Nepřirozený průběh počasí udeří se smrtícím běsněním na New York City a uvolní Sharknada. Obyvatelé  a nejcennější kultovní místa tohoto města jsou v ohrožení a jen Fin (Ian Ziering) a April (Tara Reid) mohou "Velké jablko" zachránit. (oficiální text distributora)

Lucky001

Jestliže první díl šel zkouknout s pár lahváčema v sobě, dvojka je jiná. První půlka lepší, druhá půlka horší, no spíš tragická. Hrdinský závěr typu "nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky" jsem fakt nedával. Už jsem myslel, že to nedokoukám a pustím si Stefanii (http://www.csfd.cz/film/136976-stefanie/komentare/), nebo snad Nezkrotnou Lucíi (http://www.csfd.cz/film/196826-nezkrotna-lucia/komentare/). Tohle už jde vydržet jen s pořádnou dávnou mozkových oblbováků... PS: jdu si pustit trojku ()

BigJohn02

Ian Ziering je zřejmě naprostý herecký génius, že to dokáže hrát tak smrtelně vážně. Jestli to naopak myslí vážně, pak je to naprostý pako. Film je ještě nesmyslnější než jednička, ale už tam není ten moment překvapení (ty vole, to je píčovina!). Herecký ansámbl tvoří zkušení B- až D-čkaři, co k nim říci: Kari Wuhrer má na svůj věk pořád docela šmrnc, Tara Reid stále dokazuje, jak příšerná je "hérečka". Ostatní nestojí ani za zmínku. U jedničky jsem napsal, že film odporuje přírodním zákonům - tady funguje aspoň jeden: Zákon o zachování hmoty. O co Tara Reid vychrtla, o to Vivica Fox úspěšně ztloustla. ()

Drogba

Po shlédnutí jedničky jsem musel jedním dechem mrknout i na dvojku. Fin a April jsou zpět ak tomu spoustu zajímavých jmen jako je Vivica A. Fox, Kari Wuhrer a nebo třeba Judd Hirsch aka Davidův otec ze Dne Nezávislosti. No byl to opět nářez, všem fanouškům žánru opět mohu jen doporučit. Těšte se opět na originální C scénář a herecké výkony. ()

MatyRock odpad!

Slabší jak první díl, ale pořád si drží stanovenou kvalitu, tedy kvalitu pitné vody v Ugandě. Bohužel v Ugandě žádná pitná voda není. Poslední 20minutovka opět legendární a nadupaná super hláškami. Motorovka je už symbolem a její prodlužovací se lišta je super cool. Hádám, že do příště se budu muset zdunit stejně jako tvůrci, abych dostatečně ocenil kvality Sharknada. 2/10 ()