• Austrálie

Kimble Rendall

Brad Shield

Bingbing Li, Gary Hamilton

• bourec

Znovu film,kterej mě sakra nebavil.Co si to vybírám.30%.(8.5.2018)

• ricci.s

Ani nedokážem uveriť tomu, čo som práve dopozeral. Tento dobrodružný film sa teda rozhodne nezapíše do dejín ako ten najinteligentnejší film všetkých čias. A keď sa už na debilite toho celého bavím viac ako na samotnom filme, je to už naozaj prúser. Ale musím uznať, že tie pavúky boli pekné. A pavúky mám rád. Museli totiž pohrýzť aj scenáristov. Tak dajme tomu že z milosti za dve a už sa teším, ako si intelektuáli z čsfd na tomto filme zgustnú.(24.2.2018)

• JohnCZ

Poměrně nezáživný dobrodružný film, který má možná solidní efekty a pěkné podzemní kulisy, ale dějově to úplně o ničem. Pro arachnofobiky je to navíc solidní peklíčko, protože snad půlka záběrů je v rámci natažení filmu na CGI pavoučky. Fakt odporné bestie a ještě otravnější close-upy na ně.(6.10.2018)

Za mě slušné dobrodružné béčko plná chytrých pavoučků ( kteří jsou mimochodem dobře udělaní , v béčkových filmech jsem už viděl horší tvorbu), takže ideální film na odpolední nudu.(29.4.2018)

• Lacike

Taka TV variacia Indiana Jonesa alebo Mumie na kvalitativnej urovni Flynn Carsena. Asi najväcsiou slabinou je, ze tu chyba poriadny charizmaticky ustredny hlavny hrdina. Kellan Lutz nim nie je, takze si sceny pre seba kradne charizmaticky Kelsey Grammer vo vedlajsej ulohe. Triky su na Hallmarkovskej urovni, ale pôsobi to celkom zabavne. Pre fanusikov beckovych filmov sa to raz asi oplati vidiet. 4/10.(12.3.2018)

• kaylin

Takový celkem obyčejný akčně dobrodružný film, který se odehrává především ve tmě, kde nic moc nevidíte, ale kde na vás čekají pavouci, ale i nějaká ta lehká osobní dramata. Když dojde na pavouky, je to celkem fajn, ale rozhodně to nemá punc "Indiana Jonese". Spolupráce USA a Číny se ale hezky rozrůstá.(9.3.2018)

• iXtr3m3

Silnejšie dve, či slabšie tri hviezdy? Dám silnejšie dve, nový Tomb Raider, ktorého som pozeral pár minút po tomto je samozrejme úplne niekde inde a preto by rozdiel len jednej hviezdy jednému filmu viac pomáhal, alebo druhému ubližoval. Ale nebolo to úplne marné. Jeden z tých lepších pokusov o béčkovú zábavu.(5.6.2018)

Obyčejný dobrodružný film, který není až tak hloupý, nebo špatný, ale přece jen málo záživný. Začátku jsem až tak dobře nerozuměla, protože se akorát střídaly nějaké zvláštní flešbeky a moc smyslu to nedávalo ani v průběhu filmu. Dala bych asi 3 hvězdy. Pokud se přenesete přes dost ubohou podzápletku, která dojde každému asi po 12 minutách, můžete si užít hezké místa na archeologování. Ale na rovinu vám řeknu že mě ti pavouci ani nesraly, jako spíš vadily z toho hlediska že mě nebavilo to jejich řvaní. Fakt otravnej a divnej zvuk. Když na to mrknete asi nic moc nečekejte ale dívat se na to dá.(18.9.2018)

Mix pavoučího „hororu" a Mumie (Sommers/Cohen/Kurtzman). Kellan Lutz mi navíc dosti připomínal hlavního hrdinu z Jurského světa a Bingbing Li byla zas asijskou verzí Lary Croft z letošního Tomb Raidera... Co víc dodat? Efekty digitální, děj předvídatelný a ty pavouky jsem opravdu nečekal, takže vzhledem k mé fóbii to njak extra příjemné pokoukání nebylo :D Na dobrodružný film to sice bylo málo dobrodružné, na horor málo drastické a na pořádné drama chyběl scénář, dalo se to dokoukat... Ale podruhé se už asi nepodívám, to se tam na můj vkus opravdu nic moc nedělo. 3* za sympatické herce, digitální oheń a vyvolání vzpomínky na Tomb Raider :D(31.3.2018)

• brasek

Dejová línia snímku baví, bludisko v podzemí, vraždiace pavúky... ovšem musíte si odmyslieť hercov, emócie, pointu a zápletku a nakoniec nesmiete vidieť ani koniec, pretože potom tento snímok zatratíte.(10.7.2018)

• Clark_Kent

Čínani strkaj prsty už do absolutně všeho. Když si vzpomenu na Mumii a další dobrodružný snímky, tak takhle novodobá blbovina vůbec nefunguje. Nedokázal jsem udržet pozornost. Občas se mi oči rozsvítili, když kolem proběhla čínská kráska Bingbing Li, která se v letos objevila ve žraločím počinu The Meg, kde hrála o dost líp.(2.9.2018)

Celkem klasický případ, rozhádaní sourozenci, bratr se ztratí, sestra ho jde zachraňovat a pak je málem všechny zlý bílý muž zabije. Jako celek to bylo celkem sympatické, mělo to svižné tempo a příjemné postavy, stereotypy to nijak neoplývalo, ale pár scén teda bylo naprosto úchylných a vlastně zcela přes čáru (podivná pirueta umírající krasavice například). Závěr to taky naprosto zazdil, i když si vlastně asi dělali cestičku k dalšímu dílu. Ale jako odpočinková akce v pohodě.(24.2.2018)

Priemerné dielko s vraždiacimi zvieratami, v tomto prípade pavúkmi, v hlavnej úlohe, hroznými efektami výbuchu, hláškujúcou postavou ktorá len tak random hádže popkultúrne vtípky a príbehom o hľadaní nesmrteľnosti (som si spomenul na Anakondu: Hobra z krvavou orchideou, tiež sa tam hľadá nesmrteľnosť a tiež tam máme vraždiace zviera). Neviem, čo viac k tomu dodať.(17.11.2018)