Johnny.ARN

Veľký úlet, čo si dovolili títo dvaja páni herci. Návrat k osemdesiatkovským motívom je asi u Slya v kurze. Ale čo, sedí mu to, povedzme si rovno. Takže čo je na tomto filme dobré? Hlášky, atmosféra a finálový súboj. Zbytočne umelo natiahnuté, bez nejakej výraznejšej gradácie a tempa, ale o to ľudskejšie, pozeratelnejšie. Sly s De Nirom skvelí. Bolo na nich vidieť, ako sa bavia. Zvyšok osadenstva perfektne dotváral mozaiku. Ukecaný neger musel byť, ale tak hláškoval ( najmä v poslednej scéne ) že som ho nejak pretrpel. Je to taká dobrá oddychovka, pri ktorej sa zabavíte a zaspomínate si na časy, keď Rocky kraľoval striebornému plátnu. 4 z 5 ()

viperDavid

Straříček Sly a přestárlej a docela nechutně svelčenej De Niro zrajou jak víno. Herecky dokonale ztvárněné a scénář nadmíru povedený. Role Kim Basinger byla trošku zbytečná, ale to na věci nic nemění. Love story asi musí být všude, pro mě škoda pro ostatní třeba i třešnička na dortu. Ale já jsem starej a zapchlej tak co. Rozhodně si to zaslouží vidět ()

Bobik9

Paráda! Je to vtipné, má to skvělý příběh a herecké legendy! Sly hraje klasicky hrozně, ale je to prostě znova "Rocky". De Niro je skvělý jako vždy! Basinger nikdy nebyla mojí favoritkou, ale sedělo jí to. Bernthal byl skvělý a Hart byl nejvtipnější postavou celého filmu. K tomu výborná muzika a zábavná scéna před titulky. Velmi příjemně strávené dvě hodiny. ()

Lachtaan

Aby se nejslavnější filmoví boxeři osmdesátých let pomlátili, potřebovali jsme lehce ironickou komedii. Nebýt Roberta, kterému vycházejí role drsňáků i (v dnešní době) ulítlých dědečků, Slyův pokus o návrat do ringu za každou cenu bych neocenil nejspíše vůbec. Oba dva, ačkoli jako zarputilí soupeři, tvořili v této akční nadsázce velmi příjemné duo, od kterého bych uvítal vícero filmů. Samozřejmě tedy mimo boxerské prostředí, které mě nikdy nelákalo a zatím to žádný snímek nezměnil. ()

Jazzzz

Velice příjemný film, který mne velkému fanouškovy celé série Rocky dal další možnost vidět Stalloneho boxovat. Příhodný název pro herecké obsazení Stallone, De Niro - oba herci hvězdy sportovních dramat o boxerech se potkávají v jednom filmu v jednom ringu. ()

ywo666

Tak dnes sme si s chalanmni poriadne zaboxovali a po takom výkone som si chcel dať náležitý film. Na Grudge match som sa tešil dlho. A? Oplatilo sa. Všetko tu už povedané bolo. Sly/De Niro sú super. Hart menej otravný ako som sa bál. Sonnen si strihne super cameo. Kim je najsexi 60tnička na svete. Ever!!!. A Alan Arkin je kráľ tohoto filmu. Tie hlášky a kreácie čo stváral. Rodinné drámy sú dosť klišoidné. Hlavne veci okolo De Nira. Ale what the hell. Záverečný zápas je riadny a neskončil remízou ako som sa bál. Plus Zistrih s Mikom a Evanderom. Ani Bullet to the head, Ani Last stand, Ani Escape plan. Toto je proste skutočné využitie legendárnych hercov. Vtipné, nenásilné, nostalgické a zábavné. Proste 5* ()

mickyreed

Je to prostě splněnej sen ... Stallone vs. De Niro ... Rocky vs. Ragging Bull ... všechno se nese v mnohem komediálnějším duchu než celá Rockyho série, ale pořád to má kouzlo, životní zápasy i mimo ring pořád zůstávají. A ten konec zahřeje u srdce takovým způsobem, že je tomu filmu člověk schopnej odpustit i ty malý nedostatky. ()

venison

Jestli máte žaludek koukat na Stallona a De Nira do půl těla v důchodovém věku, tak směle do toho :-) Vtip to má i lehkou nadsázku :-) Nejde ani tak moc o ten box, ale o mnohem hlubší hodnoty a především o čest.. Celkem příjemný filmeček :-D ()

elanius

(74/2014) / Trošku som sa obával, že Grudge Match bude trápna záležitosť, kde si budú starý borci kaziť svoju reputáciu. Nestalo sa. Príjemný filmík so slušnou dávkou decentného humoru, filmové spomienky na Rockyho a Býka a na staré kolena super výkon v ringu. A ten Kevin sa dal v pohode zniesť. (9/10) ()

rockwoman

Není to nostalgie, kterou jsem cítila, když do ringu naběhl Zuřící býk společně s Rockym. Je to obdiv a úcta z mé strany pro oba pány herce. V mých očích tu nikdo z nich nebyl starý, trapný nebo snad směšný. Bob a Sly předvedli pohodovou zábavu namixovanou vtipnýma hláškama = chlapskýma životníma moudrama :-) , okořeněnou špetkou sentimentu a stále rajcovní Basingerkou. ... "Dík za příležitost. Kdykoli. Nenávidím tě. Já tebe taky." :-) ()

noriaki

"Boxeři nemaj ligu veteránů..." Marsellus Wallace. Tak už mají. V modrém rohu, v zelených šortkách Billy "Kid" McDonnen, ročník 1980, v červeném rohu v černobílých šortkách Henry "Razor" Sharp, ročník 1976, bojují kvůli ženě, ročník 1986. Kdyby šlo o seriózní snímek který se bere vážně, byla by to data narození postav. Tady jde o roky kdy se oba borci poprvé objevili v boxerském filmu a Kim Basinger se svlékla před kamerou v erotickém dramatu. Takže komedie, ale s pořádně silnou vážnou linkou. Takovou, že té rivalitě a touze jednou pro vždy rozhodnout kdo je nejlepší, doopravdy věřím. Grudge Match je skvělý mix. Se spoustou hlášek, skrytých a očividných odkazů a šedesátiletou zamilovanou puberťačkou. Ale i s nadhledem, životními zkušenostmi a nezhojenými jizvami. Takových vzpomínek na staré dobré časy není nikdy dost. ()

anglanek

Totalni krach....ze jim to stalo za to. U Staloneho bych to i cekal, ten se pro to narodil ale,ze se na to da muj další oblibenec a nejen muj De Niro,tak, to bylo pro me velke sklamani. Trapne sceny a ještě trapnejsi film. ()

Yoshimitsu

Legendární dědkové, kteří mají odvahu vrátit se po mnoha letech proti sobě do ringu, ale už to měli přenechat mladým. Dávám 40% ()

JohnSmith

Příjemná sportovní komedie odkazující na slavné boxerské filmy hlavních protagonistů. Před Stallonem a De Nirem smekám, že měli tu odvahu odhodit svršky, zacvičit si a postavit se do ringu. Největší perlou snímku je však Alan Arkin, který skutečně předvádí skvělou podívanou a hned v závěsu za ním Kevin Hart. ()

haj

Překvapivě zábavná a pro oba hlavní představitele důstojná oddychovka. V šortkách už sice na 12 kol nevypadají, ale řada dobrých vtipů, příjemná atmosféra a slušný příběh bohatě vystačí na kvalitní a zábavnou podívanou. ()

Trustme

Jedno z největších a nejmilejších překvapení pro diváky, kteří ocení tento nápad. Zkombinovat dvě slavné filmové boxerské esa a natočit jejich vzájemný souboj po desítkách let a ponechat jim jejich charaktery zavání komedií, ale ono to je spíš takové drama o chlapské ješitnosti, dokazování si síly, která s nabytými ro(c)ky odchází. Stallone a De Niro udělali jedno ze svých nejlepších rozhodnutí, že kývli na tento projekt. Peter Segal se skvělými scénaristy umí být vtipný, když chce a tak vznikl jeden z nejnahláškovanějších bijáků, kde si člověk říká, že boxeři a jejich trenéři nemají jen vymlácené mozky bez špetky smyslu pro legraci. Díky za tento film, který opět dokazuje, že stačí mít ty správné herce, kteří se dokáží povznést nad tím, že v boxerských trenkách nebudou vypadat tak sexy jak kdysi. Hlavní je, že mají v sobě zuřivost býka i šarm italského hřebce. ()

Brain-D

Žádný rádoby Rocky 7 se nokoná. Nemá to ten silný nádych těch ostrých tréninků a opravdu vyhrocené rivality, kterou jsem měl tak rád. Tohle je pouze parodie na vše možné, co jste mohli vidět v obou nejlepších boxerských filmech (Rocky a Zuřící býk) hlavních hvězd. Je to tak úsměvné, že postavám nejde věřit ta vyhrocená rivalita. Díky tomotu faktoru zkomdializování se stává velkým tahačem Alan Arkin, který svými hláškami zasypává každého a koření tím každou scénu. Je to skvělý herec. Škoda, že nedostal dříve více prostoru jako teď v posledních letech. ()

hroubek

Nečekal jsem mnoho, ale dostal jsem dost hodně. Zpátky do ringu mělo zajímavé trailery, které sázely na to, že známe dva nejslavnější boxerské filmy obou pánu v hlavních rolí. A nejlepší na tom je, že to dokázaly prodat i ve filmu. Peter Segal natočil pár filmů s Adamem Sandlerem, ale tohle je oproti tomu jiná liga. Sylvester Stallone hraje opět Rockyho jen trochu jiným způsobem, jinak je to ta samá postava se vším co k ní patří. Robert De Niro si naprosto užívá svoji roli a já mám zas radost, že ho vidím v kvalitním filmu. Kim Basinger jsem nikdy moc nemusel, ale tady rozhodně nehraje špatně. Alan Arkin opět hraje naštvaného a hláškujícího důchodce, ale co si budeme povídat pořád mu to jde moc dobře. Kevin Hart není vůbec špatný je ty jeho fóry a dialogy jsou takové, že občas jsou boží a taky občas jsou hodně trapné a zdržují od děje. Mile mě překvapil Jon Bernthal, který dostal sice menší, přesto výraznou roli. Líbilo se mi jak hlavní hrdinové trénují, hned jsem si několikrát vzpomněl na Rockyho. I zbytek příběhu mě bavil sice méně, než vše co se točilo kolem boxu, ale přesto bavilo. Hodně se mi líbil závěrečný duel, který nepostrádal napětí, ale svým způsobem byl stejný jako celý film. Potěšila mě scéna s bojovníkem MMA a dvě potitulkové scény. Zpátky do ringu je povedený film, který ocení každý fanoušek Zuřivého býka a Rockyho. ()

Pump

Přátelé, toto je dokonalá komedie. Tohle jsem neviděl ani nepamatuji. Něco tak skvělého a vtipného se jen tak nevidí. Když vidím scénář a režii tak nechápu jak tohle ti týpci dokázali, ale asi je to hodně o hlavních protagonistech a skvělých hláškách. Tak tohle je pro mě zatím film roku 2014 a to je duben... ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012