Mělčiny

• USA The Shallows (více)

kyrysar

Jednoduchý filmek, nijak složitý, ale přes to si zaslouží pozornost, jelikož je tak krásně oddechující. A navíc Blake Lively je prostě kočka. ()

BosMutus

Ta ženská je Übermensch... holt nordická blondýna. :) SPOILER: Vidí za soumraku ve slané vodě v hloubce několika stop na vzdálenost desítek yardů, takže ji ani nějaké medúzy či velký bílý žralok nemůže rozhodit.Kdyby žralok nekousal ty kovové součásti bójky a kdyby tak blbě neskápl, tož bych snad ještě zvážil vyšší hodnocení :) ()

JenomDominik

Krásně natočený film na pohled, jen škoda jak je film nereálný, hlavní hrdinku potká štěstí, na to zase smůla, zase štěstí, zase smůla a takhle pořád dokola, což opravdu kazí dojem z filmu, ale sa shlédnutí film stojí už jen k vůli těm krásným záběrům, hlavní herečka taky skvělá... takže takovej mírnej nadprůměr (60%) ()

hony23

Tak tu máme další Čelisti. Až né zas tak blbá blondýna uvízne na balvanu 200 metrů od břehu s lehce nakousnutou nohou a kolem ní krouží žralok s mimořádným apetitem. Po většinu filmu docela záživná hra o přežití, kterou pokazilo až nesmyslné závěrečné zúčtování onou hladovou rybkou. ()

bmx6

Mělčiny jsou spolu s filmem 47 Meters Down nejlepší žraločí film od dob čelistí(samozřejmě pouze jedničky).Takže jsem vděčný,že jsem to mohl vidět a naprosto si to užít.Krásná krajina,krásná holčina a celkem pěkný žralok,takže docela pecka. ()

XI-XAO

Přestože tvůrci vsadili na jistotu v podobě „Prsatá surfařka versus Zjizvenej žralok“, výsledek nebyl zrovna fenomenální. Zřejmě mi na začátku filmu uniklo, proč je ta paryba tak neuvěřitelně zaujatá proti holkám z Texasu, že je ochotná plavat kolem dokola celý den a dělat jí jeden naschvál za druhým. Nemluvě o tom, že kvůli ní ten kaňour ani nešel daleko, aby přežvykoval ocel jako Hubba Bubba. A grand finále snad nemá smysl ani komentovat, to beru jako jeden velký výstřel do tmy. Ale abych jen nelamentoval: pěkná pláž, hezké záběry, milej racek, drsný medúzy… ()

BlackAdder87

Průměrný film, vizuálně velmi pěkně natočený, který mírně kazí finále "žralok harmonika", ale celkově se na to dobře kouká. ()

Sentinel

Těžko se lze ubránit dojmu, že to mohlo být mnohem lepší. Takové 127 hodin působilo daleko uceleněji. I tak ale slušná jednohubka. ()

Elisson

Zase film, ktorý robí zlé meno žralokom. Dievčina sa mala pekne akčne a keďže som v poslednej dobe videla pár amerických filmov so "zlým" koncom, nebola som si sitá ako to dopadne. ()

Magnus87

Tak toto bolo skutočne strašné...žralok, nenávistná krvilačná beštia ktorá žere všetko čo jej príde do cesty vrátane bójok vs. Blake Lively, odhodlaná sexy cica na surfe. A bystrá!!! Ako bystrá?!? Takmer ako MacGyver!!! Desné čosi... ()

Kenji

Napätie slušné, dokonca ma to udržalo hore aj okolo polnoci, zatiaľ čo moja žena zaspala. Bolo tam niekoľko momentov keď si človek pripomína, že toto je film, takže to, že takto sa žraloky nesprávajú je irelevantné. Zniesol by som aj nehappyend. Ale zas lepšie ako Sharknado :-) ()

Tomko87

Deadpoolova frnda Blake Lively vs veľký žralok. Je to vlastne okresaná ženská verzia Čeľustí. Film ma bohvieako nenadchol, a ani neurazil. Proste večerný film na jedno pozretie. ()

Matos

Celkom sympatický film na jedno večerné zhliadnutie. Atmosféra ušla, žralok bol pekný parchant a hlavná herečka celkom kočena takže spokojnosť. ()

SuperXero

Hra s časom a vlastnými silami, ktorá neurazí, bohužiaľ ani dvakrát nezaujme. Nebyť dobrej herečky, je to horší priemer. No ako oddychovka, myslím, postačujúca. ()

bonovox

Pre mňa málo nápadité a napínavé. Blake je sice fešná herečka a na surfe jej to pristane, ale predsa len ešte nedokáže uniesť na svojich pleciach celý film. Finále už bolo mierne prehnané a výsledný dojem to už len pokazilo. ()

Sharkman

To bude zase pripo... lidi, kteri nebudou chtit plavat daleko od plaze :-D. Ja bych k zanru pridal jeste komedie, obcas jsem se musel az smat nerealnosti situace a take strihu, ale jinak je to koukatelne a hlavne pomerne kratke ;-). ()

rEooo odpad!

Jeden z najhorších filmov aké som kedy videl, ani telo hlavnej herečky nestalo zato, chcel by som videl scenár, takýto ostudny film by som nenatočil ani keby som chcel ()