Michael Brody pracuje na Floridě v zábavním parku Mořský svět, kde se chystá otevřít novou atrakci - systém prosklených tunelů hluboko pod hladinou, kde mohou lidé během procházky sledovat zázraky hlubin. Zaměstnancům parku se podaří odchytit mládě žraloka, které se do parku dostalo poškozenou bránou. Vedoucí parku Calvin Bouchard rozhodne, aby se mládě stalo atrakcí parku, to však o několik dnů později zemře. Michaelova přítelkyně, bioložka Kathrin, hledá příčinu podivného chování delfínů. Nepřímo ji odhalí údržbář, který se po pracovní době potopil ke dnu, aby opravil poškozená vrata. Byl totiž napaden a usmrcen obrovským žralokem. Michael a Kathrin ho jdou hledat. Přestože se je neklidní delfíni pokoušejí zastavit, jejich chování potápěči pochopí až v okamžiku, kdy jsou napadeni velkým žralokem. S pomocí delfínů se jim podaří uniknout. V podmořském tunelu se za sklem objeví mrtvola muže. Přivolaný Michael pozná údržbáře a Kathrin ze stop po kousnutí pochopí, že se stal obětí žraloka, pravděpodobně matky odchyceného mláděte. Marně se snaží varovat Boucharda. Ten nevěří, že by mohlo k něčemu dojít, až do chvíle, kdy se žralok objeví za oknem podmořské restaurace, která je součástí parku. Nebezpečné zvíře, které hledá své mládě, zaútočí proti sklu a podaří se mu vniknout do kontrolní místnosti. Rozpoutá se rozhodující střetnutí mezi zuřící bestií a zoufalými lidmi. (TV Nova)

JohnSmith

Chtěl jsem dát odpad, ale ve finále jsem viděl mnohem horší filmy. I tak jsou trojka čelistí hodně špatná záležitost a k tomu tragicky natočená. ()

lykan9

Za mě se jedná o skvělý horor, kde do očí bije jen to 3D. To si však doba žádala. Jinak ale opravdu nechápu, proč jsou Čelisti III tak dehonestovány. Obsazení je sympatické, samotný příběh nad míru ucházející a napětí je skvělé. Triky sice nejsou bůhví jak skvělé, ale člověk musí myslet na to, že se jedná o již druhé pokračování hororové série a přístup pak musí být také jiný než k jedničce. Jako béčkový horor mě nezbývá než hodnotit plným počtem. ()

liuk

Viděl jsem to tak před dvanácti lety ještě na TV Premiéra a už tehdy mi bylo jasné, že koukám na jeden z nejhorších filmů historie. 1* za to, že mi to úplně nevyšumělo z hlavy a docela si pamatuju, o čem to vlastně je. ()

ABCD Marta

Jasný důkaz toho, jak šla celá série od desíti k pěti. Efekty jsou směšné a v porovnání s prvním dílem, který je jen o osm let starší, i trapné. Taktéž žralok je o několik tříd horší a zdaleka už nevzbuzuje respekt jako v předešlých dílech. Jen atmosféra vcelku ujde a herecké výkony též (ale žádná sláva to není). ()

Ravi odpad!

Tohle že byly Čelisti 3? Neviděl jsem něco jiného? Aha ... asi ne. Žralok, který vydává zvuky, jako když někdo blije a triky dělané v noci, a přesto tragicky nezvládnuté. Ach jo. ()

ssfan odpad!

Klasický příklad toho, že velká část filmových trilogií se od prvního dílu výrazně zhoršuje. ()

P1tr

Jedničce se ani trošku nevyrovná. Už samotné Čelisti v názvu jsou pro Spielbergovu klasiku ostudou. Bylo to levné a je to blbé. ()

Jello Biafra odpad!

Videné na ČT1 ešte v mojom detskom veku pred 13 rokmi. Zmätená a hlúpa zlátanina s ubohou vizuálnou stránkou, kde sa z dotyčného žraloka stáva doslova neporaziteľný tvor. Bez zbytočných obkecávačiek poviem, že toto je jeden z najhorších filmov, aké som kedy videl. ()

Circumscriptor odpad!

Ešte žiaden film vo mne nevyvolal takú nenávisť voči jeho tvorcom. Bezduchá, nudná odporná hovadina. Mám chuť pozvať Joea Alvesa k sebe domov, napľuť mu do ksichtu a za tento počin ho ubodať na smrť. Iba veľmi odvážny človek sa môže odvážiť toto nazvať ,,filmom". Je mi až do plaču, že má toto niečo z Čeľusťami. Tento film sa nedá dokonca odporúčiť ani v tom prípade, keby ste sa chceli nudiť alebo prípadne si chvíľu pospať. Ak ste normálny človek, tak vás to iba vytočí. ()

PALINO

Prečo vznikol tento film? Dá sa po tretíkrát ešte natočiť dobrý film o žralokoch, pri ktorom by sme ocenili nové, svieže prvky a ktorý by nás nenudil? Nepravdepodobné, aj keď možné to je, ale to určite nie je prípad tohto filmu. Na Spielbergových Čelustiach som si vždy cenil, že v nás dokázali vyvolať pocit strachu, no ČELUSTE III v nás vyvolávajú iba pocit zbytočnosti. Aspoň že mal film smiešne triky, ináč by zostala zábava na bode mrazu. ()

brooklyn73

Ano jakekoliv srovnavani s legendarnim prvnim dilem je nemozne. Samotna myslenka obludneho,prerostleho zraloka utociciho na jakysi turisticky podvodni raj mi prijde dobra, bohuzel zde je neuplne vyuzity jeji rozsah. Zaverecne prorazeni skla u kontrolniho objektu,jsem ocekaval daleko driveji.U mne to vsak tentokrate vyhrali delfini. ()

Han22

114. nejhorší film? Ale kdeže, Čelisti III jsou jen roztomilým béčkem o příšeře, která má nízky hodnocení jen kvůli stejnému názvu jako kultovní jednička. Čelisti III sice obsahují několik úděsných pokusů o 3D a za efekty by si asi zasloužili Zlatou malinu, ale jinak jsou poměrně zábavné, rychle utečou a nenudí. I ti herci nehrají tak špatně a prostředí zábavného parku je vítaným osvěžením. Takže pro mě za tři. ()