Pátek třináctého 7

• Česko Pátek třináctého 7: Nová krev (více)

SidVicious

Dalo by se říct že to bylo na stejné úrovni jako minnulý díl i když tento je o něco lepší.Vraždy ve filmu byli poměrně vynalézavé a trochu brutální.Telekinize která byla Jasonovy určitě dobrým protivníkem taky ušla.Sedmé pokračování bylo velmi dobré. ()

tXtX

Sedmička sa po vtipnej šestke snaží opäť hrať na vážnu nótu. Nedá sa však povedať, že by sa jej to podarilo.. Jason je po predchádzajúcej časti teda opäť po smrti. Do rezervácie kryštálového jazera prichádza nová hlavná hrdinka, ktorá ma telekinecké schopnosti a práve nimi nechtiac oživí Jasona. Ten vylezie z jazera ako z noci oživlých mŕtvol, všetkých pozabíja a bodka, koniec. Cením masky, ktoré boli v tejto časti ozaj dobré. Čo ale necením je príbeh, ktorý bol jednoducho otrasný. Telekinéza je vo všeobecnosti strašná kravina. Ja chápem, že vo svojej dobe to bolo in, (Halloween 5 by o tom vedel rozprávať :D).. ale diváka to proste otravuje. 60% ()

Raichu.Cz

Nevím z daly je tenhle názor zbytečný psát když je podobný v 6 partu, ale co, můžu to tu klidně napsat. Vzhled jasona je úžasný, herecký výkon je celkem fajn, scénář není špatný, hudba sedí dobře. Za mě 81% ()

SNCIS

Existuje jedna legenda, o pohřbeném vrahovi, který není mrtvý. Prokletí Crystal lake... smrtelné prokletí... prokletí Jasona Voorheese. Říká se, že umřel jako malý, ale že se neustále vrací. Setkání s ním přežil jen málokdo. Někteří z nich se ho dokonce snažili zastavit, ale bezúspěšně. - 90%. ()

Branislav.Po

Paci sa mi tento Jason. Ta retaz ka krku, chrbtica vonku. Telekyneza bola ale pritiahnuta za vlasy. Skoda cenzury pri vrazdach v tej dobe... ()

Aceboris

Nezničiteľný Jason opäť v akcii , kvalita celej série postupne upadá , vrážd je požehnane, ale už to nie je ono, rozpadajú sa Jason bez masky celkom slušne prepracovaný, telekinetické dievča ako super dajme tomu, dokonca to malo aj náznaky nejakého deju. Z piatka 13th sa stala nekonečná séria kde to vydrží dokonca len skutočný milovník hororov , alebo fanúšik tejto série. Už samotná 5 či 6 stratila svoje čaro, lebo z Jasona spravili monštrum , ktoré žiadnym normálnym spôsobom neznicite a tým pádom tie konce aj tak vyzerajú. Ťažko vymyslieť koniec pre niekoho kto je v podstate nesmrteľný. Ďalšia časť 8 už sama o sebe znie blbo , Jason dobíja Manhattan som zvedavý. Za túto časť hodnotenie 5/10 no skôr ma to ťahá k 4/10 ()

MrdDoHrnce

Absolutně nečekaná překvapení! po průměrné šestce přichází ojetí že strany Jasona. Představení začíná hetorousi! ()

G.Bookwrom

Tak jsem se z tohoto filmu dozvěděl, že mladí američtí kluci souloží zásadně oblečení, protože poté co je při této bohulibé činnosti Jason vyruší, vstanou od partnerky minimálně ve slipech, což samozřejmě jde, ale je to nepohodlné, až, v případě jediného barevného, po úplně zapnuté dlouhé kalhoty a v botách. Taky bylo zajímavé, jak v jednom případě v lese najednou Jason vymění mačetu za benzinový křovinořez (že by v tom pustém lese měl Mountfield svůj stánek s 50 procentní slevou na všechno??), ale hned - asi co mu došel benzín - k příští vraždě použije opět svoji oblíbenou mačetu. ()

IamWerca

V úvode vyzdvihnem novy prvok ktorý mal zachrániť film. Nový protivník traumatizovaná telekineticky nadaná mlada kočka bude to však stačiť proti nesmrteľnému Jasonovy. Réžia  John Carl Buechler možno dúfal že, výtvory ďalšie dobre pokračovanie starej klasiky nevytvoril čo však nie je asi jeho chyba ale skôr od začiatku recyklovanej zápletky ktorá prestáva byť zaujímavá bohužiaľ 80-90 roky a malo nových námetov ktoré by bolo možne a vhodné točiť ale za odvahu za mňa si nezaslúži film ani réžia zle hodnotenie. ()