Spolužáci ze střední jsou už rok mrtví. Julie Jamesová (Jennifer Love Hewittová), která jako zázrakem přežila vražedné běsnění rybáře, je pronásledována přízraky a paranoidním strachem. Dokonce se rozešla se svým přítelem Rayem. Aby přišla na jiné myšlenky a dala si dohromady oprávněně rozházenou psychiku, přijímá nabídku své spolužačky z vysoké školy Karly, aby společně s přáteli strávili víkend na Bahamách. Nikdo z nich neví, že v tropickém ráji právě začíná sezóna hurikánů. Nikdo z nich netuší, že ani tady nebude mít Julie chvilku klidu. Venku se začíná zvedat vítr, je nejvyšší čas na první efektně brutální vraždu. Tajemství loňského léta není zapomenuto a Julie dostává brzy druhou šanci zemřít... (oficiální text distributora)

Loki_Six

"Don't get her started all right. It's a long fucked up story and you probably won't believe it anyway. All I know is that this is the worst vacation of my life. I'm tired, I'm hungry, I'm fucking horny and I ain't seen one goddamn psycho killer." ()

LucLucky

Opravdu velmi slabý odvar z jedničky, až na pár vcelku zajímavých zabijáckých scén nenabízí zhola nic. Je lepší se na to dívat opilý, pak vám aspoň unikají do očí bijící nelogičnosti :D ()

Paity

Jak už to tak bývá, tyhle pokračování docela solidních snímků většinou nestojí za nic a bohužel dvojka "léta" je přesně tím filmem. ()

Hanys_

Ono to je asi ještě větší blbost než jednička. Plno nelogičností bije do očí, ale ta zábavnost je tady dost velká, takže nakonec jsem se vlastně docela bavil. ()

BuddyO odpad!

Co sem komu jenom udělal? Když už to vypadalo, že je konečně konec filmu a já můžu v klidu přepnout kanál, tvůrci vytáhli ještě "trumf" z rukávu. Aaaaaaaa!!! Pokračování poměrně povedeného "I Know What You Did Last Summer" jsem doslova protrpěl a jen s údivem jsem zjistil, že bylo natočeno i třetí pokračování. ()

Ondis

Debilní a trapnej teen horor, u kterýho se snad ani bát nejde. Aspoň, že tam dali pěknou babu do hlavní role. Obě hvězdičky za "přednosti" J.L.Hewitt :-)). Jinak fakt strašnej shit. ()

cmenda

Oproti prvnímu dílu to bylo totálně nezáživní , pořád se řešily vztahy mezi postavami a akce žádná. ()

Martin_W

Zpočátku hodně špatné, ke konci béčkový průměr. Velký zabiják filmu jsou hloupé a naprosto otravné postavy, které by jste normálně zabili sami. Oproti prvnímu dílu šla kvalita podstatně dolů, koukatelné to však ještě pořád bylo. 51% ()

Berry odpad!

Kdysi dávno jsem četla, že Scary Movie paroduje horory jako např. Vřískot a Tajemství loňského léta. Nejprve jsem zhlédla Vřískot a musím uznat, že blbější horor jsem zatím neviděla. Poté jsem zhlédla Tajemství loňského Léta 2 a opět jsem místo strachy, řvala smíchy. Tolik jsem se těšila, že alespoň jednou leknu, ale ono nic... Tajemsví by se snad dalo doporučit jen těm, kteří se hodně neradi bojí... A to přece nebyl účel Dannyho Cannona! ()

Aurus

Na to že tento film má 45% a čekal jsem podprůměrné pokračování a hlavně horší díl než první tak já si tento druhý díl užil o mnohem více. (První díl je za mě 6/10). Pro mě vážně velké překvapení, hodně se mi líbil konec který byl lepší než v jedničce. A to co se stalo ke konci filmu to odhalení  tak to jsem vůbec nečekal, a taky jsem nečekal že ten kluk hlavní postavy je taky syn našeho vraha, to mě velmi překvapilo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je dobrá, atmosféra tu je solidní, napětí je zde hodně časté, lokace jsou zajímavé, vraždy jsou kreativně velmi dobře udělané a hodně dobře zpracované a nějaké i docela dost brutální a kamera filmu je velmi povedená. Za mě fakt velmi povedené pokračování a jsem zvědav na poslední 3 díl a seriál. Za mě druhý díl 7,5/10. ()