Spolužáci ze střední jsou už rok mrtví. Julie Jamesová (Jennifer Love Hewittová), která jako zázrakem přežila vražedné běsnění rybáře, je pronásledována přízraky a paranoidním strachem. Dokonce se rozešla se svým přítelem Rayem. Aby přišla na jiné myšlenky a dala si dohromady oprávněně rozházenou psychiku, přijímá nabídku své spolužačky z vysoké školy Karly, aby společně s přáteli strávili víkend na Bahamách. Nikdo z nich neví, že v tropickém ráji právě začíná sezóna hurikánů. Nikdo z nich netuší, že ani tady nebude mít Julie chvilku klidu. Venku se začíná zvedat vítr, je nejvyšší čas na první efektně brutální vraždu. Tajemství loňského léta není zapomenuto a Julie dostává brzy druhou šanci zemřít... (oficiální text distributora)

Likan7 odpad!

Jestli bylo něco, co se dalo na jedničce chválit, tak dvojka se tomu vyhla obloukem. Jen je už jen otravná, Prinze tu skoro není a zbytek by si zasloužil hákem do krku během 10 minut. ()

Knor

Víceméně stejné jako první díl, ubylo pouze strachu a napětí zato ale přibylo krve a více mordů. Největším problémem stejně jako u prvního dílu je Freddie Prinze Jr. , který asi ,,SORRY HOLKY'' zkrátka neumí hrát. ()

hospoda96

Kromě krásný mladý Jennifer Love Hewitt, naprostá slasher rutina a to platí i pro první díl, hlavní killer je nudnej, vizuálně nezajímavej s debilní motivací. ()

HanSolo

Když jsem to viděl před lety, bavilo mě to a jelikož jsem to od té doby neviděl, říkám si, že to přeci jenom nebude taková blbost a tak dávám "i když dost slabší" tři hvězdičky. ()

Dlo'h-osh odpad!

Dokonale vykleštěný horor, postrádající všechny hororové prvky. Ty jsou nahrazeny množstvím téměř identických scén, kde k smrti vyděšená Julie bloumá po temné místosti. Jediné, na čem tvůrci přidali je demence hlavních hrdinů, která zde překročila hranici únosnosti. Možná se dá zhlédnout jako parodie na horor, nebo jako něco pro diváky, kteří se nechtějí bát. ()

Pitryx

Jednička nic moc, zde je znát velmi mírné zlepšení, ovšem pouze v gore. Avšak pro vyznavače tohoto žánru jen slabý odvar. ()

henrycruel

Líbí se mi to tak na stejno s jedničkou, takže žádná sláva, ale dá se na to koukat! Velký plus jsou vraždy, kterých oproti jedničce trochu přibylo, ale zase to sráží plno hloupých momentů! ()

habertek

Tak to byla slabota! Jednička a dvojka...sto a jedna! Nějak se jim to už nepovedlo...sice nalákali Jennifer a Freddieho, aby si tu opět zahráli, ale to bylo jediné plus filmu! 40% ()

Tominni

Zatímco jednička se alespoň blížila hororovému průměru, dvojka už jí zjevně nedosahuje i přes menší role Jacka Blacka a vnady Jennifer Love Hewitt (jeden z mála světlých bodů filmu). ()

n562 odpad!

Opravdu nedoporučuju. Tajemství loňského léta 1 mě nijak neočarovalo,ale 2 je ještě horší. Za celý film se ani jednou neleknete a až ten film dokoukáte dokonce budete litovat ztraceného času. ()

fiorela

Kam sa č. 2 hrabe na jednotku, že ano? Popravde som sa na film ani nedopozerala - nepomohla ani rozkošná tvárička Freddieho Prinzea. Keď je niečo slabé a podpriemerné... hold nedá sa svietiť. ()

Gtados

lehce podprůměrný teen horor s větší dávkou nelogičností a klišé...viz. solárium - když do něho vstupovala uplně nahá, tak jak to, že když ji vyprostili měla plavky? Takové chyby by se stávat neměly...40% ()

waltosin

Docela zklamání, ale co se dá čekat od pokračování. Rybář už není tak strašidelnej, jako v prvním díle, ted je to takovej děda s pláštěnkou a zabijení taky nic moc. Líbí se mi akorát vybrané místo na těch Bahamách a ten kluk jak se z něj vyklube ten co je chce zabít. Tady nápady už došli, hodně se bojím kouknout na další pokračování!!! ()

Cechyno4

Tak Sarah Michelle Gellar nám ve dvojce chybí a tak Jennifer Love Hewitt musela svou roli zvládnout sama. Od začátku trpí halucinacemi a paronoidními pocity. Všude vidí vraha rybáře. Děj filmu je neskutečně předvídatelný. Většina diváků hned po půl hodině ví kdo je vrah. Jednička patřila do průměru, ale dokázala některými nápady zaujmout, stejně jako určitou dávkou originality. Dvojka v tomhle značně pokulhává. ()