Talk show bez zábran

• USA The Talk
Talk-show
USA, 2010, 45 min

Účinkují:

Amanda Kloots (moderátor), Julie Chen Moonves, Sharon Osbourne, Leah Remini, Carrie Ann Inaba, Holly Robinson Peete, Sara Gilbert, Julianne Hough (více)

Pojďte si popovídat se slavnými ženami... (oficiální text distributora)

Born2BeAlone odpad!

Emancipace bez zábran. Zhlédnul jsem dva díly. V prvním přišel do studia Justin Bieber a celá epizoda se točila kolem zjišťování, která z věrných fanynek toho o svém idolu ví více (s hlavní odměnou v podobě růže od samotného JB) a tak jsem si myslel, že nemůže být hůře. Velká chyba lávky - hned v následující epizodě bylo ústřední téma menstruace a PMS syndrom "moderátorek" včetně takových parádních detailů, jako která z nich nutí svého muže kupovat vložky s křidélky a tampony. Já jsem skoro pro každou úchylárnu, ale tohle je fakt moc velká hlína. ()

lake-lake

mě hlavně baví tady ty komentáře typu "feministický odpad". když už, tak tohle je pánové (a dámy) "feminní" odpad a je to přesně to, co vás pánové na ženách tak fascinuje (jak jinak) a irituje (jak jinak) zároveň. je to ovšem hodně americké, hodně nakašírované, málo "skutečné", značně strnulé - zoufalá je hlavně ta pravá půlka z pohledu diváka, a do našeho kulturního (sic!) prostředí je to téměř nepřenosné ()

Mara12

Přiznávám, často to zní jako kvokání slepic v kurníku (převážně díky Sharon Osbourne), ale skutečností je, že je to realitě podobné víc než si je příjemné přiznat. Každá čistě dámská konverzace řešící “ženské záležitosti“ je svým způsobem o ničem (jak je zde někde v komentářích napsáno "je to mega sračka") a udělat z toho televizní pořad, chce hodně velkou odvahu nebo totální ztrátu soudnosti. Ovšem moje maličkost si pro tento pořad, navzdory výše zmíněnému, postupem času vytvořila určitou místy nepochopitelnou slabost. ()

Mr.nachos odpad!

Jsem ženská a ráda drbu s jinýma ženskýma, nejčastěji o mužích. A kdo ne, že? Jenže on je rozdím mezi drbáním na jedné straně a feministickými kecy na straně druhé. ()

habertek

Já bych to zase tak nekritizoval...někdy si zo pouštím jako kulisu když jdu spát a náhodou se u toho celkem i dobře pobavím jaké jsou ty ženské husy:D Tím myslím tu skupinku co tam sedí a kvákají o blbostech.... ()

tsatsiki

Jak už to tak bývá, některé díly byly dobré, některé ještě lepší a některé nestály za psí štěk. Ale ve směs se na to dalo koukat, objevovali se tu největší hvěždy jako Justin Bieber, Tom Selleck, Jeniffer Lopez, Jessica Alba, myslím, že trošku pozapomenutý Ted Danson nebo Patricia Richardson, známá u nás díky Kutilovi Timovi. Spoustu hvězd by jsme bez tohoto pořadu v současných pořadech, filmech, seriálech ani neviděli a je dobře, že tato talkshow šla i u nás. ()

JP84 odpad!

Pane bože,je tohle vůbec možné!?O stupidnosti amerických talk show už jsem něco slyšel,ale že je to až tak špatné to jsem teda netušil.Takže co tady máme:skupinu exhibicionistek jež si říkají herečky ( ale ve skutečnosti jen dělají ozdobu v béčkových seriálech ) jak vedou puritánské kdákání na "důležité problémy".Křoví jim při tom dělá publikum,které tleská podle toho jak dramaturgie píská.Zrovna teď jsem viděl debatu těch slepic na téma tančení mladých dívek u tyče.Opravdu poučná debata.Hahaha ()

p.a.douch odpad!

To jsou zkrátka bezohledný nány. Kydy o ničem. Děs, běs. No omylem jsem viděl část dalšího dílu - existuje něco pod odpadem?? ()

nickymilka odpad!

Tak tohle je TAK MOC špatný, že se při sledování tohohle sh*tu opravdu stydím za to, že jsem žena. Chce se mi zvracet.... Odporný, afektovaný, plastový, americký pipky, co maj v hlavě na*ráno!!!!............Jsem tak naštvaná, že ani nevim co na to napsat. Musela bych bejt tak sprostá, že by mi tu asi zakázali psát další komentáře, takže mi bohužel musí stačit pouhý "Odpad!", ačkoliv tahle show je spíš "Pěkně zapáchající stoka hoven!" ()

Formanka

Přečetla jsem si pár komentářů a nedalo mi to. Tenhle pořad není o feminismu, pokud za příklad feminismu nepokládáte právo žen veřejně a svobodně se vyjadřovat. Co mi připadá zajímavý, většinou nejsou rozhovory moderátorek, ale jejich povahy, to jak se která prezentuje, co si dovolí, jak reaguje. Vlastně takovej souboj, resp. kooperace rozdílných charakterů; pro psychologa lahůdka :) Jedna je vulgární, každýho přeřve, s inteligencí to taky neni valný, ale řekla bych, že je možná nejoblíbenější. Dvě jsou relativně seriózní (novinářky?). Sharon Osbourne, čert to vem. Ale kdo mě tam opravdu baví a paradoxně dostává nejmíň prostoru, je Sara Gilbert. Její příspěvky mají hloubku, názor, je vidět, že má načteno, přemýšlí o věcech, no jak říkám, právě tenhle typ chování a přístupu má prostoru nejmíň, což jednoznačně vypovídá o kvalitách pořadu i o cílovym publiku. Shrnuto podtrženo jako kulisu k jiný činnosti si to klidně a ráda pustim. ()

M.A.N.E. odpad!

Viděl jsem prvních 5 min., ale déle jsem u toho nevydržel. Ne vážně. Kdo takovéhle (píp) vymýšlí? Prostě parta pitomej fiflen (rádoby hereček), které 45 min. kecají o dalším píp. Jak s nima ty jejich chlapi můžou vydržet? Největší kravina co jsem kdy viděl a naneštěstí i slyšel, mám pocit, že z toho budu mít trauma do konce života =) ()

JARDAHONDA odpad!

Kdo je zvědavý na feministické " krávy" a jejich drby....jenom pacoši !! Američani to přemýšlení mají trochu jiné no... ()

GlaDOS odpad!

Kecy, kecy a nic z toho. Občas nějaké feministické prndy, podruhé se opřou do sociálních sítí, pak zase nicneříkající kydy. Tohle i ženy přece nemůžou sledovat, tohle je až moc přehnané, až je mi z toho zle. A marně si lámu hlavu nad tím, jak se k tomu připletla Sara Gilbert, která tak skvěle hrála v Teorii velkého třesku. ()