poster

Indiana Jones a Poslední křížová výprava

 • USA

  Indiana Jones and the Last Crusade

 • slovenský

  Indiana Jones a posledná krížová výprava

 • slovenský

  Indiana Jones: Posledná krížová výprava

Dobrodružný / Akční

USA, 1989, 127 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *****

  Jednoznačně nejlepší díl s Indiana Jonesem. Skvělý Harrison Ford v hlavní roli se sekundujícím Seanem Connery vedle sebe. Neodolatelná dvojce tak perfektně sedícího otce a syna. To ani nemluvím o jejich vzájemných dialozích a příběhu filmu, který se proplétá snad po půlce válečné Evropy (to nemluvím o válečném Berlíně s Fuhrerem osobně...). Opravdová mistrovská práce na závěr trilogie, která "bohužel" trilogií nezůstala. Herci jsou lepší než kdy jindy, příběh je lepší než kdy jindy... Vše je lepší než kdy jindy a je už jen na vás zda si tuhle skvělou jízdu užijete nebo ne.(31.8.2005)

 • Matty
  *****

  Díl nejvíce založený na vztazích mezi postavami je překvapivě také dílem nejvtipnějším. 90% Zajímavé komentáře: berg.12, ShaQuan, cheyene, Indy(12.3.2005)

 • Radyo
  *****

  Takhle má vypadat kvalitní film pro všechny diváky. Pobaví se u toho jak -náctiletí puberťáci, kteří si chtějí jen užít v šeru kina se svou holkou první polibky, tak i jejich rodiče, kteří jinak sledují spíše psychologicky zaměřené snímky.(24.8.2002)

 • StarsFan
  *****

  Jednička obsahuje asi nejvíc kultovních scén, dvojka je nejzběsilejší, trojka... má Seana Conneryho.(19.11.2006)

 • M.a.t.t.
  *****

  Najzábavnejší Indy a najlepší dobrodružný film všetkých čias, ktorý bez väčšich ťažkostí skĺbuje to najlepšie zo série, nechýba v ňom hravosť Dobyvateľov, netlačí na pílu ako Chrám skazy a vďaka Seanovi Connerymu v úlohe Indyho otca získava aj niečo navyše, čo mu ešte viac upevňuje už beztak nespochybniteľné miesto v sieni slávy. A to mu v nej patrí právom.(24.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace