Redakce

Česko, (2004–2006), 32 h 32 min (Minutáž: 50–52 min)

David Matásek, Milan Šteindler, Zuzana Zlatohlávková, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Dana Batulková, Pavla Vitázková, Roman Zach (více)

Série(3) / Epizody(39)

Žijí životy druhých, vlastní nestíhají. Seriál TV Nova z novinářského prostředí. (oficiální text distributora)

Recenze uživatele bubun k tomuto seriálu (4)

Boxerský zápas (2005) (S02E03)

Geniální díl! Zápletka s Romanem Zachem, kterého opije domácím bio vínem šílený vůdce komunity, sváže ho, odveze ho dodávkou do lesa, kde ho chce otrávit plynem, za to by se nemusela stydět ani jihoamerická produkce. ()

Technopárty (2006) (S03E06)

Co to proboha mělo znamenat s tim kovbojem??? ()

Léčka (2006) (S03E07)

Epizoda, ve které konečně dojde ke zlomu ohledně kolegy, a nyní nového vedoucího přílohy Filipa. Jeho výkřik: "Chudáci! Chtěl jsem z týhle redakce něco udělat, vy amatéři!" zvedá žumpu seriálu na jednu hvězdičku. ()

Květinový vrah (2006) (S03E08)

Za Oldu Vlacha hvězda navíc, a další hvězda za to, že má lopatu a sází jednu hlášku za druhou (při pohledu do jámy Hadrbolcová:"tam bych se vešla i já!", Vlach: "snad to bude stačit", nebo "my tady ale ještě neskončili...."), a další hvězdičku dávám za Power of Love od Huey Lewise and the News. ()