Redakce (TV seriál)

Drama / Komedie

Česko, 2004 - 2006, 39x50 min

David Matásek, Barbora Kodetová, Bořivoj Navrátil, Martina Preissová, Milan Šteindler, Zuzana Onufráková, Dana Batulková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Roman Zach, Irena Máchová, Michal Novotný, Zdena Hadrbolcová, Karel Urbánek, Jiří Ployhar ml., Ilona Svobodová, Jiří Pecha, Zuzana Kajnarová, Jan Antonín Duchoslav, Pavel Lagner, Pavel Nový, Matyáš Valenta, Milan Enčev, Václav Marhoul, Petr Vondráček, Petr Lněnička, Michal Zelenka, Karel Šíp, Jiří Maria Sieber, Lenka Hornová, Susan May Pratt, Hana Vagnerová, Nela Boudová, Daniel Svoboda, Carmen Mayerová, Ivan Vyskočil, Milan Šimáček, Miroslav Žbirka, Tomáš Pavelka, Filip Sychra, Dana Verzichová, Markéta Frösslová, Josef Pejchal, Jan Nemejovský, Anna Hlavicová-Bendová, Marek Galló, Petr Burian, Miroslav Hrabě, Markéta Štechová, Jiří Mádl, Iveta Bartošová, Ivana Buková, Klára Oltová, Jitka Malíková, Jaromíra Mílová, Martin Matejka, Jitka Sedláčková, Jan Vondráček, Zdeněk Maryška, Rostislav Novák ml., Lucie Štěpánková, Zuzana Mixová, Josef Nedorost, Lenka Svadbíková-Veliká, Miroslav Hanuš, Igor Chmela, Stanislav Lehký, Pavel Zatloukal, Lenka Horáková, Lada Jelínková, Josef Zyka, Lenka Krobotová, Ladislava Něrgešová, Eva Pilarová, Jiří Schwarz, Šárka Vaňková, Pavel Novotný, Vít Karas, Tereza Tobiášová, Lubor Šplíchal, Pavel Slabý, Luděk Fiala, Miroslav Kořínek, Petra Hobzová, Dagmar Krejčí, Jiří Štrébl, Miloslav Študent, Martin Maxa, Karolína Rottová, Olga Schmidtová, Jiří Škoda, Jiří Hána, Kateřina Velebová, Zdeněk Vencl, Jana Staňková, Martin Učík, Zorita Azrak, Jana Bučka, Otakar Brousek ml., Andrea Němcová, Jaroslav Vlach, Drahomíra Vlachová, Otto Rošetzký, Martin Mňahončák, Lucie Váchová, Veronika Jeníková, Martin Janouš, Karel Janák, Jan Rosák, Michal Roneš, Matúš Bukovčan, Lucie Vačkářová, Renata Visnerová-Prokopová, Jaroslav Kříž, Leoš Juráček, Jan P. Muchow, Vanda Károlyi Konečná, Marcela Rojíčková, Petr Varga, Pavel Batěk, Svatopluk Říčánek, Radka Fišarová, Václav Legner, Jiří Král, Jiří Zeman, Hana Čížková, Miroslav Večerka, Ludmila Šafářová, Vít Pešina, Erik Kalivoda, Hynek Chmelař, Patrik Hezucký, Pavel Kočí, Oldřich Hrůza, Tomáš Krejčí, Aleš Spurný, Ludmila Mecerodová, Pavlína Danková, Eduard Jenický, Hanuš Bor, Jan Počepický, Ivo Novák, Michal Čeliš, Oldřich Vlach, Nikol Fischerová, Jiří Kohout, Petr Kadlec, Ondřej Kavan, Barbara Chybová, Martin Havelka, Pavel Vangeli, Petr Vršek, Vítězslav Bouchner, Lenka Loubalová, Monika Absolonová, Robert Tyleček, Richard Maška, Robert Jašków, Otta Tesař, Vladimír Tausinger, Petr Vágner, Jiří Bábek, Zdeněk Palusga, Stanislav Brunclík, Dana Černá, Alena Štréblová, Jiří Klepl, Zdeněk David, Michaela Maurerová, Lukáš Homola, Zdeněk Klumpar, Martin Dusbaba, Zdeněk Velen, Jiří Hájek, Renata Drösslerová, Zuzana Skalníková, Tomáš Palatý, Markéta Richterová, Petra Výtvarová, Ondřej Volejník, Šárka Kavanová, Klaudie Kovářová, Patrik Plešinger, Viktor Dvořák, Veronika Hong, Lina Wagnerová, Eva Kodešová, Milan Němec, Michael Kňažko, Martin Davídek, Josef Beck, Jaroslav Synek, Julian Záhorovský, Miroslav Horáček, Jakub Slach, Vojtěch Oulický, Jaromír Janeček, Jaroslav Pížl, Renata Drössler, Jaroslav Slánský, Michaela Urbanová, Roman Kracík, Andrea Schönová

Je to příjemné osvěžení českého seriálu po všech těch Pojišťovnách. Je dobře, že se u nás začaly točit seriály podle zahraničního formátu. Potěší jak známé tváře (Matásek, Šteindler, Batulková), tak i mladí, ale nadaní herci (Novotný, Zach, Ployhar). Zpočátku mě rozhodila výměna Barbory Kodetové za Martinu Válkovou, ale začínám si zvykat. Zároveň si myslím, že by zvláštními hosty neměly být pouze tváře Novy.(10.6.2005)

• MarekT

Veledílo to není, ale na Novu celkem koukatelné, ale jenom během první řady, pak se to propadlo do nesledovatelného. Zajímavé prostředí, ucházející herci, jen ty guest stars se svých partů nezhostili nijak úchvatně. Vztahy si ale mohli aspoň zde odpustit, nevím, proč naši scénáristé tam musí neustále takové hlouposti šroubovat.(13.2.2009)

• Paity

Opět další z pokusů TV Nova přijít s něčím seriálovým a něčím originálním. A znovu to skončilo krachem. I když na nově by nám ukazovali zase hromadu koláčů sledovanosti a my bychom tak asi patrně zjistili, ře Redakce měla prakticky nepřetržitě sledovanost vyšší, než finále olympiády v Naganu, kdy Hašek, Jágr a spol. vyhráli poprvé v historii zlato.(7.6.2012)

Na Novu to byl celkem úspěch. Když to nepřeháněli se vztahy a věnovali se některým zajímavým případům, celkem to šlo - v první sérii. Ty další, to už byla hrůza. P.S. Někdo, kdo byl zodpovědný za hudbu k seriálu, tak má asi rád filmovou sérii "Návrat do budoucnosti". V jedné epizodě na večírku zazní Earth Angel a pak klasické Johnny B. Goode (verze přímo z filmu) a v jiné epizodě s kovbojem u baru zase zazní přímo soundtracková originální skladba od Silvestriho ze třetího dílu (konkrétně ta, když se Marty prochází po Hill Valley). A v jedné epizodě je ještě Power of Love z prvního dílu.(14.7.2007)

• fleker

a hleďme, tak tady se ten připálenej ešus vecpal taky....mádl tebe je tady škoda....gou west.......já si tudle jentak sednul do čekárny u doktora (né že by mi neco bylo, to já jen tak vobčas dělám, nevobjednanej, zdravej jako rybička a pouštím lidi před sebe,,,pokud vám dělá dobře, když vám lidi děkujou, vřele doporučuju) a nejaka tehotna pani mi začala vočuchávat mladou frontu...že prej zbožnuje vuni novin a jestli by si mohla čuchnout..úchyla jedna ...rači sem se pred ni schoval na pány...znáte takový ty lidi co kaděj zásadně mimo domov? patřím k nim....doma ani kuličku..všechno to vodnosím do práce, do obchodaků, kin apo návštěvách..tak ušetřim za ty voňavky do mísy.....a nebudete verit co se přihodilo...rulicka byla prazdna a nebylo cim utřít...tak sem to vzal kulturní stránkou...jeden by řek že dospělí lidi dokážou přemejšlet,,,vydedukovat, když viděj že někdo de na wc s novinama a vraci se bez nich, co se asi mohlo stát.. (všichni ne)..ta pani stale nerozumela tomu, proč ji je nechci pučit a proč se tak podivně usmívám.. když sem ji oznámil, že došlo k havárii a že nejvíc to vodnesla helenka vondráčková tak to vůbec nepochopila.... hned nekomu volala a tlumočila tu zkreslenou informaci dál (lidi, a takhle vznikaj fámy )...a že prej noviny voněj...no jak kdy(22.1.2009)