WolfR

Jason si zde sice konečně nasadí svou legendární masku, ale oproti minulým dvěma dílům nám oběti zase zpitoměly, přibylo debilních vtípků a hutnost atmosféry klesla. A proto klesá i mé hodnocení, tak tak 3 hvězdy. ()

Benjamin-L

První díl kde se objeví slavná Jasonova hokejistická maska. Další díl Pátku třináctého který prostě stojí zato shlednout a ještě ve 3D. ()

cinemag

Tímto dílem se série mohla i uzavřít, kvalitativně na podobné úrovni jako dvojka. Zpětně: jednička vlastně nebyla horor, ale spíše thriler. Dvojka a trojka už jsou čistokrevné horory. ()

Nivenx

Jason konečně najde svou masku a řádí jak smyslů zbavený, jako pokaždé. Atmosféra se z druhého dílu nevytratila a je velice zdařilá, mordy také. 80% ()

SeanLSD

Tak som sa konečne s PIATKOM 13-TEHO aj zabavil. Jason nám vyrástol a zmocnel, naďalej je síce tupý ako také táčky, ale harpúnou strieľa ako Wiliam Tell a nožíkom hádže tiež dosť slušne. Piatok13-teho v 3D, poriadne syntetizátorové disko a punkoví motorkári = 80. roky ako vyšité, hromady gandže = kopec srandy a teraz už aj tie pohľadné kučeravé dlhovlásky, ktoré mám vo filmoch tejto dekády tak rád. Bohužiaľ Miner ktovie prečo zabudol na tie skvelé atmosférické detaily z predchádzajúceho dielu a postupné budovanie strachu. Tak sa mi vidí, že prítomnosť marihuany v toľkom množstve a dvoch hipíkov, ktoré sa tam zjavili akoby z iného filmu, mnohé vysvetľuje... Až v poslednej tretine, kedy sa spustí silný víchor, PART III náhle zhustne ako kaluž chladnúcej krvi. A následné nezvykle dlhé prenasledovanie a viacnásobný vyrovnaný súboj poslednej preživšej - podľa dobrého zvyku jedinej, čo sa nedala len tak - s Jasonom V. ukazuje celkom iné thrillerové kvality než väčšina celej série. Navyše je korunovaná fantastickým záverom v podobe pomätenej halucinácie víťazky, ()

Doudis19

Film ve kterém hororová ikona Jason Vorhees prvně nasadil hokejovou masku, motorkářům sebral machetu a vydal se vraždit nadržené teenagery, kteří mu souloží kolem jezera. Bohužel veškeré nadšené názory na tuhle vyvražďovačku, a z nich vycházející míty mají původ od diváků z roku vydání snímku. Dnes se film jevý jako amatérské béčko, s příšernými herci a pár malinově červenými vraždami, za které musí být Jasonovi v současnosti trapně. Jestli je tohle nejkvalitnější díl série, pak jsem s Pátkem třináctého skončil. ()

filmmovier

Žalostně málo Jasona, který v plné parádě nastoupí na scénu až téměř dvacet minut před koncem, což rozhodně není dobře, ale jakmile se objeví, je to opět parádní zábava a já věřím tomu, že kdyby tam byl od začátku, dalo by to na pět. Jason je konečně kompletní - mačeta a hlavně hokejová maska, jsou přesně tam, kde mají být - v ruce a na hlavě. Vraždy fajn, jen škoda, že nebyly vidět, příběh celkem fajn, hudba výborná, atmosféra přímo skvělá, repríza konce dvojky se mi šikla, protože jsem jí opravdu dlouho neviděl. Já doufám, že to tentokrát konečně kompletně nakoukám, už teď si ale troufnu říct, že trojka je zhruba na stejné úrovni s dvojkou a možná je nepatrně lepší. Jen by mě zajímalo, jak v roce 1982 vypadalo 3D, když ani teď to není dokonalé. Těším se na čtyřku, kde konečně bude Jason Voorhees, ten úžasný chlapec. pořádně!!! Trojka skvělá zábava, rozhodně nepohrdnu malým repete. Třetí noc u Křišťálového jezera za 80%. ()

Saraph

Ale jo, tohle už docela šlo. Po naprosto katastrofálním prvním filmu a nepatrně lepším druhém alespoň už Jason nosí tu legendární masku. I hlavní přeživší sem tam přemýšlela, samozřejmě ale „dorazit ho,“ když ležel nehybně na zemi, to opět nikoho nenapadlo. Přeci by ho nepřipravili o těch 6 nebo 7 dalších pokračování, ne? Jason má samozřejmě Wolverinovu nesmrtelnost, proto není možné, aby ho pouhá sekyra zaražená do lebky zabila. ()

BROKEN_

Pro mě zatím nejlepší Pátek třináctého. Atmosféra, hudba super. Postavy jsou zatím to nejlepší v sérii. Jedna postava se chovala debilně, pořád nahrávala svou smrt a dělala si z toho srandu. Pak když ho Jason zabil, jsem se musel smát jak ho jedna holka ignorovala, protože si myslela že to zase hraje. Co se týče Jasona, perfektní. Vzhled to je ono! Líbí se mi jak to má všechno u p*dele. Je tu minimum nudných scén, oproti minulým dílům. Co bych ale vytknul, tak to je, policie, proč sakra to tam nezavřou. Nechápu. Scény s motorkáři jsou tam hlavně proto aby se asi natáhla stopáž jinak nevím. Spokojenost. :) ()

Sfinkter

Úsměvný filmový brak, který mezi slashery vyčnívá nadprůměrnou stupiditou a skvělými osmdesátkovými úvodními titulky. ()

PierrevanH

Stále ještě pokračování, které stojí za to shlédnout, Jason dostane svou masku a pár teenagerů smrt. Hergot proč k tomu jezeru pořád jezdí nechápu :-) Po shlédnutí posledních 5 minut bych se bál i jestli z vody nevyskočí starý pan dědeček Jasona :) ()

Kubaso

Navzdory tomu, že Jason dostal masku, je tenhle díl docela o ničem. Trapné efekty, točené v tehdy módním 3D, debilní fóry (tatam je nechtěný humor předešlých dílů) a kopie starých scén. I když je tu i pár slušných scén (mačeta do koulí nebo letící oko), celkově je ve skutečnosti tenhle díl mnohem míň zábavný než ty předtím. Na dobrou komedii s Jasonem se dostalo až o čtyři roky později. ()

LeG!oN

Opět solidní průměr. Od jedničky a dvojky prakticky k nerozeznání scénář, kterej by vymyslelo i malý dítě. Ovšem ta parádní brutalita a stísněnost tábora na mě působí stále velice dobře. Jason s hokejovou maskou je fakt nejlepší, akorát škoda že je zde opět chvíli vidět jeho obličej. ()

Brain-D

Třetí díl...tak tady cítím zlepšení a musím konečně přidat hvězdičku. Banda motorkářů rozhodaná z tím tlustým týpkem je celkem zábavná a hl. Jason a poslední scéna :) 60% ()

Compadre

Téměř povinnost pro milovníky hororu a hlavně série Pátků. Jason má konečně svou kultovní hokejovou masku a vraždí jak zjednanej. Masakr ()

Sany33

Toto nie remaque druhého dielu, pretože vznikli veľmi krátko po sebe. vraj by to malo byť ďalšie pokračovanie vyvražďovačky s názvom "Piatok trinásteho". No nič mne to skôr pripadá ako by si režisér všimol, že v druhom diely urobil pár pekných kokotín a snaží sa to iba napraviť a z väčšej časti sa mu to aj podarilo. Konečne sa na tie kill scény dalo aj pozerať a navyše si Jason nahodil svoju legendary masku. Ale to je všetko čo sa týka kladov. Prvých 15 minút filmu je zostrihaný sequel z predchádzajúcej časti a potom sa všetko opakuje. Adolescenti prídu do Cristal lake, Jason skoro všetkých poodjebáva, na konci dakto prežije a keď si myslíte že to utrpenie skončí, príde jumpscare a THE END. takéto pokračovanie si neprosím ďakujem pekne 31%. ()

lykan9

Trojka Pátku třináctého je pro mě velkým zklamáním. Jediné pozitivum, které film má je Jason. Konečně se předvedl s maskou a mačetou a předvedl svou nadlidskou sílu, které k němu bez pochyb patří. Vše ostatní je však hrůza. Obsazení vybrali snad z těch nejhorších castingů a nucené záběry kvůli 3D efektu byly snad to nejhorší, obzvlášť, když na film koukáte ve 2D. A už vůbec jsem nepochopil ten závěr. Pro Jasona jedna hvězda, ale jinak děs. ()

JohnSmith

Jason vyměnil pytel za brankářskou masku a z veselá zabíjí dál. O něco málo lepší než dvojka, ale horší než jednička. ()