• Wacoslav1

Wow Sharknado! No jo tak Asylum má definitivně svou oficiální značku s oficiální hudbou a dalšími trademarky. Úvod v Las Vegas byl ještě fajn titulky ve stylu Star Wars asi nejlepší nápad pak ještě ta zahajovací akce ušla, ale jak se postupně na scéně začnou zjevovat další a další různá náda, tak je jasný, že Asylum už se jenom za každou cenu snaží překonat samo sebe, ale ten nápad začíná bejt vyždímanej do mrtě. Trojka byla asi vrcholem série a říkal jsem si po ní, že bych ještě jeden díl dal, ale teď už si říkám, že by to mohlo skončit. Ovšem Asylum evidentně nic nezastaví a tak tohle rozhodnutí není v mých rukou.40%(7.8.2016)

• Rocky88

I přes značné množství -nád je to ve finále velké shitnado, které postrádá větší shluk chujovin v krátkém čase. Chujovin je tu dost, nenechte se zmýlit, nicméně jsou roztahané po celém filmu v děsivě dlouhých intervalech a film tak postárá drive druhého dílu, který v celé sérii vyniká první a poslední čtvrthodinou, kam je napasováno skoro 100 % toho, co dělá tuhle sérii blbonád vyjímečnou.(21.5.2017)

Opět přeplácanější než předešlé díly, ale je to přeci Žraločí tornádo a to právě staví na těch největších šílenostech. Zajímavý byl nápad s jaderným torndádem a jadernými žraloky, ale jen ho na můj vkus mohli využít více. Zamrzelo mě že tu nevystupuje Nova (tu jednu sekundu na konci nepočítám), ale alespoň jsme za ní dostali náhradu v podobě jiné krásné slečny, která taky nosí lesklé kalhoty. Akorát April ze které tu dokonce udělali už jakou supermanku mi tu vadila, tohle se mi sem moc nehodí. Ale jinak jsem se pobavil dobře. Doufám že v pátém díle už konečně dojde ke zničení civilizace.(10.8.2017)

• tom.nosek

Čtyřka se bohužel stejně jako dvojka snaží být bombastičtější než předchozí díl. Opět se to bohužel nevyplácí, byť v tomto dílu najdeme některé opravdu dobré nápady (např. celkově parodie na Star Wars je podařená). Špatný nápad nebyl ani časový odstup od děje posledního dílu, ani myšlenka jiných "-nád" (pro úplnost: sharksandnado, bouldernado, oilnado, firenado, hailnado, cownado (!), lightningnado a nukenado). Dějově je to ovšem silně přeplácené a především Tara Reid a její postava mi neuvěřitelně leze na nervy... A přitom se jí mohli tak jednoduše zbavit po minulém dílu. Čtvrtému Sharknadu chyběla taktéž Cassie Scerbo alias Nova a také jiné postavy z minulých dílů. Nejlepší postavou tak kromě Steva Sanderse a The Hoffa není nikdo jiný než Al Roker z Today Show a jeho parádní analýzy všech forem Sharknád.(14.8.2016)

• MM_Ramone

Zdá sa, že fušerský béčkový režisér Anthony C. Ferrante si chce svoju pochybnú karieru postaviť na sérii "Sharknado". Natočil tohto hnoja už štyri časti a chystá sa v tom pokračovať i naďalej. Prvý film som ešte nevidel, ale zhliadol som dvojku a trojku. Nestačil som sa čudovať čo je to za absurdná kokotina. No a štvrtá časť je ešte o niečo viac uletenejšia. Nukleárne "Žraločie tornádo 4". Je to odpad? Asi ano. Je! Ale zo zvyku a kvôli prestarnutému Dávidovi Hajzelhoffovi tomu dám aspoň jednu hviezdičku. *(10.8.2017)

• - Fin po príjazde do Kansas City dostane od známeho červené auto s menom Christine. Je to odkaz na horor z roku 1983 s totožným názvom Christine. (Marceloo)

• - Vo filme sa objavili dvaja atléti z najznámejšej MMA organizácie UFC. Na začiatku sa medzi novinármi objaví Roy Nelson a počas útoku žralokov v kasíne sa objaví Frank Mir. (Marceloo)