• korbitch22

Trojka byla prdel jak svině, když se na scéně objevil Hajzlhof a potom ve vesmíru se Stevem likvidovali žraloky světelnýma motorovkama, chcal jsem smíchy. Bohužel tahle série pokračuje trendem co sudé pokračování to průser. Vtipu ubylo, debilní neherctví už se za 4 filmy prostě okouká a těch pár vtipných scén jako je žraločí defibrilátor nebo několikanásobné porodné ze žraloků už nestačí. A ani camea se nijak nepovedli. U téhle série platí, že si je vědomá své debility, ale filmový masochisti si prostě přijdou na své a podpora fandů filmového braku a lidí bez mozku co to žerou doopravdy vynesla téhle sérii takovou popularitu, že se vesele točí dál. Ferrante je zrůda bez špetky talentu a docházejí mu debilní nápady, které jsou tak absurdní, až jsou prostě vtipný. Ve čtyřce je to nuda, trapnost a jednou za dvacet minut slušný fór. Pětku ještě dám, ale jakmile bude šestka, už se asi znovu mučit nenechám.30%.(17.10.2017)

• Stružák

Tohle už je skoro čistokrevná parodie. Bohužel těch vtipů tam ale není tolik a ty z předchozích dílů už nějak nefungují. Člověk se tu tak baví už jenom nad grafickými efekty, které snad tvůrci vytváříte Malování. 🙄 Fakt už jsem si skoro rval vlasy hrůzou, když jsem viděl Taru jak pomocí trysek lítá nad vodopádem a zachraňuje děti ze sudu. 😂(9.10.2017)

Ian Ziering je ve své roli prostě skvělý a já se jen těším na to, čemu bude muset znovu a znovu čelit, nebo jakým způsobem bude sám zachráněn. Tady je ten finální opravdu skvělá magořina. Stojí to ale i na dalších hercích, kteří jsou béčkově výborní. Tara Reid už je s touto sérií také plně spojená, ale už sem patří i David Hasselhoff. A když už jsme u té „Pobřežní hlídky“, tak ve filmu se objeví i Gena Lee Nolin a Alexandra Paul, které z tohoto devadesátkového seriálu budete znát dobře. Pro fanouška béčkových kravin je tohle pořád nádhera.(7.8.2016)

• Morholt

Myslel jsem si, že trojka byla co se absurdity týče vrcholem, ale Asylum se i tentokráte překonalo. Problém je, že díky tomu nekonečnému sledu šíleností ztratila většina z nich svoje kouzlo. A je to škoda, protože některé nápady byly úžasně pitomé. Buď jak buď, tohle téma už je vytěžené, tak uvidíme, jestli si to Asylum uvědomí, nebo přijde ještě s pětkou.(23.9.2016)

• Tuax

Zatím poslední díl tohoto žraločího úletu se rozhodl jít dále než ve všech předchozích filmech a nejen že už to přechází do scifoidního světa, ale je zde nesmírný počet variací tornád, které tomu dodávají novou energii a zajímavost. Protože jinak pršení žraloků je stále stejné. A rodina Sheprdů se pořád rozrůstá, alespoň v pokrevní linii a Gary Busey mě tady docela překvapil, stejně jako minule Hasselhoff. Tady je ještě výraznější prvek, že každá postava, která nepatří k Sheprdům je potencionální potravou pro žraloky. Ve stylu chramst-smrt. Protože zde je i rekord spolykaných Sheprdů. Ve stylu Chramst-My se z toho vyřežeme. Opět je v tom spousta odkazů na různé filmy, pobavila mě chvíle v Las Vegas, která byla věnována Pirátům z Karibiku, včetně podkresové hudby. Milým překvapením byly i cameo role Hasselhoffových kolegyň z Pobřežní hlídky. Chyběla mi zde postava Novy, ale jak to vypadá čeká nás pátý film a tam už zřejmě zase bude. Kdo ví kdy bude žralokonádům konec. Možná jedna z nejhorších filmových sérií s nejvyšší sledovaností a zájmem diváctva, takže pokračování budou asi i nadále.(24.9.2016)

• - Vo filme sa objavili dvaja atléti z najznámejšej MMA organizácie UFC. Na začiatku sa medzi novinármi objaví Roy Nelson a počas útoku žralokov v kasíne sa objaví Frank Mir. (Marceloo)

• - Fin po príjazde do Kansas City dostane od známeho červené auto s menom Christine. Je to odkaz na horor z roku 1983 s totožným názvom Christine. (Marceloo)