poster

Sharknado 2 (TV film)

 • Česko

  Žraločí tornádo 2

 • USA

  Sharknado 2: The Second One

 • USA

  Sharknado 2

 • Kanada

  Sharknado 2: The Second One

 • Austrálie

  Sharknado 2: The Second One

 • Velká Británie

  Sharknado 2: The Second One

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2014, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jazzzz
  odpad!

  U prvního dílu jsem se královsky bavil. U dvojky se dokonalá jedinečnost jaksi vytratila a jde o to jen vyvařit více úspěchu ze skvělé jedničky. Je pravda, že ve filmu uvidíte věci, které by Vás ani ve snu nenapadli: Jako třeba asi nikdy nepochopím jak mohlo někoho napadnout zfilmovat to, jak je někdo sežrán žralokem na toaletě v letadle, které letí tisíce metrů nad zemí. Ale to nestačí k tomu, aby se film dotáhl na tak skvělý první díl a opravdu na rozdíl od úžasné jedničky, je sledování dvojky už spíše urputným čekáním na konec. Finále je v tomto filmu na rozdíl od "Dokonale stupidního finále" v prvním dílu pouze "stupidním."(21.4.2016)

 • Andersis
  ****

  Naprostá sračkoidní bomba :) Akce, akce a akce. Žraloci všude kam se podíváš a jedna nepochopitelná scéna za druhou. Tak si rychle užíjme modrou barvu, než se k tomuhle při.erou magoři co a filmoví chudáci, co od tohodle čekají Schindlerův seznam a strhnou to do černých barev. Protože i naprostý imbecil ví, že tohle žádný geniální scénaristický výplod nebude.(5.8.2014)

 • liquido26
  *

  Neměl jsem v plánu se na žádný ze snímků z této série nikdy dívat, ale náhodou jsem byl v obýváku, když to běželo, podíval jsem se na začátek a byla to taková hovadina, že jsem to musel dokoukat. Po celou dobu jsem nevěřil svým očím. A v jednom kuse jsem se musel smát a uklidňovat se tím, že to tvůrci určitě myslí jen jako recesi. Konec jsem potom suveréně prospal. Jednu hvězdičku dávám za to, že jsem se u toho docela dobře bavil :-)(10.9.2017)

 • sir-dave
  **

  Chybí tady Komedie. Dvojka je ještě větší humorná sra*ka než jednička :D Armáda žraloků je tornádem zas a znovu nekonečně rozprskáváná (pro změnu) v New Yorku. Zasmějete se několikrát aniž byste to čekali a ve větší míře než u komedií. Mohla by tady být soutěž o co nejdebilnější scénu. Nevím co bylo horší, jestli žraločí útok na letadlo, sežraní pilota a únik a nebo Finnův let/pád bez padáku v tornádu s motorovkou a masakrem žraloků. Ej trochu jsem spoileroval. Už se nemůžu dočkat shitní trojky.(15.11.2014)

 • Spiker01
  odpad!

  Jestli si něco zaslouží odpad, tak právě tahle pecka. Příšerné "herecké" výkony a extra prkenná Tara Reid, výživné triky céčkového bijáku a scénář, který někdo psal při s*aní. Jednička se absurdně stala svou filmovou nekorektností až legendární, dvojka ale kromě camea Willa Whetona a Roberta Heyese nenabízí zhola nic. Tohle může posloužit tak akorát jako biják na opilecké párty a to ještě jako kulisa.(10.2.2016)

 • - Ve filmu je několik narážek na slavnou komedii Připoutejte se, prosím (1980). V cameo roli pilota se zde objevuje Robert Hays, který pilota ztvárnil rovněž ve snímku Připoutejte se, prosím (1980). Zazní zde také replika "Its getting a little hot", která zazněla v souvislosti s motorem letadla i ve zmíněné komedii. (bubun)

 • - April Wexler (Tara Reid ) ve filmu podepisuje svou knihu s názvem "Jak přežít šharkonádo". Tato kniha vyšla současně s filmem jako doprovodný merchandise. (Terva)

 • - Během scény v letadle se objevil v malé cameo roli Wil Wheaton. V závěrečných titulcích nebyl uveden. (KM Phoenix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace