Epizody(14)
-
Salü Palu (S19E01)
-
Schuldlos schuldig? (S19E02)
-
Sein letzter Wille (S19E03)
-
Die Brüder (S19E04)
-
Zlomené květy (S19E05)
-
Pomatenost (S19E06)
-
Spuk aus der Eiszeit (S19E07)
-
Pleitegeier (S19E08)
-
Samovazba (S19E09)
-
Tödlicher Treff (S19E10)
-
Feuerwerk für eine Leiche (S19E11)
-
Winterschach (S19E12)
-
Programmiert auf Mord (S19E13)
-
Moltke (S19E14)
Hrají
Chiem van Houweninge
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Winfried Hübner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Ralf Moeller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Lovci pokladů (1999) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Miroslav Nemec
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Udo Samel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Allmen (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Regine Lutz
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Karin Anselm
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael Lesch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Anke Sevenich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Wolfgang Hinze
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Ernst Alisch
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Otec Schwarz zasahuje (1994) (seriál)
Helmut Zierl
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Pusinka (1997) (seriál)
Dietmar Bär
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Ralf Richter
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Smiley's People (1982) (seriál)
Johanna Liebeneiner
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Sophie Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Margret Homeyer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Angelika Bartsch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Gertrud Nothorn
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Edgar Bessen
Německá říše
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)