Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn)

• USA Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) (více)

Po rozchodu s Jokerem se Harley Quinn (Margot Robbie) spojí s dalšími superhrdinkami, aby společně zachránily malou dívku z rukou obávaného narcistického padoucha jménem Black Mask (Ewan McGregor). Správná psychoušská jízda může začít! (Vertical Entertainment)

RoyBatty444

Filmu chýba záporák (tento je len nechutný a čudný). Robbie hrá svoju rolu obstojne ale nepripadá mi to ako film ale skôr ako seriál. Stále sa tu rozprávajú nejaké príbehy. Vedľajšie postavy sú veľmi slabé ako príbehovo tak herecky. ()

HBJ

To ale byla zase feministická sračka !! Všichni chlapi jsou fuj fuj bezpáteřní padouchové a jedině ženy jsou pravé hrdinky bez bázně a hany a běda tomu, kdo to vidí jinak, že..V Sebevražedném oddíle byla Harley nebezpečná a cool srandistka, tady je jen trapná, měkká a veeelmi odpudivě slizská, ble..Jedinej světlejší moment a záchytnej bod, kterej to zachránil před odpadem, je chudák Ewan Mc, ale i ten je vyladěn jen v těch nejteplejších barvách, prostě neštěstí.. Nečekal jsem od toho fakt nic, už jen proto, jak se to celý jmenuje, ale zas musím uznat, že dostat tolik hnusných leseb do jednoho filmu musela být makačka ! PS Jděte už prosím s tou připitomělou girl power, včetně #MeToo, do PRDELE !!! Díky. ()

Zaba

No... kde začít. Je jasné, že se od filmu nedá očekávat lautr nic duchaplného, ale jako celek je to celkem fajn oddechovka. Je milé, jak se holky nakonec semknou a vše se vyřeší. Je tam opravdu mnoho scén, které jsou přitažené za vlasy, ale v rámci žánru je to OK. Takže suma sumárum... bylo to zábavné, ale odvařená jsem z toho nebyla. Jako gaučovej filmík je to ale príma. Happy end. ()

DeLonge

S hodnocením tohoto počinu, jsem musel opravdu hodně dlouho čekat. Páč bezprostředně po zhlédnutí jsem byl neuvěřitelně nasraný, vytočený, podvedený a zklamaný asi jako když jsem v baru sbalil super sexy babu a doma se ukázalo, že dotyčná má péro. Takže teď po spoustě panáků, hospitalizaci v Bohnicích a tvrdém výcviku u tibetských mnichů, kde jsem se naučil mimo jiné chodit po žhavé lávě a polykat žiletky, jsem naprosto a zcela zenově vyrovnán a mohu s klidným svědomím hodnotit. Film je naprostá a nebetyčná kokotina, prokládaná feminismem a trapností. Což by mi třeba ani tolik nevadilo, ale muselo by to nějak vypadat. Kurva mať, vždyť to nemá vůbec žádný děj, ani příběh a dokonce ani osnovu. Je to jen 100 minutový výtah stupidních keců ještě stupidnějších neherců a hlavně teda nehereček. A to obsazení jako má znamenat co? Vždyť je to tam samej debil nebo blbeček. Debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček akorát tam vzadu (respektive vepředu) je snad jediná výjimka - Margot Robbie. Jenže na takovej film je to žalostně málo. Jedna * za jednu opravdu vtipnou scénu ze sendvičem a taky za Margot. Víc ale nedám, ani kdyby mě hyena po poli honila a za koule tahala. Tak a jdu si pro další antidepresiva. ()

nudlis

Jak se mi Margot líbila jako Harley v Suicide Squat, tohle stálo za hovno. Místy dost přehrává, bitky jsou hodně odfláknutý a vůbec jí nejdou a zbytek party taky stojí za prd. Takový patnáctý pokračování Charlieho andílků, akorát v Gotham City. A protože patnáctý, tak i zbytečný, natahovaný a s promarněným potenciálem. Cathy Yan to zřejmě brala jako feministickou ročníkovou práci na nějaký zapadlý filmový fakultě a podle toho to taky dopadlo. ()

Zlajdaa

Vizuál krásný, ale to je tak vše. Příběh o ničem, a tak museli těch 109 minut zapráskat násilím. Je to jen a pouze o mlácení. Jediné, co mě potěšilo, že se ve filmu objevila Huntress. Jinak bohužel ztráta času. ()

Mark1983

Bez ohledu na recenze mi Harley Quinn sedla o sto procent víc než SEbevražedný oddíl, což přestože SEbevražedný oddíl nezačínal špatně, nakonec z něj byla doslova fantasy pohádka dle mého úhlu pohledu. ()

matous20063

Byl by to skvělý komiksový film kdyby byl lepší origin postav, méně otravná Harley a to nejhorší na tomto filmu TEMPO. Tepmo při kterém zapomete děj a ve všem se zamotáte. Jinak je všem byl film skvělý. Možná trošku inspirované Deadpoolem. 70% ()

jenspifa

A mě se to docela líbilo, Gotham je temný město, to je jasný, ale taky je tam zřejmě prdel 😀 65 % jak nic, a margot je nejlepší volba ()

Theofilus odpad!

Jedinej komiksovej film co jsem byl nucenej v půlce vypnout. Nuda, přehnanost ve špatném slova smyslu a strong women + několik pořádných ran do koulí od hlavních hrdinek působily jako poslední rány do mrtvoly DCEU. ()

Yamatosan odpad!

Tak moc se to snaží být DC Deadpoolem, ale selhává to naprosto ve všem takovým způsobem, že si nezaslouží nic menšího, než odpad. ()

Pavlo

Zasa trefa vedla. Tento film nie je crazy, nie je vtipny, nie je zaujimavy, nie je putavy, nie je originalny. Tento film je len trapny a ma niektore dobre spracovane akcne sceny. 2* su za to, ze to svizne ubehlo a za mozny prislub pokracovania, ktory sa z nedostatov tohto dielu pouci. Som velky optimista? ;-) ()

Bogrant

Umelo vyhajpovaná feministická báchorka, ktorú nakoniec vylepšuje svojou bojovou choreografiou aj tak len chlap Stahelski. A to je väčšia sranda než celý film dokopy, ktorý sa mimochodom v traileroch tváril ako totálne šibnutý až anarchický, ale napokon z neho vzišla iba nudná prázdnota, ktorá sa svoj triviálny scenár snaží ukryť za farebný dym a kopance medzi nohy. Napätie je v nedohľadne, postavy slabo rozvinuté a nezaujímavé, flashbacky otravné a samotná Harley dosť prehrávajúca a vôbec nie tak hysterická ako by chcela byť. Bieda. ()

Ondak

Tak takhle fakt ne. Tenhle film je špatný a nějaké hvězdy ode mě dostal jen za zpracování, které je uspokojivé a občas i líbivé (kostýmy, prostředí, atd.). Jinak je vše špatně. Herecké výkony žádné, obsazení tragické. Příběh jedna velká nuda. Vše působí, že nepřátelé jsou nemyslící idioti, kteří neumí nic, jen jsou hadroví panáci na cvičení chvatů a kopání a mlácení do koulí. Hlavní hrdinka už měla být snad v každém souboji mrtvá, ale stejně všechny sejme nějakým rádoby cool vybavením, chvatem nebo hláškou (nebo náhodou). Humor je na úrovni 15 leté holky. Mám rád universum DC, ale tohle je úplně mimo. Bohužel se potvrdilo, to co jsem čekal už na začátku. Film nepřekvapil a rozhodně ho nedoporučuji. ()

Milo384

Film o správně střeštěné Harley Quinn. Určitě jsem se víc bavil než u Sebevražedného oddílu. Akční scény byly výborné. Děj naprosto jednoduchý, ale k tomuto druhu filmu se bezvadně hodí. Prostě vypnout mozek a koukat se na bláznivou podívanou. Nakonec mně nevadily ani vedlejší ženské postavy. Prostě zase jiný film podle komiksového hrdiny. Film na sobotní večer: 3-4* ()

KuceraJohny

Nechci znít jako nějaký šovinista, ale ženské filmy mě prostě stále neberou. Je z nich cítit, to jak moc se chtějí vyrovnat mužům, až zapomenou, že jsou vlastně ženy. Kdyby se spíše zaměřili na charaktery "hlavních" postav tak by to možná mohlo dopadnout jinak. Upřímně jsem od filmu ani moc nečekal, ale Harley Quinn je super postava tak proč tomu nedat šanci. To že je Harley stále skvělou postavou platí furt, akorát když má utáhnout celý snímek tak to trochu zeslábne i tak však byla nejvýraznější a rozhodně nejlepší postavou v celém snímku. I když ono to nebylo ani moc těžké jelikož ostatní ženské hvězdy se moc neprojevili. Akorát na konci nakopou všem mužům Gothamu prdele a to tak špatně, že jen málo kdo uvěří situaci kdy položí nějaká z hrdinek nohu na krk sto kilovýmu chlapovi a sním to práskne o zem. Black Mask jako záporák se určitě mezi ikony tohoto žánru nezařadí jelikož toho by batman dokonce přehlédl. Plus filmu však spočívá v běžnějším provozu gothamu. Je zde ukázaná i jiná stránka než jen drahé večírky v luxusních čtvrtí a nebo honičky v nočních uličkách. Zde jsou kluby a hlavně děj i ve dne na ulici, to mě na tom bavilo asi nejvíc. A taky i když sexapel lehce klesnul tak Margot Robbie. ()

zurivymlok

Konkurenční marvelovky nejsou kdovíjak chytré, ale přesto jsou napsány a natočené tak, že si to člověk vůbec neuvědomuje a jenom se baví. Jenže toto je tak okatě hloupé, že se člověk nemá šanci začít bavit. Zčásti mi to připadá, jako by toto měla být DC varianta na Deadpoola, ale je to tak strašně hloupé, přehnané a neuvěřitelné, že to nesnese srovnání ani náhodou. Občas jsou tu dobré nápady a detaily, které potěší (např. mě hrozně pobavilo, když si Ewan McGregor sedl do křesla s popcornem, aby koukal jak bucou Harley stahovat...), vizuálně je to dobré (občas bych řekl i lehce nadprůměrné), soundtrack je taky fajn..., ale vše zabíjí tupý scénář, nudné postavy a přepálenost, která je zde tak nějak na sílu a člověk tomu prostě nevěří. A ten konec (až na smrt hlavního záporáka) byl fakt stupidní, že jsem dal skoro jen jednu hvězdu. || Docela by mě zajímalo, zda ten "odkaz" na Leona byl skutečně odkaz či jen náhoda. ()

Rom4n

Chápem výhrady, ale mne väčšinou nevadili. Je to štýlové, komiksové, akčné scény super a dialógy tiež neboli až také hrozné. Jednoduché, priamočiare, žiadne kázne, na nič sa to nehralo. Niektoré herecké výkony boli meh. Okrem toho ma to bavilo o dosť viac ako Wonder Woman. ()

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj… (více)

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

Nový Piráti z Karibiku s Margot Robbie

27.06.2020

Margot Robbie si zvolila pirátský život. Zahraje si hlavní roli v novém chystaném filmu ze světa Pirátů z Karibiku. Scénář k zatím nepojmenovanému filmu pak napíše Christina Hodson, která dělala s… (více)

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

Vynechá Wonder Woman komplet kina?

21.03.2020