Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

006.Trevelyan

Tajně jsem doufal, že i já ohodnotím na 5 hvězdiček a film si budu užívat, ale bohužel jsem přesný opak a vtipné mi to nepřišlo. Hvězdiču dávám za to, že jsem mohl opět vidět Kevinova tátu a Stevena. ()

Pythonator

Neskutečně skvělý nápad jak vydělat prachy na naprosto trapném a debilním filmu. Myšlenka tornáda, které nabere v moři žraloky a pak je hází na město jako nenasytné zrůdy, co ještě za letu ukusují lidem hlavy, je už sama o sobě špatným vtipem, ale opravdu se vrhnout do toho to natočit, to už je přímo hardcore vtip. Námět je ovšem natolik zajímavý, že se na to lidé stejně podívají, i když předem vědí, jaká debilovina to je, takže zisk už předem zaručen. Obzvláště, když náklady na natočení nejsou nijak velké. To vezmete pár záběrů přírodních katastrof a sestřiháte je k sobě, klidně i dost amatérsky a může jít i vidět, že v po sobě jdoucích záběrech je nejenom jiná krajina či událost, ale taky patrný rozdíl mezi různými zdroji filmu (mobil nebo kamera, to je fuk). Podstatné je to celé proložit hodně levnými záběry, jak skupinka hodně levných a trapných herců jede za mohutného deště v autě. Prostě pořád prší a pořád se o něčem mluví (dialogy vůbec nemusí dávat smysl). Pak ještě pár hloupých záběrů v zaplaveném obýváku či restauraci, nějaké ty exteriéry deštivého města a do toho namrdat druhořadým grafikem nějaké ty digitální létající žraloky. Fyzikální zákony jdou stranou. Žralok se po dopadu na zem nerozpleští, ale ihned začne požírat lidi. Likvidování tornád házením bomb z helikoptéry, kterou to ale vůbec ale vůbec nemůže rozházet. Už to samo o sobě zní jako super komedie, ale ono to bylo všechno tak vážné, že nevím jestli je debil režisér nebo já, že jsem se na to díval. Jedna hvězdička za nechtěnou vtipnost a fakt zajímavou myšlenku natočit totální koninu a vydělat na tom prachy. Škoda, mohla to být špičková komedie. ()

Nathaniel8

Odpad? Ne! Hvězdu za to, že Asylum dokázalo natočit něco co jsem dokoukal a co bylo od začátku tak blbý, až mě to nakonec i začalo bavit. ()

mire.k

No dívat se na to dalo a pár humorných scének tam taky je. Ale od poloviny nastoupila úřoveň Eda Wooda a bylo vymalováno. ()

Eric.Kosar

Když jsem tenhle film viděl poprvý, dostal jsem záchvat smíchu a zároveň jsem byl zvědavej, jakej človek tohle mohl natočit, budu stručnej, děj sice originální, ale vycucanej z prstu někoho kdo ujíždí na kokainu, herecký výkony stáli za nic (hl. protagonista sice taky nebyl dobrej, ale bylo vidět, že se snaží, no, bohužel marně), a ani strach z tohohle filmu nejde, páč jsem někde četl, že to je snad i hororový film, no, teoreticky to horor je, ale horor, na kterej se už nikdy v životě nepodívám. ()

Lemra332

Začiatok bol slabý ale som rada, že som to vydržala pozerať až dokonca, pretože keď neberieme tento ak sa to dá nazvať film vážne dá sa celkom dobre na ňom zabaviť a ja osobne som sa takto dobre nezasmiala ani pri niektorých komédiách. ()

Cryo13

1 hviezda ....aj to iba za napad. Ziering, Reid ...Katastrofa...Zaujimavy bol koniec ked sa Ziering prerezal von pilou a este ktomu vytiahol po minutach stale zivu a bez zraneni krasnu barmanku."6 zachranarov slo zachranit male dievcatko a prezilo iba dievcatko tych ostatnych si podal zralok"...OMG ....CHOOJLYWOOD. ()

neo101

Je to vtip nebo myšleno vážně? Když to vezmete jako parodii na cokoli, tak ta hvězda se najde pro tento skvost. Jednou z toho bude kultovní movie. No uznejte, kde jinde narazíte na žraloka, který umí šplhat po laně? Kde jinde uvidíte prokousat střechu auta (jako fakt regulerní díra uprostřed!)? Kde jinde uvidíte Steva z Beverly Hills než v Beverly Hills jak během půl sekundy nastartuje pilu a vystřihne nejlegendárnější scénu jak z červené Karkulky? Chybělo fakt mu do brůška nasypat kamení a vhodit do studny. Chuck Norris bledne závistí ve stínu velkého Steva. Chuj s tim, že tornádo vyháže z oceánu jen žraloky. Kde jsou chobotničky, ryby, řasy, voe nevim co všechno tam žije, ale tornádo je zde prostě selektivní, bere jen žraloky a ani jednu verlybu. Také se dozvíte, že průměrný američan zvládne za pár minut udělat bombu z ingrediencí co sežene v supermarketu a je schopen pilotovat vrtulník 2 metry od tornáda a co víc, zastavit tornádo bombičkou z marketu. No boží. Do toho všeho připočtěte přestárlou pipinku z Prciček a máte tenhle majstrštyk. A už se těšíte na druhý díl, kde budou určitě větší žraloci, větší pila, větší Steve a větší pipinka. ()

gfrusvk

"Fine, kam to jdeš ?? Venku padají žraloci..." Genialita celého filmu zhrnutá v jednej vete. Nejdem komentovať stupídnosť filmu, ani žralokov prežierajúcich sa cez strechu jeepu.. ale ten megaidiotský koniec predsa stojí za zmienku. Lebo sa bežne nevidí ako chlapa zožerie žralok a on sa s motorovou pílou prepíli z neho von. Ale beriem na vedomie, u takéhoto debilného filmu je možné všetko. Čo ma ale dorazilo, že hneď potom z toho žraloka vytiahol ženskú ktorú ten žralok zožral ešte tak 20 min predtým... :-D Odkašľala si a fungovala ďalej... :-D ()

hami

Když už si myslíte, že vás nemůže z USA produkce nic překvapit. Pár dní jsem nevěděl, co tím kdo myslel, sledoval a kam to zařadit. A nevím to možná dodnes. Ale jedno se jim povedlo, kdo to někdy viděl, nikdy na to už nezapomene. Jedna hvězda za Steva(Iana), že tomu tak věřil. ()

Aceboris

Keď sa spojí Asylum a Syfy tak to nemôže byť niečo normálne. Oni majú danosti natáčať také neuveriteľné hlúposti. Najlepšie na tom je , že dokážu dokonca prehovoriť nejakých známejších hercov či už Iana z 90210, alebo Taru Reid. Obaja nič moc, ale museli byť totálne zúfalý sa spolcit s diablom hororu. Našťastie tieto filmy majú svoju obvyklú dĺžku okolo 80 min tak sa to dá vydržať. Inak pokiaľ chcete zlepší náladu a nemáte po ruke nejakú komédiu tak toto Vám určite zlepší náladu , minimálne zabudnete na to čo Vás trápi, lebo hľadáte zmysel tohoto filmového skvostu. Keď som si pozeral či to má pokračovanie tak som zostal v šoku 6 dielov , idem na to som zvedavý čo tam títo majstri opäť dokázali. S pravidelnosťou dávajú každý rok jedno pokračovanie a napodiv hlavný hrdinovia zostali Ian, Tara poďme na to. Za má 1/10 ()

MatyRock

Omg žralok a dokonce v tornádu. „Nebojte děcka rosekám ho motorovkou nebo barovou stoličkou“. Zasmál jsem se jako nikdy. CGI největší úrovně, oscarové herecké výkony a příběh naprosto originální. Ne teď vážně, co sakra ten scenárista hulil? Nejlepší žánrové klišé nahrabány do jednoho žraločího celku. 3/10 ()

MoonySmile

Pořád jsem tomu nemohl uvěřit. Asi jako kdyby 2 10-ti letí kluci napsali příběh a třetí 13-ti letý jim to natočil na ruční kameru. Jinak jsme se ale bavili, takže 1/5. ()

T2 odpad!

Rozpočet $1milión║ fakt nepodarený vtip ale moc nepodarený veru aj na takú haluz aká to mohla byť, jediné čo zabodovalo bol záver ked sa zo žraloka vyreže motorovou pílou Ian Ziering a vytiehne aj predošlú obeť bez škrabanca /0%/ ()

Zeck odpad!

Ten film mě naprosto nasral. Měla to být parádní masochistická zábava u přiznané sebeparodující sračky, na kterou jsem se hezky naladil, ale ona to nakonec byla masochistická totální nuda u vážně se beroucí sračky, ve které byly všehovšudy tři pokusy o vtip a žádný náznak, že by to tvůrci nemysleli vážně. Ti herci se vážně snažili hrát ve filmu, ve kterém prší žraloci. To, že hráli jak Gott po mrtvici bohužel nebylo prvoplánový, to byl odraz jejich kvality. Smál jsem se každému záběru, každé scéně a každému dialogu prvních dvacet minut, dokud jsem si myslel, že je to chtěné. Jakmile jsem zjistil, že asi není, okamžitě jsem přepnul z módu "vypatlaný kretén" do módu "náročný kretén" a začal se totálně nudit u levné televizní píčoviny, kterou bych si nikdy nezapnul. 10% ()

flanker.27 odpad!

Kam až se dá dostat na stupnici "tak debilní, až je to zábavný". Sharknado nebezpečně šlape na paty "Tureckým Hvězdným válkám". Zbývá otázka: splní druhý díl očekávání vzbuzená jedničkou? ()

Ainy odpad!

Já už nemůžu, haha :-)) tvl jak nastartoval motorovku, skočil žralokovi do tlamy a prořezal se pak u ocasní ploutve napovrch a ještě vytáhl svoji neohroženou bojovnici - barmanku, se kterou se tam náhodou v jednom žaludku setkali, mě doslova odrovnalo pod konferenční stolek, hahaha :-)) Lezl z toho obřího žraloka, většího než než velryba jako kdyby se rodil, připadalo mi to jako megaobrovské pohlavní orgány, ze kterých se Ájen prodral na svět, hahaha :-))) Nebo jak z nebe spadlý šark zanořil své ostré zubiska do kapoty auta a jedním mocným hryzem se dostal skrz. Byl jak vzteklý dobrman, a to mu ani nikdo nemusel říkat trhej! :-))) Ješííííš, to zas byla masáž bránice, to bylo něco, na co se jen tak nezapomene ;-) ()

Spooner odpad!

Na tenhle shit nestačí prosté označení béčko, céčko či déčko. K popisu téhle televizní žumpy totiž nestačí celá abeceda. Takže buď honem rychle utíkejte pryč, nebo se vybavte nejméně jednou basou piv. Bez dostatečného množství alkoholu či jiných omamných látek totiž hrozí poškození mozku a znesvěcení vašeho filmového vkusu. ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3