Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich... (oficiální text distributora)

SeBig

No jako nebylo to zas tak špatný docela mě to lákalo protože na profilu Vřískot to bylo v podobných tak jsem to zkouknul ale mrzelo mě že mi po čtvrtce filmu bylo jasný kdo je vrahem..no ale docela dobrá vyvraždovačka až na ten konec nějak moc happy na to že jim umřelo tolik kamarádu... ()

Yardak

Bazén je plný nelogičností, trapných dialogů a některé chování herců je opravdu nepochopitelné, ale zas se musí říct, že je to nehorázně zábavné a to nejen díky českému prostředí. Zajímavé kde James McAvoy začínal :). ()

heyda odpad!

Nejhloupější a nejtrapnější horor co jsem kdy viděl. V USA by řekli: ´´The worst horror I´ve ever seen.´´ ()

jojinecko odpad!

Haha, myslel som si, že idem pozerat Swimming pool od Ozona a moc som sa tešil..."trošku" som sa splietol a vzhliadol som tento MEGASHIT rovnakého mena...Sú tri možnosti ohladom scenáristu aj režiséra: buď je to neskúsený nováčik, ktorý okopíroval už sto krát videné a mierne povedané,nevyšlo to. Po druhé- je to brutal recesista. Po tretie- je to idiot a tento film bol myslený seriózne a vážne...Zoberte to najhoršie s teen vyvraždovaciek,desatkrát zderivujte, odmocnite a výsledok je tento paskvil. Túto sračku nezachráni ani pár podarených, nechcene vtipných "vraždiacich" scén, zvyšok sa nedá opísat slušnými slovami...K tomu som film videl s hrozným dabingom...Ak ste kinematogafický masochisti, tak potom vrele odporúcam túto delikatesku...Aj ked v rámci recesie mám chuť dat pár hviezdiciek,objektívne iné hodnotenie ako ODPAD neprichádza do úvahy! ()

Oktavianus

Krve dost, zábavných smrtí méně, ale vyvážila to luxusní vraždička Lindy Rybové, to jsem se smál ještě dlooouho po skončení filmu. Není to žádnej zázrak, ale bavil jsem se. ()

SOLOM.

Tak to já jsem byl docela spokojený. Protože německá distribuce plodí jeden shit za druhým, takže jsem od toho vůbec nic nečekal. Objektivně musím říct, že příběh je nic moc, herecké výkony slabé, ale mě docela pobavila jízda tobogánem a větrací šachta. Musím se přiznat, že s touhle bandou bych se nechal v aquaparku zavřít i já. Baby pěkné,nadržené, chlast....Po dlouhé době jsem viděl německý film u kterého se mi nechtělo spát a předčastně ho nevypnul, takže ikdyž je film slabý, já ho budu hodnotit průměrně. ()

eraserhead666 odpad!

Hlavní hrdinové jsou tak nechutně odporná banda buržoazních bohatých namyšlených, namachrovaných a vylízaných dětiček, že jsem film vydržel dokoukat jen proto, abych se pokochal jejich smrtí. Celej film jsem vrahovi v masce držel palce, ať je sejme co nejrychleji. Uf, nejhorší herecký výstup Ani Geislerové....(navíc jsem viděl verzi, kde ji dabuje jiná česká herečka, k zblití) Tohle je total brutal sračka ve který za něco stojí snad jen zabití Lindy Rybové a postava Isly Fisher, jinak je to prostě šunt slepující jeden stupidní dialog a nelogickou scénu za druhým/druhou.... Nezachrání to ani české prostředí, ani čeští herci a herečky.... A ta největší idealistická kráva to přežila, sakra..... Ale jako reklama na aquapark by to špatné nebylo. ()

matestlust

Tak opět nevim,ale já sem se docela bavil.Je tedy pravda,že od klasického slasheru čekám o dost víc,ale i tak to není vubec špatné. ()

Lucasion

Zaprvé absolutně nechápu nálepku nejhorší film. Bazén je, když už nic jiného tak vcelku povedený horor a průměrný film. Uznávám, že spousta věcí je nedovedeno do konce, ale na druhou stranu se film může pyšnit několika dobrými nápady. Zaprvé je to samozřejmě Praha a Liberecký Babylon. Prostřihy na Karlův most, Staromák a další je prostě hezké zpestření. Navíc herecky si stěžovat taky nemůžu. Kromě Rybové tu je i James McAvoy. Po vcelku dlouhém úvodu do "bazénu" se konečně ocitáme v jednom komplexu plném vody, opilých teenagerů a jednoho blázna v černém obleku s mačetou. Ano, film se nevyhne předvídaným scénám a nelogickému chování některých postav. I kdybych řekl, že se jedná o česko-německou verzi Vřískotu (1996), nebyl bych daleko od pravdy. Zároveň bych si trošku lhal do kapsy. Hra na vraha vůbec nefunguje. Kdo se skrývá pod gumovou lebkou, mě napadlo nedlouho po té, co se až v polovině filmu začne vytvářet ona tísnivá atmosféra. Bazén mě bavil a má dobrých pár chvil (větrací šachta a Linda Rybová v tobogánu). Krom nedotaženého scénáře se tedy, ale film pro mě může trošku pyšnit nálepkou kultovní. Mě tyhle teen-slashery docela baví a tenhle film není vůbec špatný. (55 %) ()

Handle

Mně to tak strašný nepřišlo, horor v aquaparku není zas tak špatná myšlenka, ale např. scéna v tobogánu mě spíš pobavila než vystrašila no.. Je to kravina, ale přesto si myslím, že už tu byly i horší počiny. ()

bouncer

Naprosto klasický teenage horror, který až sprostě vykrádá všechny Vřískoty, Tajemství loňského léta a jim podobné. Alespoň si už od začátku nehraje na nic jiného než na neoriginální kopii. Zaujalo mě to tedy jen jako člověka od Liberce, protože natáčení probíhalo v místním aquaparku... ()

erl

Hm nějak moc nechápu to černé hodnocení tady. Zas tak hrozné to nebylo. Vše milionkrát provařeno ale smrt Rybový a Geislerový udělají solidní tři... ()

Ouwen

Je to trash, je to hloupost. Ale vrah mi přišel prostě.. "správně" ujetý a herec charismatický. Fajn kostým. Navíc originální prostředí bazénu je doslova delikátní, miluju indoor koupaliště. Rybková je sexy. A ještě ten wannabe hacker, nebo expert přes zámky byl fajn, zbytek postav mě nezajímal. Gore nějaké je, ale není to nic pořádného. Pár scén jsem nepochopil, naštěstí to jsou momenty, které nenarušují děj. X scén je zase komických, hlavně jak jedna buchta trénuje rekord pod vodou a bloncka na ní křičí. Scéna s tobogánem kultovní a může způsobit aj fobii z takové atrakce. Ale jinak tim, že bych tenhle film před lety neviděl, o nic bych beztak nepřišel. ()

evilmind

Musím přiznat, že krom účasti českých hereček, které vidím vždycky rád krvácet, jen těžko hledám, co bych na tomhle filmu pochválil. Vrahova maska je naprosto trapná, vypadá jak postava z počítačové hry, k zabíjení používá jen mačetu, a to vesměs velice nenápaditým způsobem - snad jen jeji použití v tobogánu na Lindu Rybovou lze považovat za uspokojivé. Teenageři sice vypadají docela cool (především ta potapěčka), ale jediný, kdo předvádí nějaké hraní, je kupodivu Geislerová, umírající ještě během úvodních titulků. Jejich neschopnost vyjádřit nějakou emoci je do očí bijící, nijak na ně nepůsobí nález prvních mrtvol, a v podstatě jen bezduše pobíhají po exkluzivně vypadajícím aquaparku z místa na místo. Není tu žádné napětí, žádné tajemství, nic co by film vyzvedlo ze zástupu slabomyslných slasherů bez nápadu. Pro českého diváka je ovšem film i tak povinností... ()

svik

nekonfliktní nydný a sprachtilý příběh je to jako když řvete do tmy nebo brečíte na poušti . No přirovnal bych to k Hostelu. ()