Daeg Faerch - (Michael Myers, 10 ročný) +++ Tyler Mane - (Michael Myers) +++ Malcolm McDowell - (Dr. Samuel Loomis) +++ Brad Dourif - (Šerif Lee Brackett) +++ Sheri Moon Zombie - (Deborah Myers) +++ William Forsythe - (Ronnie White) +++ Udo Kier - (Morgan Walker) +++ Danny Trejo - (Ismael Cruz - dozorca) +++ Hanna Hall - (Judith Myers) +++ Hudba: Tyler Bates +++ Producenti: Rob Zombie, Bob Weinstein, Harvey Weinstein ++++++++++++++ Neviem preco, ale Rob Zombie ma asi rad dlhovlasacov, pretoze aj v tomto filme ich bolo viac nez dost a pripominal mi jeho predchadzajuce filmy DUM TISICE MRTVOL a VYVRZENCI PEKLA. HALLOWEEN je avsak trosku iny, ale podobne brutalny. Celkom dobry napad bol ukazat najprv 10 rocneho Myersa, ako zacal vrazdit a az neskor ako dospeleho. Nenudil som sa, dej mi usiel rychlo a posledna polhodinka bola celkom slusna. Ale mohol by mi nejaky fanusik tohto hororu vysvetlit, preco sa stal Myers nesmrtelnym? :-) .............. 01.08.2008(28.7.2008)

Rob Zombie vzdal poctu originálu, ale svoji verzi přece jenom pojal trochu jinak. Michaela Meyerse vidí jako oběť a je znát, že s ním v podstatě sympatizuje. Příběh obohatil o jeho psychologický profil, který tvoří začátek filmu. Prostředek jako by originálu téměř z oka vypadl, akorát tam kde Carpenter lépe zvládal atmosféru, Zombie zase přidává takové to jeho znepokojující neučesané násilí. Rob Zombie totiž netočí hezké filmy a násilí v nich fakt bolí. Na konec film obohatil ještě o jednu menší dějovou odbočku, aby se Michael Meyers choval alespoň trochu pochopitelně. Tudíž není to taková úplná zabíjecí mašina jak v origoši. Obsazení opět bude lahodit milovníkům béčkových filmů a hudební doprovod je perfektní jak je u filmů pana Zombieho zvykem.(6.11.2007)

Rozpočet $15miliónovTržby USA $58,272,029Tržby Celosvetovo $79,101,325Tržby za predaj DVD v USA $37,127,103 //počet predaných kusov 1,734,871║ Pre mňa bol tento Halloween ako voľné pokračovanie Zombieho predošlých snímok, proste samý vlasáči, každú chvíľu holé baby, fádny dej, (proste jeho ako že tvrdý štýl muzikanta my nesedí) ... , ale nech, neberiem mu jeho štýl ale neponúknuť nám tematicky nič nové a len opakovať to čo bolo už 100x videné(vyvražďovačky) a nehovoriac už o detstve Michaela Meyersa, ktoré vôbec nefungovalo ako vnútorná dráma ale ako pohodová prechádzka nejakého chlapca tváriaceho sa akoby ja nič ja muzikant... no proste pre mňa dosť veľké sklamanie. /30%/(30.10.2007)

Rob Zombie je pro mě nikdo, ale dokázal vytáhnout Halloween z té nejhlubší stoky, která prochází Haddonfieldem. Návrat k počátkům se vyvedl stejně jako obsazení Malcolma McDowella, který pomocí jemných triků v maskérně dokázal omládnout. Jsem velmi rád, že nezmizela krvavost a dravost, která se vždy k této sérii pojila a konečně zmizel ten pištivý hlas "křičící královny" Jamie Lee Curtis. Nikdy jsem ji neměl rád a tenhle snímek mi dokázal, že Halloween může bez ní být mnohem lepší. U původního snímku mistra hororu Johna Carpentera jsem se prakticky nebál, ale zde mi byl předložen horor sázející ne tolik na atmosféru jako na krev a vraždy. Po dlouhé době to je film, který opravdu dokáže zajímavým způsobem podat vraždu a rozsekání nožem. Rob Zombie je ode dneška režisér, co dokáže polít všechny protagonisty krví a nechat hlavní postavu zabíjet, jak se mu chce. A to se mi prostě líbí.(3.3.2008)

V podstatě se jedná o skoro čistokrevnej remake, někdy se Rob Zombie drží původního filmu podle mě až trošku moc, kdy nedává šanci na propuknutí vyvražďování, ale snaží se to všechno držet na uzdě a to je trošku škoda, v dnešní době to čekání v podstatě na nic už působí trošku nudně, ovšem Robovi to naštěstí došlo, během minuty se vysral na původní film a konec si natočil fakt po svým a řádně krvavě a drsně. Zároveň se i Zombiemu podařilo daleko líp vykreslit postavu samotnýho Michaela Meyerse, kterýmu se tady věnuje daleko víc než Carpenter a dokonce bych si dovolil říct, že celá ta postava Meyerse je tady daleko lepší a děsivější než v Předvečeru svátku všech svatých.(9.12.2007)

• - Spoiler: Smrt Dannyho Treje (dlouholetý Michaelův dozorce) byla vystřižena po stížnostech studia. Zombie si stál za svým, protože chtěl ukázat, jak brutální a nekompromisní postava Michaela je. Scéna se tedy ve filmu objeví. (HellFire)

• - Snímek obsahuje nejvíce sprostých slov z celé série. (JasonIX)

• - Po nepříliš kladných ohlasech z testovacího promítání se natáčely nové scény úniku Michaela z ústavu a odlišný konec. (HellFire)