VanTom

Nenáročná sportovní komedie, kde o box vlastně nejde a spíš si dva nesnášenliví páprdové po 30 letech potřebují urovnat pracovní / rodinné / osobní vztahy, aby se posunuli dál. A především díky obsazení jim to jde náramně, letití pánové De Niro / Stallone vystřihli velmi živoucí postavy a prokázali nadmíru komediálního, sebeuštěpačného talentu (byť je zválcoval sarkastický Arkin). Bohužel, velké finále v ringu mne nestrhlo, dýchavičně střídalo údery a euforii komentátorů jsem se musel smát; navíc prostě nemohlo neskončit smířlivým 110% happyendem. Lepší 3*. ()

Mishqo

Vidieť dve najväčšie hviezdy filmového boxu v jednom filme bol super nápad. Jeho realizácia však nebola až tak úspešná ako by človek čakal. Otravné doťahovanie sa dvoch vyslúžilých boxerov. Scenár žiaľ ničím neprekvapil. Ale malo to svoje dobré pasáže, občas vtipné, sarkastické. 60-70% ()

zdenny

Čekal jsem víc. Hned v úvodu si nebudeme nic nalhávat. Chápu, že kluci jsou už fakt staří. Ale pokud se dám na boxerský film, mělo by to tak i vypadat. De Niro v mládí boxoval, Stallone boxoval roky v Rockym. Přesto mi film box moc nepřipomínal. Možná mi chybělo trochu nadhledu - jednalo se přece o komedii. Díky těmto dvěma legendám jsem ale fakt čekal víc. Film nám nabídl vtipné momenty, což o to, i jistou paralelu s „Rockym“. Celkově si ale myslím, že se na něj bude vzpomínat jen pro účast Stalloneho a De Nira. ()

Castrator

Celý film jsem čekal na něco, pořádnou zápletku, velký zápas, prostě něco, co by z rojzedu k něčemu, co bohužel celý film nepřišlo, udělalo film hodný dvou hlavních protagonistů. Pár vtípků na Rockyho a Rozzuřeného býka ještě dobrou komedii nedělá a kromě nich už tam moc situací k zasmání není. Film je to ucházející a rozhodně jsem nelitoval času, ale čekal jsem o dost víc. Zpátky do ringu stojí především na hercích v hlavních rolích, nebýt jich, není se na co koukat. Jednou stačilo. ()

lykan9

Film na téma jak by to dopadlo, kdyby se Zuřící být utkal s Rockym :-)? Velmi dobře. Film je plný vtipných narážek na nejslavnější filmy Silvestra Stalloneho a Roberta de Nira. Jen je dost vidět, že již od té doby uteklo dost času, což je hlavně znát, když se proti sobě v ringu oba postaví. Ani v nejhlubších snech bych totiž nevěřil, že by mohl mít Stallone problémy v boxu se stařičkým De Nirem. Je sice vidět, že Stallone v době natáčení trochu méně cvičil (asi aby De Niro neměl takovou ostudu), ale bylo to málo. Na druhou stranu to De Niro nahradil svým skvělým hereckým uměním. P.S.: Titulková část mě odrovnala :-D ()

Roseinka

Tuhle skvělou komedii jsem si perfektně užila. Ani jsem to nečekala. Spíš jsem si myslela, že půjde o vážnější věc (o což ne/skrytě šlo také), ale podání tohoto snímku mě natolik nadchlo, že mi to vůbec nepřipadalo trapný. De Niro je perfektní komik a Sly se s humorem taky úplně nezapře. Dokonce jsem byla v jednu chvíli i dost dojatá. Takže jsem fakt spokojená, že jsem na tohle do kina šla a doufám, že podobných filmů se objeví více. 9/10 ()

Sklepkan

Pecička :) Osobně bych se obešel bez love story, ale i s ní je to pořád jedna z těch výrazně lepších amerických komedíí. Myslím si, že tohle bude bavit i nefanouška boxu, protože toho boxu tu až tolik není a místo toho si člověk užívá hlášky. Arkina sem si zamiloval během první scény, Hart mu zdatně sekunduje a divák jen sbírá hlášky, které použije později na své přátele.Takže za mě 85% ()

ghatos

Příjemná selanka pro staromilce, konzervy, pamětníky a vůbec všechny, kteří mají rádi nadhled a staré zlaté filmové časy. Stallone je živá fosílie z minulosti (v pozitivním smyslu). Zaslouží uznání, že si jde svou cestou. 60%. ()

s.e.p.p

Je trochu smutné, že nejlepší scéna z filmu je ta potitulková s Tysonem. Pánové už holt mají znatelně zrezlou převodovku a zdaleka jim to neklape tak, jak by mělo. Grudge Match je strnulou taškařicí, která je navrch nepříjemně sentimentální a předvídatelná, a nešlape ani po stránce komediální. 98 % vtipů mě úplně minulo a žádnou kompenzaci Segal v rukávu bohužel nemá. 45 % ()

R1CH1E

Příjemné překvapení. Rocky a Raging bull si to rozdali po 30 letech a bylo to příjemné, sentimentální a i pár odkazů na jejich boxerské sólo kousky se našlo. ()

svobik

Už jsem jen čekal, až si to Sly s De Nirem narvou v ringu do zadku. Celé je to klišé na klišé, závěrečný zombie souboj je spíš směšnej než napínavej, ale jako oddechovka ten film vcelku funguje. Všechny v obsazení samozřejmě trumfuje Alan Arkin, kterej je naprosto neuvěřitelnej. ()

Kosmik 1

Nemyslel jsem, že to tu někdy napíšu. Ale tohle je pro mě (velmi stručně řečeno) nejlepší sportovní komedie všech dob! Obrovský filmový zážitek a jsem docela rád, že je laděn spíše po té humorné stránce, než-li vážněji. Protože tohle těm staříkům pasuje daleko lépe. Není nad to od filmu dostat něco, co člověk absolutně neočekává... 95% ()

Pedross800

"JSI V POŘÁDKU KIDE? ANI NE......UMÍRÁM......ALE JE MI DOBŘE" a mě je sakra dobře po tom co jste mě vy starouši přiváděli k záchvatům smíchu od začátku do konce! Rocky ještě jednou v ringu to už jsem vážně nečekal a k tomu se "zuřivě" vynikajícím býkem DeNirem. To jejich špičkování, snaha dostat se opět do formy, hlášky...nádhera, špica....."K NEZAPLACENÍ" až mám problém přidat hodnocení čímž zruším současné číslo 6666, protože tohle je opravdu "ďábelsky" dobrý film!!! P.S. a ty závěrečné titulky...... :-)) ()

blackJag

Nebylo to zase tak marné rendezvous. Škoda jen, že k tomuto přes-držko-braní nedošlo krapet dříve, když ještě Býk běsně zuřil a Hřebec pořádně ržál :-) Kornatění tepen se nevyhýbá ani legendám... 70% ()

mirec88

Úžasný film! Sly a Bobo De Niro fakt výborne zahrali v tejto boxerskej komédii, akú som už dlho nevidel. Bavil som sa od začiatku až do konca a rehlil som sa ako už dlho nie. Pobaví, nenudí a zaujme. Super! Plný počet ako vyšitý. ()

Jaro.Krafcik

Top herci , top film. Taký mix všetkého a stallone s de nirom si to rozdajú na staré kolena. Boxerských filmov je veľa ako napríklad rocky alebo séria creed, ale tento mal niečo do seba, a bol jednoducho výborný. 5* ()

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

Nicolas Cage v Expendables 3 – potvrzeno!

06.11.2012