Cry_Wolf

• Česko Krutá hra (více)

Spolužáci Owen, Dodger a Tom jsou členy místního Klubu lhářů. Jednoho dne je nedaleko školy nalezena zavražděná mladá žena. Partička kamarádů roznese fámu, že vrah, který si říká "VLK" se chystá znovu zaútočit. Situace se však zvrtne v okamžiku, kdy začnou mizet osoby, které předtím označili. Nikdo z nich neví, kde končí pravda a začíná lež. (oficiální text distributora)

korndaddy

Hloupý, překombinovaný a naprosto nezvládnutý. Jediný na co se dalo koukat byla Lindy Booth, ale i přes její účast, sem měl co dělat abych to dokoukal do konce a ani Bon Jovi to nespasí. ()

Castorr

Hodně slabý horor, měl jsem náladu na pořádnou řežbu a obal mi říkal, že jsem se trefil. Po několika minutách jsem skoro usínal. Konec celkem zajimavý, i když jsem si to trochu myslel(nic moc překvapivý). ()

Holina

Klišovitá a nenápaditá vyvražďovačka, která si zaslouží spláchnout s celou hromadou dalších rovnou do ... ()

dopita

Malej rozpočet je na filmu hodně znát. Místo efektů museli tvůrci vsadit na příběh. Ten je ucházejícně vymyšlenej, bohužel nepřehledně odvyprávěnej. Nicméně smysl dává. ()

Kanca

Dlouhou dobu jsem uvažovala i o čtyřech hvězdách, ale pak jsem trochu začala tušit, jak to dopadne, no a tím mě to přestalo lehce bavit. Ale i tak napínavá podívaná...PS: Jon Bon Jovi jako profesor dost dobrý :))) ()

HArna

Mělo to jednu dost velkou vadu. Nechci se vytahovat, ale už od začátku jsem věděl jak to skončí a mnozí asi taktéž. Tohle dost sráží, neboť žádnej kolosální konec,kterej vyřéší spletitou zápletku se nekoná Škoda ()

Drc

Překvapivě dobrý hororový thriller o hře na kočku a myš z prostředí střední školy, který se naštěstí po většinu času vymyká klasické krvavé honičce za obětmi, typické pro podobné filmy. Atmosféra plná triků, lží a podezřívání mezi partou studentů zúčastněných v této z počátku nevinné hře je vhodně doplněna o mrazivý pocit strachu. Výsledkem je, že si v průběhu budete klást otázku, kdo je vlastně oběť a kdo pachatel. Třešničkou na dortu je i dostatečně nečekaný závěr, kdy není vše tak jak se může zdát. A tím, že ve skutečnosti by něco takového bylo hodně nepravděpodobné, si přece není nutné kazit výsledný dojem :) ()

Haymar

Divná, nudná a ničím nezajímavá slátanina, kde jediny úcházející výkon podává paradoxně snad jen (NE)herec Johnny Bony Jovi... Cry_wolf totiž postrádá to jediné, co je na teenagerských slasherech zajímavé - a sice, že všichni ti vesměs extrémně nesympatičtí fakani/herci nakonec dostanou, co jim právem náleží! ()

TERRORDROME odpad!

Óóóó bóóóže, čo som to zasa pozeral, že som sa na to nevysraaaal! Mám doma hafo filmov čo som ešte nestihol pozrieť a miesto toho som čumel v telke na tento... ako to nazvať... nudný výplach v ktorom sa vylízaný študenti navzájom klamú a... a to je všetko. Teda okrem trošky naháňania sa a záverečného rozuzlenia ktoré sa uskromní len na prostú informáciu - áno bola som to ja - ahááá tak fajn, ahoj - Koniec. Tvorcovia sú beťári a moja vlastnosť dopozerať do konca čokoľvek je vážne obdivuhodná. ()

Zombi

Tenhle film nejvíce doplácí na to, že je považován a označován za horor/slasher, přitom je to jen chytré maskování, ovšem natěšení diváci pak mohou být zklamaní. Scénář je překvapivě docela zajímavý, rozhodně nečekáte, že se to bude ubírat tímto směrem. Neschopnost maskovaného zabijáka je v kontextu s tím co se dozvíme v závěru pochopitelná. Nejsilnější je film v první půlce, ve druhé dochází k pokulhávání logiky, ale hlavně se ukazuje neschopnost režiséra, protože naháněcí a vraždící scény jsou natočeny hodně blbě a ještě k tomu hraje naprosto nevhodná hudba. Celkově to vidím na silnější 2 hvězdy. ()

tenebrae86

Rádoby slasher bez vražd i bez vraha. Nějaké náznaky atmosféry tu jsou a Lindy Booth ve školní uniformě nevypadá vůbec zle :). To je ale tak vše co mě na filmu upoutalo. Jo, vlastně mě ještě příjemně překvapil Jon Bon Jovi. Jinak slabší průměr ()

arcticsky

Horor to zrovna není a štvalo mě pitomé ruzuzlení, které potvrdilo můj tip zhruba z patnácté minuty filmu. Účast Jona Bon Joviho ale nebyla tak pitomá, jak by se dalo očekávat... ()

Steel32

Byla jsem naivní, když jsem čekala nehoráznou teen blbost, která se snaží být hororem, naopak je to celkem solidní thriller s neiritujícími herci a neobvyklým nápadem, i když trochu předem jasným koncem. Jediný kdo mi tam tak trochu nesednul byla ta zrzavá holka, na které mě chvilkama něco štvalo - to jsem ještě nevěděla proč. Věci na konci dostali rychlý spád a k úplnému konci celkové odhalení. Trochu více nad průměr. ()

xkupka07

Náhodou, docela jsem se dobře bavil(relaxoval :-) Žádný horror z toho nebyl. Démonická hlavní hrdinka s prvky tajemna, které v sobě mělo její chování a hlavně její oči mě udržely u filmu až dokonce. A taky zvědavost, jaké bude rozřešení zápletky. To mile překvapilo. ()

Indian88

Hodně dobrý béčko, odehrávající se ve skvělém prostředí střední školy, obklopené lesem. Vývoj příběhu se neustále mění, což je nejsilnější stránka. I když je pravda, že těmi zvraty je to až trochu přeplácané. Určitě ale skvěle strávený čas. ()

Mat21

Že o půlnoci v hlubokém lese bývá mnohem bezpečněji než-li na náměstí se bohužel mladé studentce nepotvrdilo a stala se obětí neznámého útočníka. Nedlouho poté do místa tragické události přijíždí Owen Matthews, aby nastoupil do zdejší střední školy. Průvodkyni ve zdejších zvyklostech a spřízněnou duši nalezne v rusovlasé Dodger, která ho záhy zasvětí i do hry hrané s jejími přáteli. Hra na vlka a ovce, spočívající v nalezení jednoho lháře ve skupině nicnetušících. Rozešlou fiktivní dopis vraha popisující jeho další kroky a vraždy mezi své spolužáky a hra může začít. Záhy se však mezi skupinou přátel začnou dít podivné věci. Tomovi někdo zdevastuje jeho pokoj, Owena osloví osoba s vymyšlenou přezdívkou vraha Wolf a podezření se začne přelévat z jedné osoby na druhou. Nikdo nemůže věřit nikomu. Wolf začne vraždit přátele přesně dle uvedeného scénáře dopisu a i Owen záhy musí bojovat o vlastní život. ● Po přečtení recenze jsem očekával krvaný masakr zdevastující všechny středoškolské studenty, film Cry_Wolf však má nejblíže k detektivce. Nevím, kdo uvědomělý ho zařadil mezi 4 žánry, ale ten nejbližší vynechal. Koncept filmu vychází z Einsteinovi hádanky "5 domů v 5 rozdílných barvách", stejně tak se snaží Owen sbírat jednotlivé indicie a vylučovat své přátele coby možné pachatele. Skrznaskrz špatným filmem rozhodně není, neočekávejte však od něj ani žádné zázraky, spíše oddechových odpoledních 90 minut s hodnocení zdvihajícím nečekaným závěrem. V průběhu celého filmu mě však neopouštělo podezření, že Dodger není tou milou dívkou, jakou se zdá být. ║20.7.2009║ ()

KOZEL84

Vymyslet dneska originální scénář k hororu asi není lehké,ale tohle bylo na mě tak trochu šméčko.Proti téhle překombinovanosti sem prostě neměl šanci:-).Sice mě to pak už trklo jenom to prostě nebylo všechno.Tváří se to jako slasher,ale slasher to není.''Vrah'' je sice neuvěřitelné nemehlo a má hrozné hadry,ale bzhledem k pointě to tam má své místo.Nějaké to napětí tam bylo a nemůžu říct že bych se nudil. ()

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali

Kick-Ass 2 dřív, než jste doufali