Redakce (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2004 - 2006, 39x50 min

David Matásek, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Milan Šteindler, Zuzana Onufráková, Dana Batulková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Roman Zach, Irena Máchová, Michal Novotný, Zdena Hadrbolcová, Karel Urbánek, Jiří Ployhar ml., Ilona Svobodová, Jiří Pecha, Zuzana Kajnarová, Antonín Duchoslav, Pavel Lagner, Pavel Nový, Matyáš Valenta, Milan Enčev, Václav Marhoul, Petr Vondráček, Petr Lněnička, Michal Zelenka, Karel Šíp, Jiří Maria Sieber, Lenka Hornová, Susan May Pratt, Hana Vagnerová, Nela Boudová, Daniel Svoboda, Carmen Mayerová, Ivan Vyskočil, Milan Šimáček, Miroslav Žbirka, Tomáš Pavelka, Filip Sychra, Dana Špilauer Verzichová, Markéta Frösslová, Josef Pejchal, Jan Nemejovský, Anna Hlavicová-Bendová, Marek Galló, Petr Burian, Miroslav Hrabě, Markéta Štechová, Jiří Mádl, Iveta Bartošová, Ivana Buková, Klára Oltová, Jitka Malíková, Jaromíra Mílová, Martin Matejka, Jitka Sedláčková, Jan Vondráček, Zdeněk Maryška, Rostislav Novák ml., Lucie Štěpánková, Zuzana Mixová, Josef Nedorost, Lenka Svadbíková-Veliká, Miroslav Hanuš, Igor Chmela, Stanislav Lehký, Pavel Zatloukal, Lenka Horáková, Lada Jelínková, Josef Zyka, Lenka Krobotová, Ladislava Něrgešová, Eva Pilarová, Jiří Schwarz, Šárka Vaňková, Pavel Novotný, Vít Karas, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Pavel Slabý, Luděk Fiala, Miroslav Kořínek, Petra Hobzová, Dagmar Krejčí, Jiří Štrébl, Miloslav Študent, Martin Maxa, Karolína Rottová, Olga Schmidtová, Jiří Škoda, Jiří Hána, Kateřina Peřinová Velebová, Zdeněk Vencl, Jana Staňková, Martin Učík, Zorita Azrak, Jana Bučka, Otakar Brousek ml., Andrea Němcová, Jaroslav Vlach, Drahomíra Vlachová, Otto Rošetzký, Martin Mňahončák, Lucie Váchová, Veronika Jeníková, Martin Janouš, Karel Janák, Jan Rosák, Michal Roneš, Matúš Bukovčan, Lucie Vačkářová, Renata Visnerová-Prokopová, Jaroslav Kříž, Leoš Juráček, Jan P. Muchow, Vanda Konečná Károlyi, Marcela Rojíčková, Petr Varga, Pavel Batěk, Svatopluk Říčánek, Radka Fišarová, Václav Legner, Jiří Král, Jiří Zeman, Hana Čížková, Miroslav Večerka, Ludmila Šafářová, Vít Pešina, Erik Kalivoda, Hynek Chmelař, Patrik Hezucký, Pavel Kočí, Oldřich Hrůza, Tomáš Krejčí, Aleš Spurný, Ludmila Mecerodová, Pavlína Danková, Eduard Jenický, Hanuš Bor, Jan Počepický, Ivo Novák, Michal Čeliš, Oldřich Vlach, Nikol Fischerová, Jiří Kohout, Petr Kadlec, Ondřej Kavan, Barbara Chybová, Martin Havelka, Pavel Vangeli, Petr Vršek, Vítězslav Bouchner, Lenka Loubalová, Monika Absolonová, Robert Tyleček, Richard Maška, Robert Jašków, Otta Tesař, Vladimír Tausinger, Petr Vágner, Jiří Bábek, Zdeněk Palusga, Stanislav Brunclík, Dana Černá, Alena Štréblová, Jiří Klepl, Zdeněk David, Michaela Maurerová, Lukáš Homola, Zdeněk Klumpar, Martin Dusbaba, Zdeněk Velen, Jiří Hájek, Renata Drösslerová, Zuzana Skalníková, Tomáš Palatý, Markéta Richterová, Petra Výtvarová, Ondřej Volejník, Šárka Kavanová, Klaudie Kovářová, Patrik Plešinger, Viktor Dvořák, Veronika Hong, Lina Wagnerová, Eva Kodešová, Milan Němec, Michael Kňažko, Martin Davídek, Josef Beck, Jaroslav Synek, Julian Záhorovský, Miroslav Horáček, Jakub Slach, Vojtěch Oulický, Jaromír Janeček, Jaroslav Pížl, Renata Drössler, Jaroslav Slánský, Michaela Urbanová, Roman Kracík, Andrea Schönová
  • gudaulin

Téhle produkci jednoduše neholduju, ale na svůj žánr má Redakce slušné hodnocení, a tak jsem zkonzumoval celý jeden díl. Vykašlat jsem ho nemohl, vyplivnout taky ne, a tak ho v sobě pořád nosím a tíží mě v žaludku. Ať se nikdo nezlobí, ale po stránce dialogů je to naprosto zoufalá záležitost a herecky nepřesvědčiví jsou i ti herci, do kterých bych to nikdy neřekl. Měl jsem pocit trapnosti. Celkový dojem: 10 %.(19.7.2008)

• #47

První sérii jsem sledoval pravidelně a dal jsem tenkrát Redakci dokonce 4 hvězdičky, ale pak úroveň seriálu už pouze klesala. Často to byla trapnost nad trapnost, děj až moc přitažený za vlasy, navíc šílené a naprosto zbytečné VIP role finalistů Superstár, L. Něrgešové a dalších...takže když dám 2 hvězdičky budu ještě hodně shovívavý.(23.9.2005)

• k212

No po dlouhé prodlevě, snižuji své hodnocení o dvě hvězdičky, asi jsem kdysi viděla tu lepší část Redakce. Navíc mě po první čtvrthodině přišli všichni herci tak nějak (tak úplně) křečovití až nevěrohodní a to je při pohledu na obsazení fakt hodně divný a svědčí to jen o tom, že něco je špatně - scenář a režijní vedení hádám.(17.2.2006)

• MarekT

Veledílo to není, ale na Novu celkem koukatelné, ale jenom během první řady, pak se to propadlo do nesledovatelného. Zajímavé prostředí, ucházející herci, jen ty guest stars se svých partů nezhostili nijak úchvatně. Vztahy si ale mohli aspoň zde odpustit, nevím, proč naši scénáristé tam musí neustále takové hlouposti šroubovat.(13.2.2009)

Narozdíl od jiných českých seriálů poslední doby jsem byl schopen shlédnout všechny tři dosud proběhnuvší díly, a to dokonce bez pocitu znechucení. Navíc, i přes průhlednost některých zápletek, jsem se docela bavil. Strhávám jednu hvězdičku za druhou řadu, která už je mnohem horší, nepravděpodobné zápletky, rádoby "celebrity" v každém díle... no fuj....(30.9.2004)