V pondělí si pan režisr šel lehnout a před spaním si pustil Pána prstenů. V úterý si pan režisér šel lehnout a před spaním si pustil Pána prstenů II. Ve středu si šel pan režisér lehnout a pustil Pána prstenů III. Ve čtvrtek ráno se pan režisér vzbudil, prohábnul si koule a řek "Je na čase natočik Sněhurku a lovce." Správnej mix temnoty, středověku, bitev, chlapů frajerů, holek vztyčovaček (kdo neví co holky umí dokonale vztyčit, ať si dá mraženýho Míšu a popřemejšlí ) se skvěle gradujícím závěrem, ten náběh na hrad mně dostal, já v kině málem začal řval "kurva skřeti votevřete to už do hajzlu práce." Navíc mám novej objev, Kristen Steward, hmmm hned bych jí koupil pololetní kupon na jízdu v pražské MHD, aby jsme spolu mohli trávit v autobusu číslo 177 mnoho krásných a romantických chvilek, protože ona je fakt těžkotonážní chlapolepidlo. Debat jestli byla víc sexy Kristen nebo Charlize se neučastním já bych je bral do postele obě, nejlépe najednou a navrch bych si tam přizval i toho bílýho jelena, na kterýho sněhurka tak nadrženě koukala, aby to mělo pořádný krády.(19.6.2012)

Pohádka posledních let, která se v určité chvíli dostane přesně na tu idealizovanou dokonalost pohádkového světa plného klišé, ale současně se dokáže zase vrátit na svou velmi vyváženou cestu mezi pohádkovostí a skutečným vážným fantasy dobrodružstvím. Ďábelská krása Charlize Theron versus nevinnost zubaté Kristen Stewart s perfektním vizuálním obalem, který nenechá člověka chladným. Subjektivně mi film přišel skoro na úrovni délky tří hodin, ale bavil jsem se celou dobu. Více takových filmů, které mají úctu k žánru a nebojí se zapomenout doma moderní-vnucený humor...(7.6.2012)

Pohádka-nepohádka kterých od dob slávy Princess Bride moc nebylo... Škoda, že zrcadlo je slepé a Kirsten opět dokazuje, že krom vzdychání nemá co nabídnout (a doufám, že se pletu stejně tak jako kdysi s Kate Beckinsale a latexem). Veskrze příjemné, ale pachuť nevyužitého potenciálu je silná. Nebýt Hvězdného prachu, jdu o hvězdu výš.(4.1.2013)

Tak ako v Mirror, Mirror som sa obával Julii Roberts, tu zas Kristen Stewart. Pravdou však je, že v priebehu filmu sa mi dosť zapáčila i keď Charlize je trieda. Hemsworth tiež OK ale princ KO. Inak samostatný film parádna hororová rozprávková fantasy akú som si už dávno prial, neviem čo tu každý reptá na vykrádanie scén ako keby sme tu každý rok mali podobne kvalitnú fantasy a na nepodarený scenár, ja som práveže až po dlhom čase narazil v kine na film ktorý mal aj slušný dej (čo sa o predchádzajúcich kino návštev nedá povedať: Wrath of the Titans, The Dictator).(8.6.2012)

Rozpočet $170miliónovTržby USA $155,136,755Tržby Celosvetovo $400,400,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $25,598,354 //počet predaných kusov 1,209,257Tržby za predaj DVD v USA $19,745,077 //počet predaných kusov 1,101,297║ Celkom zaujímavé, akcia, vizuál a triky na veľmi dobrej úrovni, však tam bol aj pekný rozpočet minutý, ďalej herci, sympaťák Chris Hemsworth potvrdzuje že momentálne má slušnú formu a utiahne aj poslabšie miesta, dokáže slušne zabávať odľahčiť strnulosť Kristen Stewart, ktorá proste nemá na herecký prejav, statická ako hrom aj keď toto sa s ňou dalo vydržať, démonická mládnuco stárnuca Charlize Theron poteší a vypadá to že chytá novú iskru. Režijne slušne zvládnuté, potešia nájazdy na cválajúcich rytierov, samozrejme pomôže aj hudba, za obdobie 2003-2012 jeden z tých lepších fantasy, aj keď spadajúcich skôr k tomu priemeru. /videl v kine: 70%/(7.6.2012)

• - Charlize Theron přiznala, že si během natáčení filmu mimořádně oblíbila svou hereckou kolegyni Kristen Stewart. "Opravdu, opravdu zbožňuji to děvče. Skočila bych pro ni z okna. Je úžasná, naprosto úžasná. A dělá skvělé masáže," vyjádřila se. (Sufferer)

• - Film pomáhali vytvárať aj akademický konzultanti z University of Chichester a University of Oxford, ktorí sa zaoberali výskumom rozprávok a stredovekých bitiek. (Greenpeacak)

• - Spoiler: Poté, co při závěrečném souboji udeří královna Ravenna (Charlize Theron) Sněhurku (Kristen Stewart) několikrát do obličeje, má Sněhurka pusu plnou krve. Hned v dalším záběru při souboji jsou však její ústa zcela čistá. (korbitch22)