Zoo

USA, (2015–2017), 27 h 54 min (Minutáž: 40–79 min)

Předloha:

James Patterson (kniha)

Hudba:

Chris Tilton

James Wolk, Nora Arnezeder, Nonso Anozie, Kristen Connolly, Billy Burke, Carl Lumbly, Isaac White, Brian Tee, Tamara Tunie, Shane Jacobsen, Han Soto (více)

Série(3) / Epizody(39)

Na Zemi propukla vlna zvířecích útoků proti lidem. Jsou koordinované, zuřivé a ve většině případů smrtící. Skupina vedená zoologem Jamesem Wolkem má za úkol zjistit co a proč se děje a hlavně....jak to zastavit. (TV Nova)

jarmil8

Seriál je tak špatnej, až je blbej. Od prvního dílu horší a horší a co se tam děje je úplně egál, divák je vděčný za každou akci, byť sebeblbější - třeba medvěd v pařížské kuchyni, to alespoň pobavilo. A zvířecí světe div se, ono to bude mít další sérii. ()

AmunRa

První sérii jsem ke konci sledoval už jen se sebezapřením, protože zápory byly čím dál tím viditelnější a stále víc převažovaly nad klady. Jasný klad jsou zvířata, na kterých se nešetřilo. Zjevně reálná cvičená zvířata, žádné CGI - za to dvě hvězdy. Zbytek už jen zápory: Herci druhořadí - nemají charisma, nestrhnou, nemáte důvod jim fandit. Zaujal mne jen Billy Burke, ale to byla spíš postava než herecké umění. Tím se dostávám ke scénáři a režii, kteří zásadně nezvládli gradaci napětí a tajemna. I s knižní předlohou příběh nedrží pohromadě a připomíná sérii nesouvisejících epizod. V souhrnu - zvířata skvělá, zbytek nuda. Nevyužitý potenciál. ()

hesonic odpad!

Dvě části jsem se na tomhle počinu snažil najít něco pozitivního, ale v hlavě mi zůstala pouze otázka: jak tohle mohlo dojít až k druhé sezóně... marný pokus jak zvířátka (námět pro 5 leté holčičky) propojit s něčím akčnějším naprosto ztroskotal. ()

Mark1983

Podobná témata pro seriálovou tvorbu jsou, dá se říct, netradiční, což právě podněcuje diváckou zvědavost, zda se jedná o povedené seriálové dílo či předem daný propadák, ač horory či thrillery zabývající se se zvířecími útoky bývají tradičně průměrné či podprůměrné, a jen ojediněle lehce nadprůměrné. A dle mého úhlu pohledu není tento seriál zpočátku to, co divák očekává, a dokonce to působí mnohdy až oddychově. Ovšem s nástupem dalších a dalších epizod se děj okolo zvířecích útoků a pátracích akcí ohledně řešení celého problému docela stupňuje. A příběh s postupem času je i zajímavější a místy až imponující. Ovšem, ač se jedná o seriál, tak některé epizody jsou více povedenější a některé méně povedenější, jak už to u seriálové tvorby obvykle bývá. Ale co se týče celku, tak jsem spokojený, i když počáteční epizody jednu hvězdičku seriálu zabavují. ()

Bogrant

Nie je to zlé, má to pomerne zaujímavý a nový nápad a príbeh, ktorého realizácia sa našťastie tvorcom darila počas prvej série držať dosť vysoko, ale nemôžem si pomôcť, je v tom cítiť nižšiu ligu oproti iným seriálom, ktoré majú právo sa tváriť tak isto vážne, pretože jednoducho sú kvalitnejšie a lepšie spracované. Zoo je v niektorých momentoch skôr smiešne a príliš digitálne, ale našťastie rozmanitosť zvierat a ich správanie je zakaždým iné. Slušný seriál, len stále sa neviem dokopať ku druhej sérii. ()

kotrlak

Jednu za to že by to případně moh bejt dětskej seriálek pro mládež do 13 let. Pokud je někdo starší a dokouká to do konce, tak není úplně v pořádku... ()

Shelma

Buď jsem se nedívala na stejný seriál jako zdejší hodnotilci, nebo nejsem krvežíznivý maniak slintající nad libozvučným názvem seriálu v toužebném očekávání, že se na mne přes obrazovku vyvalí hektolitry krve lidské arogance skrze ozubené čelisti dlouhodobě strádaných zvířátek. Jak milé překvapení, že se tak nekonalo a že naopak červená barva je tu spíš v podobě vykřičníku nad lidskou touhou "hrát si na boha" a vysmívání se přírodě... Docela se mi líbila trefná větička, jak hluboko klesáme v potravinovém řetězci bez techniky a rozumu. Stačí se rozhlédnout a ten pokles je vidět i přes slepecké brýle. Seriál je víc než dobrý... Je v něm napětí, apokalyptická vize, která vzhledem k našemu chování vůči přírodě, není až tak od věci, vesměs sympatičtí herci, celkem zkouknutelné zápletky a krevní tekutiny přesně tak akorát. Občasné zaskřípání na pomezí reality nechávám vyšumět, jelikož kdo ví... možné a nemožné za pár let budeme jen těžko odhadovat. ()

Evan7

Musím povedať, že tento seriál ma chytil. Je to niečo nové, nie stále otrepané seriály o vzťahoch a násilí. Páči sa mi, že tu sú ústrednými postavami zvieratá. Každý diel je napínavý a človek čaká, kedy už konečne príde nájdeniu riešenia a k náprave správania zvierat. Lenže žial, ako to býva, po úspechu prichádza pád. Myslel som, že prvou sériou sa to skončí, ale v druhej sérii sa seriál začal uberať iným smerom. Začali s mutovanými ľuďmi a príliš veľkými scifi situáciami. Seriál ma žiaľ prestal baviť. ()

hupicek

Teď jsem prvních 5 dílů zkoukla na Prima Cool a zatím se mi to hodně líbí. Billy Burke mně baví, hodně dobré. Uvidíme, jak to pojede dál. ()

Minikax

Tak ja spm fanusik tohto serialu aj ked chapem ze nesadne kazdemu ale podla mna sa oplati vidiet 1 seria -vyborne , obcas ma clovek pocit ze veci nedavaju zmysel a nikdy by sa to nemohlo stat ale namet je tak zaujimavy ze sa postupne do toho zazeries a chces vidiet co bude dalej 2 seria - zaciatok nabieha na prvu seriu ale postupne sa to zamotava s hybridmy a zaver sa mi zda totalne odflaknuty. 2 seria posledne casti sklamali 3 seria - rozmyslala som ci sa oplati to pozerat ale dala som tomu sancu a aj ked je to obcas nelogicke tak ako zaver serie super ()

Neuker

Herecké výkony level studentský film za 100tis. CGI strašné, příběh blbost, základní premisa zajímavá, ale již od počátku naprosté sci-fi. Hloupá, špatně natočená, zhovadilost. ()

2000_2009

Toto je prvý serial pri ktorom som si uvedomil že mám radsej zvierata ako ľudí, hrdinovia mi nie sú nesympatický ale ako si ma baví sledovať ako ludstvo schytáva ranu za ranou od Animále posilnenej sajrajto z firmi Raiden Global . Čítal som aj knihu, je o niečom inom, zatial čo v seriáli ide o niečo volané materská častica ( alebo to je bunka, už si ten názvo presne nepamám), v knihe je na vine zvláštny druh ziarenia sírený prostrednictvom elektrickeho prúdu, obe spracovania sú výborné ale kniha ma dokázal aj dojať, seriál tiež u mňa vzbudil celú skálu pocitov ale dojať ma nedokazal, no ani ma nehneval, a to si velmy cením, výborný dej 1 po poslednu epizódu, skoda ze dalšie série už nenatočili, kinha Zoo 2 vyšla, no nikto sa nemal k činu takú kvalitu zfilmovať či zoseriálovať, velká škoda. Čakám teda stale s nadejov ze sa raz skončí doba komercný bezvýpovedných brakov a babrakov za kamerami aj za scenarmi a seriali ako je ZOO zažijú velku renesanciu (obrodenie a návrat) ()

Komiksový film Marka Millara se hýbe kupředu

Komiksový film Marka Millara se hýbe kupředu

10.08.2020

V roce 2017 Netflix uzavřel smlouvu s komiksovým spisovatelem Markem Millarem, která v podstatě streamovacímu gigantovi zajišťuje práva předělávat originální komiksy slavného spisovatele do filmové… (více)