Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

macetoma

Příjemné překvapení. Musím přiznat, že jsem byl vtažen do děje a vydrželo to až do překvapivého konce. Není to výrazně špatný film. Prosředí vyvražďovacích teen univerzit jak vyšité. Musím dát tři hvězdy. Možná by si zasloužil i o trochu více. ()

Brano

Nudná komédia, ako si partia stredoškolákov chce vystreliť z kamaráta, ktorý o ničom netuší. Celý čas sa vo filme nič neodohrávalo, až na jedného mŕtveho nato, že ide o horor je dosť málo. Neustále zhadzovanie viny na druhého, okrem toho vo filme sa nič nedeje. Jediné čo treba oceniť je originálny nápad, ale ani ten ma veľmi nezaujal. Tento film je presný protiklad toho, čo od hororu očakávam. ()

Pitryx odpad!

Skoro hodinu se kecá a kecá. Ani pak to nestojí za nic. Pokud už se náhodou něco děje, je použit jakýsi podivný filtr, čímž se obraz znehodnotí. Snímek nestojí za ztracený čas. ()

Mamlas

Parta výrostků nemá dost úkolů a tak vymýšlí kraviny. Všichni si po celou dobu lžou a kecají a chodí a zase kecají, až dokud to divadlo nějak neskončí. Nezaujalo vůbec. (12%) ()

Lish84

Cry_Wolf se tváří jako další béčková teenagerská vyvražďovačka, ale klame tělem. Jak píši ve svém profilu, mám rád filmy s překvapivými konci. A konec Cry_Wolf mě opravdu překvapil - hlavně proto, že jsem ho nečekal :). Tím spíš, že tvůrci diváka průběžně svádějí na špatnou stopu. Pořád sice platí, že jde o béčko, ale rozhodně ne o béčko odbyté a bez ambicí. Zápletka je sice možná za hlavu přitažená, ale docela propracovaná a ač s podobnou pointou už asi někdo dávno přišel, snaha o originalitu se musí tvůrcům přiznat. ()

gotham

Typická vyvražďovačka pro teenagery. Již tradičně slabý scénář, ale jinak určitě jeden z těch lepších béčkových hororů. 40% ()

Cechyno4

Žádné vraždění, strašení, mučení. Nic takového tu nenajdete. Spíše si budete muset trochu zapřemýšlet. Mě se to líbilo hlavně díky skvělému konci a rozuzlení, které mi vyrazilo dech. ()

mikessc odpad!

jako tento film moze mat na hodnoteni skoro 60 percent? filmy vreskot su oproti tomuto velkany. tak stupidny scenar a pointu som necakal. a este keby tam nebola tak skareda ta zenska hlana postava možno by som sa zlutoval a dal jednu hviezdicku. ODPAD!!!!! ()

JJJHHH

Nejdřív jsem si myslel, že Cry wolf zapadne mezi vřískoty, tajemství posledních let a podobné filmy, ale hodně předčil moje očekávání. Začátek je sice takový, že si myslíte, že hned víte, jak se všechno semele. Ale příběh je prošpikovaný všemožnými zvraty a když už se zdá, že je po všem, přijde závěrečný zvrat ze všech nejzvratovější. Hlavní zápletka nejprve vypadá na typické „vyřezání a rozstřílení“ většiny hlavních postav, typické pro tenhle žánr. Nakonec ale zjistíte, že většina krve nebyla falešná jen při natáčení, ale i jako součást děje. A další plus (aspoň podle mého vkusu) je zrzka v roli Dodger (Lindy Booth) ()

sAreOn

Pro mě velmi solidní 3 hvězdy. Sice to není úplně horor, ale v tu chvíli mi to moc nevadilo. Přece jen takové rozuzlení v závěru jsem opravdu nečekal. Škoda jen divného filtru na kameře, který místy opravdu ruší a trošku plytkého scénaře. Jinak opravdu pěkný průměr. ()

veverysiak

Nebuďme na autorov až príliš krutí a nenarážajme ich hneď na kôl kvôli tomu, že skoro nič v tomto kúsku nie je origoš, oceňme ich za snahu pilného zberu námetov z podobných slasherov a thrilerov, ktorých je ako maku, a za to, že z neskorého zberu vypálili niečo, čo je síce pred každým zvratom predvídateľné, ale ešte sa to dá konzumovať, a to napriek Bondžovovi, ešteže je tam chutnučká Lindy, tá im to potiahla o hviezdu, takže 60%. ()

Scenixia

Slušný film o partě puberťáků, o manipulaci s lidmi a malé velké lži. Jako horror bych to neviděla, ale jako film pro obyčejný večer to je dobrá volba. Mě se nejvíc líbil konec a rozuzlení - na rozdíl od řady jiných snímků je tady konec vážně povedený a pro mne tím nejlepším na celém filmu. ()

bezprezdivky

Když pominu (pro mně nepochopitelnou) účast Jona Bon Joviho, který neumí hrát, tak se jedná o fajnovou jednohubku. Parta teenagerů si vymyslí sériového vraha, ale nedomyslí důsledky. Pěkně budované napětí, několik zvratů v ději (nečekaných a přitom logických - to se cení). Navíc (světe div se) se hlavní hrdinové chovají poměrně logicky. ()

Oxik49

Film o tom, jaké může mít nevinná "hra" party puberťáků hrozivé následky. Originální nápad, spousta zvratů, pěkná zápletka a překvapivý závěr. Nebýt té zrzky, která si už od prvního momentu říkala o ránu, dal bych 5 ()

Terez_Vv

Nápad velmi zajímavý, provedení už bohužel ne. Hlavní postava Owena je úplně dřevěná, možná až ke konci filmu bych mu věřila trošku strachu z toho "krutého vraha". Myslela jsem, že po druhém zhlédnutí film aspoň trošku docením, nestalo se tak. ()

david666

Škoda, že z hereckého pohledu je to utrpení - co čekat od filmu, kde hraje Bon Jovi, že?:-) - s lepšími herci by se teoreticky mohlo jednat o nadprůměrnou podívanou (no dobře Lindy Booth bych tam nechal jako třešničku na dortu). Protože ačkoliv jsem čekal, že to dopadne tak nějak podobně, přesto jsem byl závěrečnými pěti minutami vcelku překvapen. ()

zaack

I tříhodinový King Kong uteče rychleji než tahle nemastná, neslaná nuda. Nevím co tvůrci zamýšleli, ale natočit thriller bez krve a napětí je opravdu špatný nápad. ()

Luke55

Zajímavé.Nebyl to sice horor,ale stejně to bylo zajímavé.Taková názorná ukázka co se může stát když si banda studentů vymyslí hru ''vytvoř si svého zabijáka''.Vytvoří jeho vzhled,styl,vražednou zbran,ale nepočítají,že si to přečte pravý vrah a sám se ozve(alespon to si myslí ubohý Owen).Pravda je nakonec úplně jiná a závěrečné rozuzlení jsem netušil už od poloviny filmu jako u podobných snímků,ale naopak jsem byl i lehce překvapen.Solidní thriller za 70% ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali