Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

hami

Když už si myslíte, že vás nemůže z USA produkce nic překvapit. Pár dní jsem nevěděl, co tím kdo myslel, sledoval a kam to zařadit. A nevím to možná dodnes. Ale jedno se jim povedlo, kdo to někdy viděl, nikdy na to už nezapomene. Jedna hvězda za Steva(Iana), že tomu tak věřil. ()

vlcekmirek

Jak tenhle film hodnotit? Větší krávovinu jsem snad ještě neviděl, logiku to nemá ani co by se za nehet vešlo, popírá to fyzikální zákony, je to tak trapně předvídatelné a trikové zpracování je prachbídné. Ale my jsme u toho doma řvali smíchy od začátku do konce. Ti lítající žraloci jsou kouzelní a herci se tváří, jako by to brali smrtelně vážně. Prostě komedie jak cyp. Pro jistotu jsme shlédli celou sérii a ujistili se, že jsou to skutečně komedie. Tohle snad nikdo ani vážně myslet nemohl. ()

Daniel..7824 odpad!

To byl jeden z nejlepších filmů co sem viděl, perfektní scénář a akční scény ze kterých je vám špatně. Rozhodně se na to koukněte alespoň promrháte 86 minut svého života, a dostanete rakovinu a ebolu dohromady. Za mě 0%. ()

Balthazar

To bylo až tak blbý, že musím dát alespoň 2* :D Ke zničení tornáda stačí přiletět vrtulníkem a hodit do něj bombičku, musíte ale dávat pozor aby vám neuklouzla noha... Taky jsem při shlédnutí tohoto "brilantního déčka" zjistila, že bazén plný vody vyhodíte do vzduchu když do něj nalijete cca 3 litry benzínu a zapálíte. Ale konečná scéna se šťastným shledáním hlavního hrdiny a slečnou co vypadla z helikoptéry v břiše jednoho žraloka... Famózní :D ()

BigJohn02

Tak především: Je to píčovina. Halda filmařských chyb - mj. furt se tam mění počasí, chvíli strašnej slejvák, vzápětí sluníčko, takže všichni promoknou na kůži a hned jsou suchý atd... O nesmyslech logických a nesmyslech odporujících přírodním zákonům by se dala napsat tlustá bichle (fascinující je třeba moment, kdy tunový žralok padá z kilometrové výšky, Ziering se rozkročí, nastaví řetězovku, přefikne o od hlavy k vocasní ploutvi a ani to s ním nehne). Ale! Tenhle film není a nemá být dílem, které vyvolá filosofické debaty v zahulené místnosti plné podnapilých filmových kritiků, ale má POBAVIT. A to se mu povedlo vrchovatě. ()

Drogba

Mam rad tyhle Céčka zvlášť pokud jsou tam žraloci a dokonce v tornadu! Hlavni hrdinové, naprosto obyčejní civilové maji znalosti a zkušenosti jako elitni SEALs a SAS dohromady, unikatni herecké vykony a navíc v podaní Iana Zeiringa, Tary Reid nebo Johna Hearda. K vrcholům filmu patří likvidace tornad B- týmem, zatimco A-Squad na zemi drtí Charlieho (rozuměj žraloky) na zemi zahradním náčiní. Jako že jo... fanoušci této kategorie by si neměli nechat film ujít :) ()

stativ

To je taková strašná kravina, že tomu ten odpad nemůžu dát. Protože natočit takovou hovadinu je fakt umění. Celé je to tak naprosto debilní, že tenhle film nejde brát ani sekundu vážně. Automobilová honička na google maps. Hlavní protagonisté utíkají hurikánem skoro v suchu. Na žraloky s motorovkou. Chlápek ječící, protože mu zahrabali nohu do písku… ()

Aceboris

Keď sa spojí Asylum a Syfy tak to nemôže byť niečo normálne. Oni majú danosti natáčať také neuveriteľné hlúposti. Najlepšie na tom je , že dokážu dokonca prehovoriť nejakých známejších hercov či už Iana z 90210, alebo Taru Reid. Obaja nič moc, ale museli byť totálne zúfalý sa spolcit s diablom hororu. Našťastie tieto filmy majú svoju obvyklú dĺžku okolo 80 min tak sa to dá vydržať. Inak pokiaľ chcete zlepší náladu a nemáte po ruke nejakú komédiu tak toto Vám určite zlepší náladu , minimálne zabudnete na to čo Vás trápi, lebo hľadáte zmysel tohoto filmového skvostu. Keď som si pozeral či to má pokračovanie tak som zostal v šoku 6 dielov , idem na to som zvedavý čo tam títo majstri opäť dokázali. S pravidelnosťou dávajú každý rok jedno pokračovanie a napodiv hlavný hrdinovia zostali Ian, Tara poďme na to. Za má 1/10 ()

P3rcy

Geniální ve své stupiditě - asi tak bych nazval snad nejlepší a nejoriginálnější film od společnosti Asylum. ()

Siladril odpad!

Film, který se snaží trumfnout čelisti. Tvůrci ovšem zapomněli na fyzikální zákony a logiku. Oproti tomuhle jsou 50 odstínů a Twilight oskarové snímky. ()

Mariooo odpad!

Tohle pustit neandrtálcům v teplé jeskyni za doby ledové, tak raději vezmou své primitivní nástroje a půjdou do zimy lovit mamuty. ()

MatyRock

Omg žralok a dokonce v tornádu. „Nebojte děcka rosekám ho motorovkou nebo barovou stoličkou“. Zasmál jsem se jako nikdy. CGI největší úrovně, oscarové herecké výkony a příběh naprosto originální. Ne teď vážně, co sakra ten scenárista hulil? Nejlepší žánrové klišé nahrabány do jednoho žraločího celku. 3/10 ()

MatoPalkes

Tihle žraloci nemají žádnou etiketu. Okej, Steve z 90210 dostal konečne životnú úlohu a využil ju na maximum. Efekty úžasné, kam sa hrabú Transformers. Strašne sa teším na pokračovanie. ()

MoonySmile

Pořád jsem tomu nemohl uvěřit. Asi jako kdyby 2 10-ti letí kluci napsali příběh a třetí 13-ti letý jim to natočil na ruční kameru. Jinak jsme se ale bavili, takže 1/5. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3