Halloween: H20

• USA Halloween H20: 20 Years Later (více)

Šílený psychopat Michael Myers se vrátil a s ním i kletba jeho rodiny. Svůj pověstný nůž obrátil znovu proti své sestře Laurie (Jamie Lee Curtis), pro niž se noční můra stává skutečností. Tentokrát však je na střet s vrahem připravena.  Horor Halloween: H20 je v pořadí sedmým dílem klasické série, kterou zahájil v roce 1978 režisér John Carpenter kultovním snímkem Halloween (u nás vyšel na videu pod názvem Předvečer svátku všech svatých). Pokračování režiséra Steva Minera se odehrává o dvacet let později (odtud šifra v názvu snímku). Na scénu se v něm vrací jak ďábelský vrah Michael Myers, tak jeho sestra Laurie Strodeová, která jako jediná přežila jeho řádění. Nyní žije pod změněným jménem, má sedmnáctiletého syna, ale stále ji pronásledují děsivé vidiny o Myersově návratu. Není tedy překvapena, když se tak opravdu stane. Po dávných zkušenostech s nezničitelným zabijákem je však na střetnutí s ním připravena a je odhodlána sprovodit ho tentokrát ze světa definitivně. (oficiální text distributora)

MTE

helouvin ha dve o :))))) no z povodnej serie som videl len prvy a druhy diel, ale an to ze je to ktore? siedme? pokracovanie ete vzdy je na vysokom leveli... ja som sa bavil... kavlit prvych dvoch dielov to nedosiahlo a nie je to ani take "temne" ale dalo sa na to pozerat 75% ()

LooX

S vyjímkou originálu bezpochyby nejlepší film série.Mladinký Hartnett který si přímo říká o zabití (bohužel mu unikne) a vynikající Jamie Lee,královna žánru,která nakonec velice rázně doslova utne ,,sourozeneckou rozepři" :-) ()

pirate

Opět další vyvražďovačka, která má však alespoň záživný děj s dobrou atmosférou. A není zase tak moc krvavá. 50%. ()

Helled

I když tento díl ušel atmosféra je nenávratně v trapu a krvavost už uplně dávám tři hvězdy jen protože to režíroval Steve Miner a hrála v tom Jamie Lee Curtis a je to pokračování na první dva díly mé hodncení 39 % ()

Filatov

Ty bláho Jamie Lee Curtis se slušně položila do svojí role a se sekyrou jí to fakt slušelo. Konečně na Michaela nastoupil někdo, kdo se ho nebál a šel mu to nandat. H2O má skvělé herecké obsazení a super vraždy. To, že opomíjí ostatní díly série a navazuje pouze na Halloween a Halloween 2 byl dobrý počin. ()

uprchlice

Tento díl se mi velice líbil a myslím si, že se vydařil. Jsem ráda, že si tam opět zahrála Jamie Lee Curtis, která měla tak trochu po druhém dilu pauzu. Skvělý děj v prostředí střední školy. Taky se mi líbil začátek, kdy je divák ve velkém napětí a čeká, co se stane a nutí ho to k zakrytí obličeje. Jo přiznám se já to taky dělala. Jen je zvláštní, že se zde nemluví o mrtvé dceři Laurie, která má skoro dospělého syna. Taky nechápu scénu, kdy Michael ukradne auto nějaké ženě a ona ani nezavolá policii. Jinak se mi to moc líbilo. ()

Johnysinner

Od začátku do konce napětí,akce prostě super podívaná.Na rozdíl od jiných hororů,kde se nic hodinu neděje tenhle stojí fakt za to !!!!! ()

Jansuper

Tento díl halloweenu je důkazem toho že u slasher hororů vždy nejde jen o počet zabití, ale o to jak je natočen onen film, sice Mychael zabije jen 6 lidí, ale i tak to je povedený halloween díl, s dobrou atmosférou a dobrým dějem, s epickým finálem ( souboje mychaela a Laurie), hudba je výborná, napětí tu také bylo, je vidět že Steve Miner je fakt šikovný režisér, natočil i podle mě nejlepší díl pátku 13 part 3 ()

draxxi

Jedno z tech lepsich, i kdyz jednodussich pokracovani. Skoda ze si neodpusti klise jako hledani spravneho klice nebo nestartujici auto. Jinak fajn finale... 8/4/2024 65% ()