prostě další nezáživní žraloci. Herci: Nepřímá reklama na to, jak se chovat jako největší debílek. ()

Wade odpad!

Když jsem viděl stopáž filmu řekl jsem si že skoro ve 3hodnách musí být alespoň něco co bude zajímavé. Už po půlhodině jsem se chtěl raději zahrabat 7metrů pod hlínu a vyhrabat až film skončí. Nestalo se a já film dokoukal. Být film o 80min kratší dal bych mu i tu jednu hvězdu, i když nevím za co, ale takhle je to jasný odpad. 5% ()

Gerret

S komentářem sem si počkal až uvidím i 2. část tohoto filmu (Tv Nova to vysílala ve 2 částech). Byl podprůměrný film s ne moc zajímavým dějem. Hned ze začátku tam žraloci požíraj lidi a kolem se neděje nic zvláštního a už si ani pořádně nedovedu vybavit ten děj okolo. Aspoň ty ** si to zaslouží za to že se na to dalo dívat, protože jsem viděl i horší filmy. Hodnocení 45%. ()

HomeAlone

Tak ci tak , no az take slabe hodnotenie si tento film nezasluzi . V prvom rade sa nejedna o nekvalitny kino film s vysokym rozpoctom , ale slusne natoceny tv film a malym rozpoctom . V druhom rade , digitalna stranka ako samotne zraloky a ich utoky niesu vobec trapne zobrazene a taktiez niesu prehnane . Na Zralociu Svorku treba pozerat ako na tv film a nie ako na film , ktory sa chce co i len trochu priblizit k Celustiam , alebo ich kopirovat . V celku sa jedna o dobre zvladnuti tv film ()

bruceman7

Až na ten masakr lidí, kterej se jen tak nevidí, to nenabídne nic navíc. Takový béčko, ale zas to úplně neurazí. 40% ()