Žralokonádo

(TV film)
všechny plakáty

Do Los Angeles se blíží bouře, jakou ještě svět neviděl. Bouře totiž způsobí, že žraloci, kteří do této chvíle požírali lidi jen v oceánu, se nyní objevují i ve vzduchu a na souši. Jak si lidstvo poradí s touto katastrofou? (LIVINGDEAD)

d-fens odpad!

Out of scale!! :) samozrejme, vo svojej pitomosti to je až neuveritelne vtipné (záver je "úžasný" - skok do žraloka a .... :) ale objektívne je to samozrejme neuveriteľne stupidný filmový brajgel (ale ak sa sem tam stretávate na chate s kamarátmi pri filmoch, týmto "skvostom" určite upútate pozornosť :D). Aj tak ale nedokážem uveriť, že takéto filmy niekto naozaj myslí vážne. ()

dyfur odpad!

......tak žraloky útočia nielen v mori....ale aj v bazénoch, na pláži, skáču, padajú zo vzduchu, i trocha lietajú.....jáááj....to je kravina.....aspoň minimálne základy logiky mohli byť uplatnené - takto smiešne ..... ()

KoRniky odpad!

Nevím, proč by někoho napadlo něco takhle stupidního natočit. A taky nechápu, proč by v tomhle někdo chtěl hrát. A už vůbec nechápu, jak tomu může někdo dát x hvězd a prohlásit to za kultovní film. Já bych to ani filmem nenazvala. Je to prostě sračka všech sraček. ()

maverick10 odpad!

Fakt me to bavi!! Jak parta amaterskych nadsencu co neumi delat film vymysli blaznivou picovinu a snazi se dohnat svym neumem takove legendy jakymi jsou Ed Wood nebo Uwe Boll. Takove lahudky jako když v jednom zaberu je boure a vlny ze byste si nejradeji vzali zvykacky Airwaves a hned v druhém klidne more a slunicko. Nebo snad kdyz zachranujete z mostu autobus plny deti, kolem ktereho je plno vody se zralokama a hned vedle pres ulici je sucho a slunicko a lidi chodi v klidku po ulici s igelitkama narvanyma z Tesca... Tohle je vsechno lahudka, ovsem to nejhorsi je sledovat mimózní Taru Reid, ktera se po place pohybuje jako kdyby cely zivot hrala jenom roli mimozemstana, ktery se ocitne poprve na planete Zemi a jen vali vybotoxovany oci kolem a ma neuveritelny vyraz šimpanzí opičky ve výběhu tučňáků!!!! ()

rakovnik odpad!

Ani z recese nedám nic jiného, než odpad, protože tento film si nic jiného nezaslouží! Od začátku až do konce jsem se jen smál a zároveň kroutil hlavou nad tupostí scénáře, blbostí postav, neskutečně otřesných nehereckých výkonů a ubohoučkých "efektů". Zajímalo by mě, zda vůbec někdo spočítá a sepíše všechny chyby ve filmu, i když on je asi jedinou chybou fakt, že se vůbec divák rozhodne na takovou slátaninu podívat. Tvůrci filmu si nelámali hlavu vůbec s ničím, takže výsledkem je snad nejhorší hovadina, jakou jsem kdy viděl. ()

Rodriguez odpad!

Po béčkovém studiu Hammer, následném perverzním studiu Troma, přichází na náš trh s novým miléniem studio Asylum. S nejlepšími trikovými a zároveň brakovými filmy trhá rekordy ve sledování toho největšího světového "šitu", co kdy spatřilo světlo světa! Musím uznat, že na to, jaká to je bída, sem se slušně pobavil. Opravdu sem se zasmál od srdce všem těm blbostem ve filmu. To se mě snad u žádného Asyla nepovedlo, klobouk dolu. Hodnocení však odpovídá kvalitě díla. 0% ()

Nach odpad!

Tak jsem se na to tedy podíval a Asylum nezklamalo. Ani tentokrát nevyjíždí z odpadních vod a ještě k tomu k nim přidává žraloky. A kdyby jen žraloky. V tomto katastrofickém hororu si užijete ty nejděsivější počítačové efekty, nejděsivější nelogické chování a hlavně nepřekonatelně blbý film, který si svou d-----tou získal fanouškovskou základnu. U mě však nic z toho hvězdu nezíská, bohužel. 0% ()

Rocky88 odpad!

Sice odpad, ale za to s pobaveným výrazem ve tváři. Hlavně díky žralokům, kteří skáčou po schodech, plavou na mělčině či v 20 centimetrech vody, skáčou do oken. Na oplátku se nechají zabít židličkou, plastovou brokovnicí, pohledem či motorovou pilou. Mě zase zabily hlášky o aerodynamice aut, o termodynamice tornád či počasí, které se měnilo v závislosti na pohledu kamery. Posledních 10 minut je něco naprosto neuvěřitelného :) ()

animaxis odpad!

Tady už ani nedám jednu hvězdičku za originální nápad.Na filmy o zvířatech mám Animal Planet,ne tyhle filmy,které už mi lezou krkem a já nevím čím ještě! ()

Nivenx odpad!

Celé je to k smíchu. Hrozné efekty, debilní pointa, tady je blbě úplně všechno a opravdu se dá na to dívat velice špatně. Co je ale klad, že to netrvá dlouho a má to pěknej obal. ()

panMartin odpad!

Od začátku až do konce jsem se jen smál a zároveň kroutil hlavou nat tupostí scénáře, blbostí postav, neskutečně otřesných nehereckých výkonů a ubohoučkých "efektů. Ještě několik dní po shlédnutí budu nevěřícně kroutít hlavou, jak tohle mohlo dostat nějaký rozpočet... ale fandy si to evidentně našlo. Je to prostě sračka všech sraček. ()

Sabrewulf odpad!

Tvrdit o tomhle filmu od Asylumu, že to je brak, je jako nosit dříví do lesa. On chce být brakem. Průser je spíš v tom, že v té brakovosti silně přestřelil, takže už to není ani vtipné. Jen trapné, nudné a ubohé. Nechápu 1,2,3 a 4hvězdičkáře. Tohle je na odpad, nebo plný počet, nic mezi. ()

Motinski odpad!

Ani neviem či sa oplatí k tomuto niečo písať. Stačí si pozrieť na začiatku značku Asylum a asi budete vedieť čo vás čaká. Jediné kvôli čomu som Žralokonádo dopozeral do konca bolo, že som sa smial. Vážne, dá sa to. Zabávať sa na idiotských efektoch a netrpezlivo tipovať či pôjde o najhorší film aký som kedy videl môže byť pri správnom naladení sranda. Najhorší síce nie je, ale do Top 5 by som ho asi zaradil. ()

ivan_drago odpad!

"There're sharks everywhere..." "Where did it go?" It"s under the car..." To kurva nevadí, že kurva stojej s tím autem v hloubce asi tak 50 cm.... Kurva.... To nikoho z těch imbecilů, co na tom pracovali, to nenapadlo alespoň zmínit, že je to totální píčovina... Jinak vidět "Steva", jak hraje zklamaného muže, který přišel o podnik, to je zážitek... ()

Lachtaan odpad!

Zápletka: Ta vůbec nejoriginálnější v historii sci-fi filmu. Monstra: Taky bych chtěl cestovat za pomoci tornáda, které by mě samotnému nijak neublížilo. Herci: Tara Reid byla vlastně poněkud zbytečná už v Prcičkách, tak co jste od ní kdo očekával zrovna tady? ()

Johnny.ARN odpad!

Tento film som dlho držal len v teoretickej rovine, ale došlo aj na neho. A ako som očakával, strašná kokotina. ODPAD! ()

lennyd odpad!

Poklidně žijící občany Los Angeles nedokáže z jejich klidu nic rozhodit. Na nezmary přírody jsou docela zvyklí, tak co by se vzrušovali. Ale tato bouře bude výjimečná - kromě tun vody z oceánů na město popadají také tisíce žraloků, které tornádo vyzvedlo z mořské hlubiny. Fin (Ian Ziering) bude muset nasadit všechny své síly, aby zachránil svoji rodinu a své přátele ... Od filmů z dílny Asylea většinou nic neočekávám, ale toto byl opravdu zážitek. Začnu nejdříve tím pozitivním - tím je plakát k filmu, a taktéž (a fakt jsem nečekal že to někdy řeknu) herecký výkon Iana Zieringa (Steve Sanderse by v něm v tomto filmu hledal málokdo). A tím bych s pozitivy skončil. Negativem je všechno ostatní - počínaje samotným scénářem (fakt se mi líbilo, že kdykoliv se ke skupince někdo přidal, tak do několika vteřin byl sežrán), vizuálními efekty (hlavně tornáda jsou velmi nepovedená), přes dialogy a hereckým obsazením (kromě výše zmíněného Iana) konče. Na tvůrce filmu (případně jiné chytré hlavy) bych měl několik málo dotazů, které mi po celý film vrtaly hlavou - Jaktože hurikán z oceánu vynesl miliardu žraloků, a ostatní vodní havěti a jiného bordelu si ani nevšiml? Vždyť by v hurikánu musela lítat spousta jiných krámů - loďě, ostatní ryby, medůzy a co já vím co dalšího. A pak - naposledy když jsem si to zjišťoval, tak žralok byl ryba. Což znamenalo, že dýchá pomocí žaber, a že bez vody je nahranej. Ne však v tomto filmu - kde žraloci jezdí na střechách aut, šplhají po lanech a další taškařice. Možná to beru až moc vážně, ale aspoň trochu reality by si film zachovat mohl... ()

Blíží se Sharknado 3

Blíží se Sharknado 3