Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bozvav
  ***

  Tak toto bylo fakt hustý. Po třetím, naprosto stupidním dílu se tvůrci vycajchnovali. Nejen, že evidentně navýšili rozpočet, vylepšili vizuál, přidali lokace, ale také zapojili v cameo rolích plavčice z Baywatchu, z jedné z protagonistek udělali robocopku a vůbec to má větší grády. To vše ovšem neznamená, že celý film není do nebe volající pitomost, je, ale já se fakt bavila. V tomto díle je víc než jasné, že jde celou dobu o svébytnou parodii na kde co. Za mne tři hvězdy, ať nežeru.(21.1.2017)

 • Pepinec
  odpad!

  Do čtveřice žraločí Stýv se všema zatočí. V poušti ještě nebyli, i tam je však pobili. V galaktickém Vesmíru dojde snad už ke smíru. Díky Stývoj s rodinou můžu na dovolenou. /// Až budu zase někdy u moře, tak než vlezu do vody, pořádně se rozhlídnu, jestli není poblíž Stýv. Protože kde je Stýv, tam je i žralok. Nasrali jste mě, že Scerbová tu neukázala svoje dva herecký talenty, ale naštěstí rychle dorostla juniorka Ňúmenová, takže ve vašem případě za odměnu sesírám na vás mocné Shitnado!(30.9.2016)

 • Spiker01
  **

  Překvapivě slabší než třeba trojka, co se týče nějaké přestřelenosti (trojka je recesistický odpad!). Buď mě už absolutně po tom všem nedokáže v týhle sérii nic překvapit, nebo se prostě tvůrci z Asyla drželi moc při zemi. Nebo jsem čekal mnohem větší parodizování Star Wars. FIn Shepard ale nikdy nezklame.(11.9.2016)

 • darthhokro
  *****

  Nekutečnej nářez, po dlouhé době fakt podařená parodie, skoro na všechny kultovky. Star wars, star trek, Christine, čaroděj ze země OZ, pobřežní hlídka (potěšilo, nás nostalgiky :) ). Jedna hláška stíhá druhou, prostě jsem se bavil od začátku dokonce. A třešnička na dortu, Rajda Tara jako nahláškovaný Terminátor. Chci sní sólovku! :D Asylum tady dokazuje že zábavný film, se dá opravdu natočit i za pár babek. Pálím prostě plných 5.(20.3.2017)

 • kaylin
  ****

  Ian Ziering je ve své roli prostě skvělý a já se jen těším na to, čemu bude muset znovu a znovu čelit, nebo jakým způsobem bude sám zachráněn. Tady je ten finální opravdu skvělá magořina. Stojí to ale i na dalších hercích, kteří jsou béčkově výborní. Tara Reid už je s touto sérií také plně spojená, ale už sem patří i David Hasselhoff. A když už jsme u té „Pobřežní hlídky“, tak ve filmu se objeví i Gena Lee Nolin a Alexandra Paul, které z tohoto devadesátkového seriálu budete znát dobře. Pro fanouška béčkových kravin je tohle pořád nádhera.(7.8.2016)

 • - Vo filme sa objavili dvaja atléti z najznámejšej MMA organizácie UFC. Na začiatku sa medzi novinármi objaví Roy Nelson a počas útoku žralokov v kasíne sa objaví Frank Mir. (Marceloo)

 • - Fin po príjazde do Kansas City dostane od známeho červené auto s menom Christine. Je to odkaz na horor z roku 1983 s totožným názvom Christine. (Marceloo)