poster

Sharknado 2 (TV film)

 • Česko

  Žraločí tornádo 2

 • USA

  Sharknado 2: The Second One

 • USA

  Sharknado 2

 • Kanada

  Sharknado 2: The Second One

 • Austrálie

  Sharknado 2: The Second One

 • Velká Británie

  Sharknado 2: The Second One

Horor / Thriller / Sci-Fi

USA, 2014, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  **

  Sharknado aneb Masakr motorovou pilou. Předpověď počasí na dnešní den udává jasnou oblohu, od jihu sílící vítr, bouřky a tornáda. Přiberte si do kabelky požárnickou sekeru, prak, jednu až tři bomby, mačetu, vidle a deštník, budou pršet žraloci. Prosím Vás, hlavně ten deštník! Pokud se k vám náhodou jedna zuřivá bestie vyšplhá po schodech do obýváku, deštníkem mu snadno propíchnete to ... žábro.(22.3.2015)

 • honajz
  **

  Mno, jestli u prvního filmu nebylo jasné, zda to tvůrci myslí vážně, nebo jen zkoušejí hranice divácké imbecility, co se podobných rádoby katastrofických filmů týče, tady přitvrdili natolik, že je zřejmé, že jde o parodii a cílenou blbost. Pak už tedy jen čekám, s jakými nápady přijdou. Něco recyklují, něco přidávají, ale co naplat, když spoustu dalších nápadů nechali ladem a náš dvanáctiletý syn měl spoustu lepších - žralok vykoukne z ledničky, žralok v Oválné pracovně místo prezidenta apod. A i když je to míněno úletově, stejně mne za chvíli štvalo, že uličkou letadla proletí žralok, někomu ukousne hlavu - a vysublimuje, protože už pak po něm není stopy, ani do pilotní kabiny nedoletí. Nebo ty proudy vody v ulicích NY, jež jsou sotva po kotníky, a plavou v nich dvoumetroví žraloci, a jak dovádějí, mršky, v té "hluboké" vodě! Kovbojské rodeo na žralokovi za přímého pádu je alespoň zábavné, co si budeme povídat. Jinak některé postavy ve filmu tak nějak přijdou, odněkud se vynoří, a pak se na ně zapomene, nebo prostě zmizí nějak ze scény. Inu, a subplot s ukousnutou rukou s prstýnkem ani nevím, jak komentovat. Zabaví to svou pitomostí a uhozeností, člověk si říká, co dalšího za kravinu přijde, ale stejně to netáhne tak, jak by mohlo, chtělo by to víc učesat a dotáhnout.(24.3.2015)

 • Peytl

  Prvotřídní a ultrarealistický dokument ze života paryb a vyčpělých céčkových nikdyhvězd, proč ne? Navíc, když se vše povaří na patentovaném dnu s tajnou složkou a jako bonus získáte kosmické nůžky s červenou tečkou? Jen katastrofální tornáda měla stylově předpovídat Alena Zárybnická, tak snad ve trojce... ale no tak, myslím ve třetím legendárním pokračování, čuně. Nehodnotitelné.(22.3.2015)

 • L-V
  *

  Pokud první Žralokonádo nechalo snad někoho na pochybách, tak toto pokračování rozmetá (doslova!) všechny pochyby už od samého začátku, protože Steve z Beverly Hills tu není před žraloky v bezpečí dokonce už ani v letadle... :) Takhle zábavná chujovina tu nebyla už roky! Když k tomu připočtete naprosto neuvěřitelné dialogy typu: - Proč jdete dolů? - Prší žraloci! řízlé záběry z televizní předpovědi počasí, ve které rosnička ukazuje předpokládané úhrny žraločího spadu :D, tak buď dostanete výtlem, který vás nepustí až do závěrečných titulků anebo nevydržíte ani prvních pět minut - záleží na přístupu... P.S.: Tara Reid s cirkulárkou místo ruky je absolutně nejvíc!!! :D(5.12.2014)

 • Morholt
  odpad!

  Ve Státech už zase pršej žraloci. Tentokráte je žraločí kalamitou postihnut New York, ale to vůbec nevadí, protože specialista na létající vodní dravce Fin je opět přítomen. Dvojka se, narozdíl od jedničky, už nebere vážně ani trochu. Dávala to tušit už první komická scéna v letadle a pokračovalo to eskapádami v New Yorku až do epického konce, který nejednomu divákovi připomene Bruce Campbella v Evil Dead. Nepamatuju si komedii, u které bych se takhle od srdce zasmál. Je to samozřejmě sračka, ale pevně doufám, že létající žraloci neřekli poslední slovo. :D(21.8.2014)

 • - Natáčení probíhalo v Buffalu a New Yorku. (Terva)

 • - Ve filmu je několik narážek na slavnou komedii Připoutejte se, prosím (1980). V cameo roli pilota se zde objevuje Robert Hays, který pilota ztvárnil rovněž ve snímku Připoutejte se, prosím (1980). Zazní zde také replika "Its getting a little hot", která zazněla v souvislosti s motorem letadla i ve zmíněné komedii. (bubun)

 • - Ve filmu si zahrál sám sebe americký fotbalový obránce Michael Anthony Strahan, který hrál 15 let v týmu New York Giants. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace