Ďaleká budúcnosť. Pri prenose zmrznutých ľadových objektov zo spustošenej Zeme sa z jedného z ľadovcov vynorí Jason Voorhees a posádka lode má po chlebe. Desiaty diel hororovej série Piatok trinásteho. (POMO)

Vodny

Jason 10 je vyvražďovačka bez nápadu, nudnými scénami překypující. Co víc si přát od Xtého dílu hororové série, která je jen stavidlem nastavované kaše předchozích částí. ()

Vakomlok odpad!

Jason ve vesmíru? To už je snad vtip. Zkoušel jsem se na to dívat s nadhledem, ale prostě to nešlo. Chtěl jsem dát jednu hvězdičku za Lexu Doig, ale byla by to zbytečná laskavost vůči takovému nesmyslu. ()

Raziel_cz

Filmu Freddy vs. Jason to konkurovat nemůže, ale v podstatě se oba vezou na vlně pořádně vtipných černých komedií a člověka to prostě i přes naprosto debilní scénář nedokáže nudit. Scéna se spacími pytli je ten nejoriginálnější způsob zabití dvou slečen, co jsem viděl. ()

Folky

Mezi dvěma a třema hvězdičkama. Protože i když mě to chvílema nudilo, pořád tu jsou chvíle kdy mě to bavilo. 50% ()

animario odpad!

Adept na nejstupidnější film EVER. Kdyby byl Ed Wood teenager v současnosti a dostal ke svým 15. narozeninám kameru a pár gramů afghánskýho matroše, vymyslel a natočil by asi něco takovýho. Ta finálová gumoverze Jasona oživená nanopotvůrkama vypadá jako záporák z Power rangers, nemůžu si pomoct. Ovšem na opileckej mejdan ideální zábava. ()

Rathalos

Desiaty film o Jasonovi sa mi vobec nepacil,trapne pokracovanie Piatku trinasteho a zhovadenie tejto vydarenej hororovej serie,jedna hviezdicka a to som velmi stedry...:-) ()

helloween93

Po průseru Jason Goes to Hell je Jason X o třídu lepším počinem, přesto je film béčkově tupý i v rámci série. Když hlavouni z New Line po parazitické devítce nevěděli, jak dál sérii po letité odmlce milkovat, rozhodli se zasadit Jasonovy další osudy do vesmíru, s čímž souvisí fakt, že místy film připomíná spíš než letní 80’s slasher vesmírnou Alienovskou vybíjenou, ale killů je dost a některé mají i nápad. Přesto je však scénář děravý jak Jason po souboji s tou androidkou. Celkově slabší 2. ()

plagjoklas

Tak toto NIE! Takto dovrzat seriu Piatkou 13teho? Dakujem pekne pán Isaac. A mohlo to byt fakt dobré. Nebyt zlých hercov, zlých trikov, zlého scenára a absolutne nestrasidelného Jasona. Tý co poznajú originálnu sériu museli film prezívat v ukrutných mukách a Jasonova mama sa asi 131651684 krát prevrátila v hrobe pocas týchto absolutne odfláknutých 93 minút. Neviem pre koho to bolo natocené. Normálne lutujem ze som to pozeral. Iba mi to spravilo nervy. ale jednu * im musím uznat. Za chutovkovú vrazdicku alá brutálne rozdrtenie zamrznutej hlavy. ()

dainio

Pokračování, které se odehrává ve velmi velmi vzdálené budoucnosti. Jason se najednou přímo z pekla ocitl na mimozemské lodi, kde ho nedopatřením oživily...poté už začíná klasická krvavá rošáda...co mě ale dostalo, tak to jsou výkony všech herců. Nelogické chování a naprosto nevhodný typ humoru....nesympatické tváře a hlavně téměř nijaký děj...sci-fi horor s Jasonem ? Jason patří na Crystal Lake a ne se plahočit po galaxii... ()

Utero odpad!

Teda vážně nechápu jak jsem tu hodinu a půl mohl vydržet :D Ikdyž přiznám, že občas jsem přetáčel. Už jenom to pomyšlení "Jason ve vesmíru" :D Pro fanoušky série je shlédnutí povinnost. Vy ostatní od tohoto filmu raději utečte... ()

Étienne

Netuším prečo, ale videl som to niekoľkokrát. Postava Jasona má stále niečo do seba, ale spoločne s bezduchým dabingom a lacnými seriálovými efektami u mňa zakotvil iba na jednej hviezdičke, ()

Johny M.

No to mě po*er, to byla šílenost. Od probodnutí Kevina Bacona před mnoha lety až po zabíjení ve vesmíru 500 let poté! Čekal jsem děsnej shit, ale nakonec jsem se celkem bavil. 3,5* ()

Pekisan

Robo-Jason?:))) ono samotny napad preniest Jasona do buducnosti nepovazujem za az taky zly, zle je uplne vsetko ostatne. 2 naozaj vtipne vrazdy, ale s bliziacim sa koncom som normalne pocul padat hviezdy do Crystal Lake. ()

helraiser

Nemůžu si pomoc, ale mě se tenhle mnohými zatracovaný Jasonův výlet do vesmíru zatraceně moc líbil. Jáson řádí opět jak kdyby do něj ďas vjel, slušné gore, výborná kombinace humorua hororu. Navíc slušný odkaz na předchozí díly v podobě virtuálního křišťálového jezera. A finále to už je kapitola sama o sobě. Bavil jsem se v podstatě od začátku až do konce a nemám nejmenší důvod si na něco stěžovat. Zábavné, originální a natočeno s nadhledem. Zábava zajištěna. ()

Carpenter je Psychopath

Carpenter je Psychopath

18.05.2005

Legendárny John Carpenter (na obr.) sa po štvorročnej odmlke vracia na scénu. Jeho najnovším filmom bude thriller PSYCHOPATH o bývalom agentovi CIA, ktorý je povolaný späť do akcie, aby zastavil… (více)