Přichází Satan - Procitnutí

(TV film)
  • Česko Omen IV: Procitnutí (více)

Damien Thorn je mrtvý, ale věštba o příchodu antikrista se znovuzrodila v podobě dívky jménem Delia, kterou adoptovali Gene a Karen Yorkovi. Když Karen zjistí, že se její dítě narodilo za zvláštních okolností, najme soukromého detektiva, aby našel Deliiny skutečné rodiče. Tím se rozeběhne série zvláštních nehod a Karen začne všechny podezřívat ze spiknutí proti ní. Nakonec se rozhodne zjistit o své dceři pravdu sama. (oficiální text distributora)

oLí odpad!

Áááááá.... Já to prostě nemohl dokoukat, nešlo to. Každý záběr kamery na onen nesympatický odpudivý obličej malého spratka mě dost silně týral. A když to mluvilo, musel jsem přepínat a rozdejchávat to na animal planet, kde běžel dokument rybičkách ( jistě způsobeno dabingem, ale ten se k tomu obličeji dokonale hodil ). Ta malá holka je fakt antikrist, nikdo jinej by mě nedokázal vydeptat tolik jako ona a být s ní sám v jedné místnosti půl hodiny, odrovnala by mě, přiznávám se dobrovolně. Bleaah. ()

5150

Všechny ty obrácené kříže a tak dál, jsme mnohokrát a lépe viděli... Prostě neoriginální a zbytečné pokračování... ()

corpsy

Po trojke to chcelo opäť rovnaký smer. Malé dietko so satanskými schopnosťami. Ale...naneštastie sa to tvorcom nepodarilo. Podpriemer. ()

NinonL odpad!

Katastrofa. Situace, které trochu dávají smysl, jsou do detailu okopírované z předchozích dílů a zbytek je trapný nesmysl. Takhle pohřbít úspěšné téma ... ()

PKD

Byla by to i sranda,pokud by to nebyla táááákováhle...chci říct,nuda. Jediný důvod proč jsem to kdysi viděl dokonce 2x(!),je přítomnost dr.Juliet Parrishové z V jako vítězství. A ost stojí taky za starou belu. Je vidno,že tento film,nebavil nikoho,včetně režiséra,herců a hud.skladatele. Smutná tečky (spíš černý puntík),za slavnou sérií/trilogií. ()

balba

Tento díl byl už pěkný propadák oproti předchozím dílům..Bohatý bezdětný pár adoptuje malou holčičku , která začne projevovat parapsychické schopnosti a začíná vraždit.Pátrání ukáže , že je dcerou Damiena Thorna , hrdiny předchozích dílů.Film nevelkých kvalit.Jsem velice zvědavá jaký bude remake prvního dílu. ()

cariada

Příběn začíná ,když mladý pár jde adoptovat dítě holku mimino. V klášteře kde proběhla adopce má jedna jeptiška hrozný výčitky ,že dítě žije , ale matka představená jí zbije a zemře. Mimino novou matku škrábne do tváře a ta je z toho rozhozená. Dítě pokřtí na Deria ,ale kněz co dělal obřad je stižen smrtí. Po letech se u dívky projevují sklony k násilí. Rovněž nemá kamarády a zčínají okolo ní umírat lidi. Máma začíná mít pochybnosti ,že je normální. Najem si vyšetřovatele ,aby zjistil něco o jejím původu. On vyhledá jeptišku ,která měla výčitky na začátku , stala se z ní šlapka(jak zajímavý osud) a pak zase náká kazatelka. Jak jinak ani oni neujdou pomstě. Mámě se narodí konečně dítě. Jenže zjištuje ,že dívka je ve skutečnosti Damienovou dcerou. Rozuzlení je zajímavé a děsivé. Místy to sice kopíruje první díl ,ale pak se to líp rozjede. Důstojné završení celé serie. ()

Nivenx

Ach ne! Tak tohle nemělo nikdy vznikout. Jakmile Damien zemřel, tak už nikdy neměl nikdo točit nějaké to pokračování, ale zkrátka jsou tvůrci, kteří si nikdy nedají pokoj a budou to do nás hustit pořád, jen aby vydělali nějakou tu korunu kvůli dobrému jménu. Ale, že ten film stojí za starou belu jim asi nějak nevadí. Zde už není skoro žádná drsná atmosféra a už to ani moc horor není. Všichni tam kecají nějaké bláboly a holčička vraždí jak pomatená, ale bez nějakého lepšího efektu. Film, který je hodný zapomenutí a budu se tvářit jako, že neexistuje. 15% ()

SeanLSD

Tak, v rámci genderovej spravodlivosti je teraz už jasné, že aj do ženy sa môže vteliť Antikrist... – ostatne mnohí si už dávno myslia, že práve v takejto podobe nachádza obzvláštne zaľúbenie. Inak čo – načo? – aktualizácia žiadna, iba plus trochu tej new age ezoteriky... - ale prekvapivo kvalitne napísané aj zrežírované, s kopou nápadov a v konečnom dôsledku ďaleko lepšie dielo, než obe pokračovania pôvodného filmu dohromady. ()

Radiq odpad!

Každymu aspoň trochu normálnímu člověku musí být od začátka jasny, že tohle bude hrozná sračka. Je tam totiž hrozny snad uplně všechno - herci, herecké výkony, scénář, retro atmo béčkovejch sraček z let minulejch, českej dabing, no prostě je to docela velky utrpení... Akorát ta hudba je dobrá, ale ta byla ukradená z předchozích dílů, takže se to nedá hodnotit jako novej prvek. Jinak je to celkově kopírovačka něčeho z předchozích dílů - jde o adopci, otec je politik, akorát adoptovaná je dcera a ne syn, ta má rotvajlera, mstí se spolužákům, pohledem zabíjí a stávej se nehody, no prostě trapárna... Navíc na plakátu k filmu to vypadá, že je vyfocená jiná malá herečka, přičemž ta sama o sobě vypadala docela dost démonicky, takže to jediny se jim povedlo. Ale teda jinak mi vzhledem trochu připomínala Jyoti Amge, chch... ()

pravdovravny

Námet bol dobrý, nebudem viac rozoberať aby som neprezradil dej, ale paradoxne Hudba a scenár všetko kazia. Hudba je ako z nejakej komédie!!! Aj keď nastáva smrť, tak z nejakého dôvodu mne neznámeho tam pustia veselú hudbu!!!. Byť troška lepší režisér tak tu máme dobré doplnenie Omen trilógie. ()

lskala

Typická béčková hororová záležitost z přelomu 80 a 90 let. Místo strachu a napětí divákovi naservíruje jen nudu a možnost se občas škodolibě pousmát trapnosti některých scén. 30% - 2** ()