Do tábora v poušti, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný a vojáci vyrážejí na záchrannou výpravu. Netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají hlad a chuť na ženy...  Wes Craven, autor hororové klasiky Hory mají oči z roku 1977, se jako spoluproducent podílel na stejnojmenném remakeu (2006), po němž následovalo toto pokračování, kde se též podílel na scénáři. Do tábora u opuštěného dolu v poušti Nového Mexika, kde armáda provádí likvidační práce, přijíždí jednotka Národní gardy. Tábor však je opuštěný, vojáci zahlédnou jen světelný signál na vysoké skále. Gardisté vyrážejí na záchrannou výpravu, netuší ovšem, že jejich protivníky jsou degenerovaní kanibalové, kteří mají nejen hlad, ale také by se rádi rozmnožili. Dvě ženy v jednotce jsou pro ně tudíž obzvlášť lákavýmn soustem. Boj o přežití se přiostřuje... V režii Martina Weisze hrají Michael McMillian, Jacob Vargas, Jessica Stroupová, Daniella Alonsoová ad. (oficiální text distributora)

Slavusko

Odpad to urcite nie je, treba sa na film pozriet z pohladu zanru takehoto filmu.. Jednoducho nie je vhodny a urceny pre kazdeho.. Kto ale ma rad takyto zaner, tento film celkom oceni... Uricte nebol najhorsi. Naprek tomu, ze nie vsetky dvojky su vydarene, o tejto mozem hovorit len v superlativoch... Myslim, ze divacke dekorum si praje, aby sa proti zmutovanym kanibalom postavili americky vojaci so zbranami.. Minimalne maju kladni hrdinovia ovela väcsie sance na prezitie : ) ()

BigLoser

Oproti jedničce znatelný posun dolů. Ovšem mezi horory stále celkem slušné, jen ti vojáci jsou totálne bez inteligence, stejně jako jejich serža, vím že je to horor, ale co je moc, je moc. Atmosféra a samotní "ti druzí" už není tak vypiplané jako posledně, a nějakou vyloženě napínací scénu jako je přepadení karavananu v jednotce tu nenajdete. Celkem slušné řemeslo. Za mě 2 a1/2 * ()

bee.el

Musím se přiznat, že jsem váhala i s tou jednou hvězdičkou... na to, jak šíleně jsem se bála u prvního dílu (ostudně jsem si v kině zacpávala uši), jsem čekala alespoň z poloviny takový masakr... ale kdepak, mutantíci pozbyli jakoukoli hrůzostrašnost a navíc ta banda idiotů v maskáčích... nikdo přeci není TAKHLE hloupý!!! ()

LentilleLily

Narozdíl od prvního dílu, je tohle naprostá, dámy prominou, volovina. Nechápu, jak tento díl může končit (skoro) stejně jako první díl? Kam zmizely originální nápady na konec? Ale můžeme být přeci jen rádi, že tam nešoupli "happy end". Mutanti jsou hnusní, dobře, o tom by se dalo mluvit celý den ale jakej debil by se asi odtrhnul od vojenské jednotky a šel si "vlastní cestou" když ví, že skončí stejně jako ostatní? Nuže jedna hvězdička je za alespoň snahu natočit dobrej film a druhá je za chlapa kterej nečekaně vyskočil z žumpy... ()

SonyOne

Ked uz nic ine aspon sa clovek zasmeje (a to sa nevyzivam v tyrani zvieratiek) Az sa clovek cuduje, ze niekto da peniaze na taku sr...u. Banda nesympatickych idiotov, ktorym nielen ze nebudete fandit, ale budete chciet aby ich vsetkych zabili a navyse SPOILER mierumilovny mutant??? ()

ogy86

Tak tento film jsem asi v polovině vypnul, protože ti vojáci byli tak hloupí, že by se nechali zabíjet i dětmi z mateřské školky... Edit: hvězdička navíc za to, že jsem to napodruhé zvládl dokoukat :-D ()

YvLeZa

Začátek vypadal slibně, ale později se z toho stal divný film. Sice nechybí hromada vnitřností a rozmlácených hlav, ale jinak je to nuda. První díl byl rozhodně lepší, než tahle blbost. ()

namo3nik

Kdyby to takto natočil někdo v roce 1981,tak to má minimálně 75 procent.Ale hold,je to rok jiný.Tak to má tolik kolik má, a stejně na to všichni potaji koukají! ()

Martinaa.Tru odpad!

Z vojáků udělat hlupáky, narbat do scén tunu krve - to je ta idea se kterou si martin weisz představoval že uspěje... jo holt jak se říká bez práce nejsou koláče ()

Martineq15

Po shlednutí názorů ostatních uživatelů zde, jsem se na film ani nechtěl podívat,ale zvědavost mi nedala a shlédnul jsem ho. A opět se mi potvrdilo, že zde člověk nesmí dát na názory ostatních, a obrázek si musí udělat vždy svůj! K faktu že vojáci nebyly profesionálové, ale začínající rekruti, kteří neměli příliš mnoho zkušeností, jejich chování by odpovídalo jejich reakcím. A za toho předpokladu se nemohli setkat z podobnou situací, tudíž jejich chování se dá tímto omluvit. Určitě to nebylo v porovnání s prvním dílem, ale dvojka určitě stojí za to shlédnout. ()

Monikasson

Komando jak sa patrí ... Ak tá parta má byť moja jediná záchrana,tak to radšej skúsim šťastie sólo.Ešte by mi náhodou niekto z nich omylom odstrelil prdel.Very funny. ()

dboshj

Další potvrzení toho, že druhý díl často bývá citelně horší než první. Poměrně dost nesmyslných scén, které tu už napsali ostatní, nebudu opakovat, ale moc hororové atmosféry v tomto filmu bohužel není. ()

P/\/EL

natočeno nepříliš působivě, příšerný masky mutantů, nepříliš drsné kočky v jednotce, zoufale nestrašidelné a nelekavé..prostě nudné,....,umělý mimino, umělaá ruka, nevýrazný postavy a všechno, co zde píšou ostatní... ()

Tomoso18

Po brilantnej jednotke som očakával podobnú dvojku, ale film ma tak trochu sklamal... Ani nie tak svojím dejom, ktorý je stále relatívne svižný a napínavý, ale skôr tým, že o nás pán Craven nemá asi to najlepšie mienenie. Ako inak možno pochopiť ten fakt, že nám predkladá skupinu vojakov Národnej gardy, ktorá koná absolútne nelogicky a amatérsky. Naviac sú dané postavy vskutku nesympatické a aj zmutovanie "domácich" už trochu presahuje bežné chápanie a zasahuje už do sci-fi (viď. Chameleon). Ale odhliadnuc od toho, je to dobrý film, preto mu udeľujem 4 hviezdy. ()

PORTER44

S pokračováním spokojenost i když příběhově a některé herecké výkony byli slabota,zmutovaní retardi se povedli jejich brutální způsoby zabíjení a hlavně jejich spižírna byla slušně zásobená ještě že to nebylo cítit přes obrazovku. ()