Ropná společnost způsobí používáním ilegálních látek v oceánu velké otřesy a ty zničí past, ve které byl tisíce let držený superžralok. Monstrum začne okamžitě zabíjet a nikdo neví, jak by mohl být zastaven... Na ropné plošině dojde kvůli používání ilegálních chemických látek k nehodě. To vyvolá na mořském dně otřesy a následně jeho porušení. Což se stane příčinou toho, že je ze svého vězení osvobozen obří superžralok, který okamžitě zaútočí na ropnou plošinu a zlikviduje ji. Nehodu na ropné plošině vyšetřuje i mořská bioložka Kat, která si k vyšetřování najme Chuckovu loď. Kat na místě nehody odebere vzorky vody a podle nich odhalí, že ropná společnost používala k rozpuštění horniny na mořském dně ilegální látky. Ředitel ropné společnosti se pokusí Kat dostat na svou stranu. Wade nabídne dokonce Kat nějaké peníze, aby mlčela. Tou dobou už Kat době ví o obřím žralokovi, a tak si peníze s čistým svědomím vezme, protože tuší, že ropná plošina byla zničena žralokem, a ne ropnou společností. Obřího žraloka už vidělo více lidí, ale jen málo z nich zůstalo naživu. Žralok je skutečně obrovský, umí chodit po souši a umí skákat. Kat vypozorovala i to, že ho přitahují rádiové vlny. V bezpečí jsou na moři tedy lodě, které vypnou rádio. Kat a Chuckovi to zachránilo život.

Žralok zabíjí každým dnem více lidí, takže se armáda rozhodne zasáhnout. Kat a Chuck pozorují, jak vojáci proti žralokovi bojují, ale jejich kulky mu nezpůsobují žádná zranění. Vrchní velitelé se tedy sejdou s tajnou službou a na schůzku je přizvána i Kat, která se podělí o své poznatky. Podle ní jde o vyhynulý druh žraloka, který hibernoval, ale hledání ropy a rozpouštění horniny ho probralo ze spánku a osvobodilo z místa, kde byl držen tisíce let. Kat navrhuje, aby byly proti žralokovi použity velmi silné zbraně. Armáda prý něco speciálního má, ale zatím je to tajné. Kat později pozoruje, jak se armáda pokouší žraloka zastavit chodícím tankem, ale vojáci neuspějí. Kat s Chuckem vymysleli vlastní plán na vhození výbušniny přímo do žraloka a zničení té obludy zevnitř. Kat se podaří do žraloka výbušninu hodit, a žralok je skutečně zlikvidován. Kat a Chuck odcházejí spolu, nyní tvoří pár. (TV Prima)

corpsy

Jeden z najhorších ( a zároveň aj najslávnejších ) režisérov všetkých čias, odviedol opäť skvelú robotu. Jeho čím ďalej tým novšie snímky, sú stále väčšie k0k0Tiny. A to rejža šľapal v osemdesiatych rokoch druhú ligu. Toto je skôr ´´asylumácka´´ záležitosť, ako niečo béčkové. ()

ConanVJ

TAK TOHLE JE BRUTÁLNÍ ÚLET..... Film kde obří, lítající, neprůstřelný, radiofrekvence chytající, po pláži chodící, zkrátka SUPERŽRALOK, likviduje vše, co mu stojí v cestě a po krku mu jde národní garda o třech mužích (včetně velitele), je fakt moc ulítlej. Navíc efekty jak žraloka, tak výbuchů a prostě všeho jsou tak žalostný až se jim člověk musí fakt jen smát. K tomu všemu je tento SUPERFILM nabitý výbornými hereckými výkony, které jsou přirozené jako umělé nehty. Zápletka filmu je taky perla a okořeňují ji zápletky jednotlivých protagonistů. To vše je okořeněné pikantními hláškami jako: "Musíme se přeskupit", "Raději bych remřela", "Je to Superžralok" atd.... Prostě to se musí vidět už jen kvůli finálnímu fightu superžraloka s chodícím tankem. Ten film je taková sračka, že jsem u ní chcípal smíchy od začátku, až do konce. Prostě tomuhle filmu jsem nemohl dát odpad, na to je to opravdu skvělá komedie :D:D:D ()

Astaroth12

Strašne úsmevný film a som troska prekvapený, že ho točil starý harcovnik, ktorý mal na svedomí aj Deep Space  z 1980. Tak žraloka vidíte hlavne pri činnostiach ako je  vyskakovanie( stíhačka), ponorenie ( nejaký úbožiak) alebo pri papaní a to hlavne tupých modeliek či nejakých kraviek. Keď prvýkrát priplával na breh a zozral tupučké obyvateľstvo, celé aj s úsmevom a pri tom si troska zašpinil len zubky, tak to bolo aj trocha vtipné, ale keď to robil už skoro stále, už to bolo skôr trápne aj keď tá s dáždnikom chvíľu bojovala. Noi naozaj som si myslel, že i keď triky budú hnusne, tak aspoň to bude bujaré, čo rozhodne nebolo, hádam okrem konca. Lebo ten tankový Robocop bol určite zo všetkého najlepší a viac takých vtipných scén a dal by som v pohode 3*, takto len silné 2*. ()

Z0oMb3E odpad!

Milujem filmy, v ktorých sa ambicióznosť hlavnej hrdinky meria podľa priemeru jej bradaviek. Milujem filmy, v ktorých jeden žralok, ktorý skáče po všetkom možnom živom či neživom má viac rozumu než celé humanoidné osadenstvo dokopy. Pochodujúci tank a lietajuca paryba zaženú každú chmúru. Dajme tomu jedo z tých priemerných béčiek s ktorými som mal tú česť. ()

jondzavid

Konečne solídny konkurent pre Asylum. Dokonalosť Mega Piranhe síce nedosahuje, ale fight nohatého tanku s poskakujúcim super sharkom je rovnako epický. ()

AlistairMir

Já tyhle žetka žeru...No kde jinde si to dá na férovku chodící tank s chodícím žralokem? Žralok je vůbec boreček chodí po pláži lítá vzduchem nemá rád rádio a potápí ropné věže...k tomu se snaží dbát na svůj jídelníček a šikanuje ponorky no prostě frajer ale na frajera co k tomuhle psal scénář nemá. Ten chlap co to stvořil musí na něčem frčet jinak to prostě není možný každopádně těch 80 minut uteče pohodově rychle a na odreagování je to bomba protože tohle lidi nemůžete brát vážně a pokud to někdo hodnotí jako normální film tak před ním smekám že to svede. Jinak zde na čsfd nacházím jeden klenot vedle druhého v černém rámečku. No tááák...lidi...berte tyhle filmy s humorem no ne? :) ()

JohnMiller

Tv Barrandov ma zásobuje vždy takýmito filmovými skvostmi. Obrovský megalodon ktorý sa vie plaziť po súši a zožere všetko načo natrafí. Nestačí že vie stiahnuť loď či odkúsnuť stíhačke krídlo vo vzduchu ale tento tvor stiahol pod vodu celú ropnú plošinu. Je to taká absurdná hovadina až sa mi zdala troška zábavná (tank pohybujúci sa po štyroch nohách). Naozaj iba troška. Niektoré momenty boli také absurdné že ani sami herci nebrali film vážne. ()

L_O_U_S

Posledních pár dní mám v merku dva druhy filmů: eposy Davida Leana a tyhle zvířecí sračky. Když jsem viděl v titulcích jméno Shane Van Dyke, řekl jsem si - to je přece to hovado, co oblažilo svět Titanikem II. Po akceptování faktu, že Superžraloka navíc natočil notorický sračker Fred Olen Ray, jsem měl jasno, do čeho jdu. A abych pravdu řekl, výsledek tak úplně neodpovídal mým očekáváním. Veškeré šílenosti, co se v rámci žraločích a jiných monster-hororů dají natočit, už jsem viděl. Viděl jsem megalodony požírat letadla za letu a zakusovat se do Golden Gate Bridge, viděl jsem piraně vyskakovat na helikoptéry, viděl jsem krokosaury kráčející po dálnici. Z toho důvodu mě souboj chodícího tanku s chodícím žralokem už neměl čím šokovat. Navíc mi film po příběhové stránce nepřišel až tak hrozný - možná je to sympatickou Sarah Lieving, ale docela mě to zaujalo (i když třeba dějová linie se záchranáři přišla vniveč). Efekty jsou samozřejmě hrozné, ale už jsem viděl i horší. Uděluji čestnou hvězdičku. (885., 5. I. 2014) ()

MartinNDL

Spíš slabší Asylumák s několika momenty, který stojí za mlácení do klávesnice, byť se chci věnovat sledování Djokoviče s Wawrinkou. Vrchol samoúčelnosti, který překonává ve svý absurditě Macurovo snažení o Bartošovou, je miss scéna s baru a vlastně celá dvojice plavčic. Chodící a kopající ! :-) ! tank je patrně něco, co tvůrci vokopčili z želv ninjů a morální ponaučení o tom, že brát úplatky je v pohodě, téměř způsobuje palec nahoru. ()

Flaxik

Za tu neuvěřitelnou bitvu s tankem na konci tomu musím dát dvě hvězdy! Kdo neviděl, tak nepochopí. Ztřískání deštníkem taky nemá chybu. Zbytek filmu netřeba vidět, stačí posledních deset minut :-) ()

cariada

Praštěný sci-fi horor, naštěstí střihnutý komedií, tak že se to nechalo. 6ralok co chodí po souši no poteš koště. Blbost, ale celkem pobaví, nebere se to vážně a to je dobře. ()

Rodriguez odpad!

Někdy se rád podívám na ujetej "céčkovej" snímek, ale tohle snad nemohlo projít přes oko kameramana, střihače a produkčního??? To si snad děláte prd*el, že se Superžralok dostal až na televizní obrazovku? Opravdový klenot braků! 0% ()

destroy83

Další digitální žraločí taškařice, tentokráte s přízviskem super. Prostý děj, kdy nezodpovědná těžařská společnost uvolní cestu pravěkému monstru, které likviduje vše, co mu přijde do cesty včetně těžařské plošiny, stíhačky, vojenské ponorky i nevídaného chodícího tanku se odvíjí přesně, jak by každý čekal. Trošku romantiky i neopětované lásky, která končí v pixelových čelistech monstra. Herecké výkony na pomezí únosnosti, přehlídka dívčích těl v bikinách, konkurent Míče Bjůkenena, smačná falešná rybí doktorka, únosná stopáž a totální absence humoru, který by mohl dílko trošku pozvednout. Akční sci-fi ano, o komedii nemůže být řeč a o thrilleru už vůbec ne. Pro nenáročného žraločího diváka, jemuž nevadí kvality filmu pár písmen v abecedě pod pověstným B za dvě hvězdy. ()

Hans. odpad!

Ty triky snad dělají nějaký kluci ze základky doma na počítači, protože to není možný že by někdo soudnej byl schopnej něco takového vypustit. Ty žraločí super schopnosti jsou už jenom pomyslnou dementní třešničkou na tomhle hodně nepovedeným dortu... ()

vesper001 odpad!

„Něco se pokazilo! Možná jsme udělali díru do Číny!“ praví vysoce odborý vrták na ropné plošině, na které se zrovna houpe Superžralok. Ne, nedělám si silikony, je to skvělý film. Žralok hopkavý, spousta dvounohé krmě, pěkně propečené na pláži, plus těžká technika, aby si měl zubounek mezi přesnídávkami s čím hrát. Triky jsou krásnou ukázkou naivního umění a závěrečná šťouchaná je skutečný hip-hop-hopový nářez. ()

Lachtaan

Zápletka: Jak můžu takovéhle televizní náplně do popelnic hodnotit bez toho, aniž bych nemluvil sprostě?! Monstrum: Jedna hvězdička za komickou nadsázku a přepálenost. Herci: Vedle žraloka se tam potloukali i nějací lidé, ale vypadali spíš jen jako náhodní kolemjdoucí, co se připletli za kameru a ve střižně byl štáb líný se takových scén zbavit. ()