Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *****

  Nevím proč, ale třetí díl mám hodně rád. Je pravda, že jednička a dvojka jsou o něco lepší, ale na 100% to není o hvězdičku. Trojka má opět skvělý konec a jednu z nových důležitých postav hraje mladý Andyho Garcia (zasloužená nominace na sošku). Možná by Coppola do filmu nemusel dát tolik svých tajných oblíbenců a členů rodiny, ale je z filmu patrné, že jeho kvality jako režiséra se nevytratí ani za několik let. Herecky jde o nejslabší díl, ale celý třetí díl působí trochu jinak než předešlé filmy. Mladě, svěže a méně tradičně. F.F.Coppola dokončil skvělou sérii. Neukončil jí dech beroucím dílem, ale nic nejde udělat po třetí a stejně ;-)(16.6.2004)

 • Galadriel
  ****

  Al zestárl do ještě větší démoničnosti, Diane je pořád standardně dobrá, přibyl skvělý Andy Garcia (který až na ten nos a výšku je mladému Alovi i podobný) a bohužel také Sofia Coppola, která je mnohem lepší režisérkou než herečkou. Ve výsledku jde o něco málo horší film než předchozí dva díly, ale pořád hodně slušný nadprůměr... 4,333* ;-)(8.7.2006)

 • Xmilden
  ****

  Na Trojce se hodně podepsal jak časový odstup od minulých dílů, tak neúčast Maria Puza při psaní scénáře. Také zde zcela chybí postava Toma Hagena a roli Connie bych raději nechal zcela bez komentáře. Naproti tomu zde vystupuje výborný Andy Garcia a v roli záporáka Eli Wallach. Mou domněnku že katolická církev je největší zločinecká organizace všech dob tento film ještě podpořil.(5.10.2013)

 • Niktorius
  ****

  Kmotrovi III chybí k pěti hvězdičkám jen velmi málo. Je sice škoda, že ta nádherná atmosféra první poloviny dvacátého století je nenávratně pryč a sledujeme Corleonovy již v sedmdesátých letech, ale krom toho se kvalitativně Kmotr III od svých starších (a takřka dokonalých) bratříčků odlišuje jen několika drobnějšími chybkami (tu a tam horší herecký výkon, sem tam zbytečné scénaristické kličkování), které nejsou až tak závažné, ale spolu z absencí pravé kmotrovské atmosféry trochu snižují divácký zážitek. Ovšem záverečná půlhodinka je prostě úžasná.(20.9.2007)

 • Falko
  ****

  Genialne ukoncena trilogia generacnej mafianskej rodine. Boli vo filme chvilky, ktore boli trosku zdlhave a to je prave dovod, preco davam 4 *, ale opät je to zaujimava drama nielen o Michaelovych obchodoch, ale i o vztahoch v rodine, k jeho zene Kay, dcere Mary alebo i k Vincentovi v podani Andyho Garcia. Nikdy nezabudnem na zaver filmu, ktory bol najemotivnejsi zo vsetkych casti... 23.10.2008 ______ Al Pacino - (Don Michael Corleone) +++ Andy Garcia - (Vincent Mancini) +++ Diane Keaton - (Kay Adams Michelson) +++ Talia Shire - (Connie Corleone Rizzi) +++ Eli Wallach - (Don Altobello) +++ Joe Mantegna - (Joey Zasa) +++ George Hamilton - (B.J. Harrison) +++ Bridget Fonda - (Grace Hamilton) +++ Sofia Coppola - (Mary Corleone) +++ John Savage - (páter Andrew Hagen) +++ Hudba: Carmine Coppola +++ Producenti: Francis Ford Coppola, Nicolas Cage +++(19.8.2008)

 • - Natáčelo se od 27. listopadu 1989 do 25. května 1990 v Itálii, New Yorku, Vatikánu, New Jersey. (Varan)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 12. prosince 1990 v Beverly Hills. (Varan)

 • - Paramount se pokoušel realizovat třetí díl bez účasti Francise Ford Coppoly a Maria Puza. Vzniklo 12 různých scénářů s různými zápletkami a studio zvažovalo jako režiséra mimo jiné Martina Scorsese, Alana J. Pakulu, Roberta Bentona, Michaela Manna a v jednom stádiu dokonce i Sylvestera Stallona, který by ve filmu i hrál. (don corleone)