Spartakus (TV seriál)

Spartacus

Akční / Drama / Dobrodružný / Historický

USA, 2010–2013

Joseph LoDuca

Andy Whitfield, Liam McIntyre, Lucy Lawless, John Hannah, Viva Bianca, Manu Bennett, Craig Parker, Lesley-Ann Brandt, Erin Cummings, Peter Mensah, Jai Courtney, Anna Hutchison, Nick E. Tarabay, Antonio Te Maioha, Dustin Clare, Katrina Law, David Austin, Siaosi Fonua, Stephen Dunlevy, Craig Walsh Wrightson, Eka Darville, Raicho Vasilev, Daniel Feuerriegel, Ande Cunningham, Janine Burchett, Brooke Williams, John Bach, Lliam Powell, Mark Mitchinson, Campbell Cooley, Karlos Drinkwater, Matthew Chamberlain, Tim Foley, Tania Nolan, Mia Pistorius, Brooke Harmon, Matt Gillanders, Jon Brazier, John Way, Tim Cronin, Matthew Saville, Cynthia Addai-Robinson, Reuben de Jong, Kyle Rowling, Marcus Johnson, Dylan Hopkins, Bonnie Sveen, Hanna Mangan Lawrence, Michael Hurst, Ellen Hollman, Alain Chanoine, Simon Merrells, Christian Antidormi, Pana Hema Taylor, Gwendoline Taylor, Jenna Lind, Tom Hobbs, Todd Lasance, Cohen Holloway, Peter McCauley, Jared Turner, Richard Norton, Paul Glover, Luna Rioumina, Conan Stevens, Catherine Boniface, Lauren Shaw, Ditch Davey, Joseph Naufahu, Andrew Stehlin, Mark Ferguson, Aaron Jakubenko, Vince Colosimo, Brett Tucker, Jeffrey Thomas, Peter Feeney, Marisa Ramirez, Jason Hood, Stephen Papps, Barry Duffield, Colin Moy, Anthony Ray Parker, Stephen Lovatt, Joel Tobeck, Andrew Grainger, Greg Ward, Chris Petrovski, Kevin J. Wilson, Levi Holley

Komentáře uživatele aneta105 k tomuto TV seriálu

Nějak mi nejde do hlavy proč je jádro tohoto seriálu zaoženo na sexu aa erotice. Díky tomu hlavní příběh se v tom ztrácí.... 50%. ale konec zas tak špatný nebyl....(3.7.2017)

A tam, kde první řada skončila, druhá pokračuje, sice se děj vleče a někeré scány jsou zbytečné, nic méně na tom finále této řady mě absoletně uchvátilo a mnohkdy překvapilo, bravo seriále, dávám ti 85%.(8.7.2017)

Poslední řada dala víc bitev a taky více emocí než první dvě, nic méně ale uznávám, že tato řada se kvalitou srovnala s obouma řadama dohromady a díky tomuto seriálu jsem se i já mohla něco víc přiučit. 90%-(10.7.2017)