Spolužáci ze střední jsou už rok mrtví. Julie Jamesová (Jennifer Love Hewittová), která jako zázrakem přežila vražedné běsnění rybáře, je pronásledována přízraky a paranoidním strachem. Dokonce se rozešla se svým přítelem Rayem. Aby přišla na jiné myšlenky a dala si dohromady oprávněně rozházenou psychiku, přijímá nabídku své spolužačky z vysoké školy Karly, aby společně s přáteli strávili víkend na Bahamách. Nikdo z nich neví, že v tropickém ráji právě začíná sezóna hurikánů. Nikdo z nich netuší, že ani tady nebude mít Julie chvilku klidu. Venku se začíná zvedat vítr, je nejvyšší čas na první efektně brutální vraždu. Tajemství loňského léta není zapomenuto a Julie dostává brzy druhou šanci zemřít... (oficiální text distributora)

Hillock

Nestravitelné postavy, fádní příběh, podnormální syžet. Jestli se někdo z vás domnívá, že pokračování vzniká z důvodu překonání jedničky, tak je padlý na hlavu. Dvojky se točí jenom proto, aby inkasovaly velký prachy z úspěchu prvního dílu. Jedinou výjimkou je Terminátor. ()

lennyd

Když někoho zabijete, přesvědčte se, že je opravdu mrtvej. Když ho zabijete podruhé, přesvědčte se znovu. Nebo se znovu vrátí... Pokračování teenagerovské vyvražďovačky, ti kteří přežili zestárli o rok, aby se vstoupili do stejné řeky... Bohužel, většinu překvapení lze odhadnout dlouze předem (malý příklad. Dívka spí doma, když ji překvapí bouchnutí domovních dveří. Plíží se setmělým bytem, ale vzhledem k tomu že uplynutý čas ve filmu ukazuje nějakých 5 minut, nelze čekat nikoho jiného než kamarádku, která si jde něco půjčit...).. Taky mě na podobných filmech vadí, že když skupinku lidí někdo ohrožuje, tak se nedržej pohromadě ale snaží se rozdělit aby vrah pokud možno měl co nejsnažší práci.... Nu což ... ()

Bobik9

Atmosféra prvního filmu je pryč stejně jako skvělé obsazení. Jennifer Love Hewitt je bez ostatních herců dost nevýrazná a nudná a její doplňující parťáci ničím nezaujmou. Freddie je tam víceméně až posledních 20 minut, takže ani on to nevytrhne. Skutečně je pro mě zarážející, jak se dá skvělý první film pos*at pokračováním. Vůbec si nepředstavuji, jak moc špatná bude trojka. ()

Timak

Na tenhle film jsem se díval jenom kvůli Jennifer - neskutečně sexy (bylo mi 14) a chtěl ji snad každý puberťák v té době. Film jsem tolik neřešil :) ()

lykan9

Prakticky totožný film jako jedničky, ve kterém jsou o trochu méně sympatické postavy. Stejný film, stejné hodnocení. ()

Pit

"už k ničomu dobrému", už po prvom snímku bolo jasné, že aj keď náhodou niečo také ako dvojka vznikne, tak to bude ešte slabšie ako jednotka. A .... štatistika sa zopakovala a u tohto. Pokračovanie už aj tak slabej jednotky, kde to teraz zasa len trošku vyťahovala z dna pekná Jennifer. Aj preto solidárne 2*. ()

jefff

Důvod proč jsem nedal pouze jednu hvězdu je ten, že Tajemství loňského léta byl jeden z prvních hororů svého druhu. Přestože jeho pokračování je mizerné a bohužel i docela nudné oproti prvnímu dílu, dávám hvězdy dvě. Finále je mimochodem tragické.... ()

slovan1

Opět, hlavně díky Jennifer Love Hewitt, jsem vydržel až do konce. Skoro každým coulem béčko. Plno klíše a stupidních situací. Mimochodem holky jsou dost tupé, když řeknou, že hlavní město Brazílie je Rio... :-D ()

SG-1

"Brouku, za ty nový plavky jsem dala sto doláčů, a i kdyby to bylo jen proto, abys mi je stáhnul, musím si je vzít. " -Karla- ()

The Viper

I přesto že se jedná o pokračování mnou velice oblíbeného prvního dílu, sympatická parta lidí + zhulenej Jack Black versus dle mého dost podceňovaný filmový zabiják v rybářském oděvu. Filmu nechybí dobrý úvod, svižné tempo, slušné vraždy ani překrásná Jennifer ''Kozatá''. ()

misstake odpad!

Zatímco první díl si ode mě vysloužil ještě jednu hvězdičku, druhý díl už si nezaslouží ani tu. Nejnudnější horor, co jsem kdy viděl. Jediný komu bych tu smrt přál, jsou američtí šablonovití tvůrci teenagerovských vyvražďovaček, nebo kdyby alespoň ztratili svoje šablony a vymysleli nějaké překvapení. ()

Lencha

Klasická dvojka. To samý jako jednička, jen v jiným prostředí a s obměnou herců. O dost slabší jak jednička, ale koukat se na to dá:-))) Úplně do kytek bych to neházela:-) ()

kikakrystof

Pokud neberu v potaz závěrečnou scénu, která byla opravdu zbytečná, tak zůstávám u 3*, jinak bych šel mnohem níže s hodnocením. ()