poster

Aféra (TV seriál)

 • USA

  The Affair

Drama / Psychologický

USA, 2014 - 2017, 31 h (Minutáž: 32x55 min)

Hrají:

Ruth Wilson, Dominic West, Joshua Jackson, Maura Tierney, Leya Catlett, Carolina Ravassa, Julia Goldani Telles, Rebecca Rittenhouse, Stephen Kunken, Geoffrey Owens, Michael Godere, Mare Winningham, Marko Caka, Pressly Coker, Jeffrey DeMunn, Teddy Bergman, Karina Logue, Deirdre O'Connell, Kaili Vernoff, Colin Donnell, Mark Margolis, Paulina Singer, John Doman, Kathleen Chalfant, Lynn Cohen, Josh Stamberg, Marin Hinkle, Blair Brown, Robert LuPone, Patrick Devaney, Anna Friedman, Richard Schiff, Jeremy Shamos, Catalina Sandino Moreno, Joanna Gleason, Peter Friedman, Jennifer Esposito, Ron Canada, Nadia Gan, Kimberly Huie, Samantha Sherman, Rich Chew, Omar Metwally, Sebastian Junger, Brooke Lyons, Nat Cassidy, James Naughton, Virginia Kull, Cynthia Nixon, James Lorinz, Guy Burnet, Brendan Fraser, Ed Moran, Tyrone Brown, René Ifrah, Irène Jacob, Sarah Ramos, Alex Ziwak, Jonathan Cake, Patrick Bauchau, Tim Guinee, Hope Olaide Wilson, Jo Yang, Donna Mitchell, Michael Pemberton, Christian Navarro, Pierre Aussedat, Marilyne Canto, Emilie Chesnais, Agathe Dronne, Steven Fierberg, Franck Mercadal, Ana Reeder, Neal Huff, Deborah Ayorinde, Natalie Roy, Reagan Grella, Savannah Grella, Clea Lewis, Quinn VanAntwerp, Victor Williams, Dana de Celis, Elliot Villar, Marcus Callender, Hunter Emery, Sean Kleier, Marquis Rodriguez, Cindy Cheung, Dominique Fishback, Kaytlin Borgen, Jake Siciliano, Jadon Sand, Nicolette Robinson, Darren Goldstein, Danny Fischer, Kaija Matiss, Abigail Dylan Harrison, Nadja Settel
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheJokerCZ
  *****

  Po třech dílech parádní záležitost, která mě velmi rychle vtáhla do děje a nepustila. A předpokládám že mě to nepřestane v nejbližší době bavit. Už se těším na další díly! //Konečně jsem se dostal k tomu, abych to dokoukal a až do posledního dílu se jedná o výbornou záležitost, do které jsem se dokázal vcítit i díky skvělým postavám a podmanivé hudbě. 9/10(4.11.2014)

 • Radiq
  ****

  Po první sérii super. Postavy mají hloubku, city, život, motivace a nejsou to jenom ploché klišovité zvratky. Dominic West si asi holt umí vybírat kvalitní seriály. Tohle má fakt propracovanej scénář, i když jsem si původně myslel, že to bude blbost o nějakym poměru. Zajímavé byly dvě perspektivy vyprávění - z pohledu Noaha a Allison, které se vždy liší v menších či větších detailech. Plus další linie vyšetřování vraždy/nehody detektivem... přičemž si docela dlouho počkáme, než se dozvíme, kdo že je to vlastně obětí... I když jsou tam i odlehčené momenty, moc srandy tady nečekejte. Taková nevěra totiž nikdy nevěstí nic dobryho...(6.11.2016)

 • evulienka3
  ****

  Dopracovala som sa k tomuto seriálu vďaka mojej obľúbenej herečke Ruth Wilson a musím napísať hneď na začiatku,že rozhodne idem sledovať aj ďalej. Prvý diel bol veľmi zaujímavý a sľubný, rozprávaný z dvoch rozdielnych uhlov pohľadu, trochu pripomínajúci úvod seriálu True detectiv, ale bez filozofických úvah. Som zvedavá ako tento príbeh rozvinú ďalej...(14.10.2014)

 • hous.enka
  ****

  Výjimečný náhled na události z pohledu dvou lidí, je naprosto nevěrohodný, a právě to je ta věc, kvůli které musíte tenhle seriál vidět. Ona, on, jiskry vzájemné přitažlivosti, že málem vzplál celý ostrov. Jak tohle jenom může dopadnout... Z mého pohledu to nedopadlo zas až tak dobře, jak by mohlo. Například poslední záběry poslední epizody mi přišly zbytečné. Bylo to nutné takhle dotáhnout? Stačil přece jen náznak. A pak to vyšetřování vraždy/dealování, které mělo celou sérii spojovat... to mi přišlo takové nijaké, nadbytečné a zbytečné. Dost dlouho netušíte, o koho vlastně jde, a když to pak zjistíte, je vám to už tak nějak fuk. Seriál se tedy podle mě pohybujet ak mezi třemi až čtyřmi hvězdičkami, ale za obsazení ústřední čtyřky se přikloním k té čtvrté hvězdě. /zhlédnuta pouze první série, k dalším už nějak nemám chuť a odvahu/(6.1.2015)

 • Aky
  ****

  Ve skutečnosti dost jednoduchý až banální příběh manželských nevěr se zasutou a nezřetelnou kriminální zápletkou provázený spoustou nudných a stále se opakujících sexuálních scén. V závěru pak dochází v překotném spěchu k několika pointám. Nicméně profesně po všech stránkách od scénáře až po herce perfektně zvládnutý seriál.(2.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace