Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller
USA, (2015–2016), 17 h 2 min (Minutáž: 40–44 min)

Kamera:

William Webb

Hudba:

Brian Kirk

Mark Harmon, Michael Weatherly, Pauley Perrette, Sean Murray, Brian Dietzen, Emily Wickersham, Rocky Carroll, David McCallum, Joe Spano, Jon Cryer (více)

Epizody(24)

Gibbs, který projde fyzickou i psychickou proměnou, se vrací do služby. Členové týmu v boji s teroristy a vrahy musí udělat rozhodnutí, která mají dalekosáhlé důsledky. (Netflix)

SNCIS

10 let od konce Jagu a seriál, jenž vznikl právě kvůli němu - jeho spin-off žije dál. "Ty nejsi padouch z bondovky, jsi nula. Nemůžeš mluvit jako padouchové z bondovky, jen jako oňi umřeš!." Stále je to dramatické, akční, veselé a plné života, stále je na co se dívat. "Oni kliknou, já kliknu online rande. Tvoje noční můra co?" - "Ne to je spíš tento rozhovor." Postavy si vyvíjejí a rostou. Je tam moc zvratů jako smrt Zivi a utajené dítě které měla s Tonym. "Skončil jsem." - "Udělej co musíš." - "A uvěř tomu, čemu věříš." Odchod Tonyho emotivní, jsem zvědavý jak to bude fungovat bez něj. "Jsem zvláštní agent NCIS mým úkolem je sloužit a chránit naše námořnictvo a námořní pěchota po celém světě. Vnímám svůj odznak jako symbol autority a důvěry veřejnosti. Budu žít svůj život příkladně, s vědomím že mé činy mají vliv na mé kolegy i naši agenturu." - 99,9%. ()

• Technickým poradcom pri natáčaní epizódy bol potápač Thomas Arklie, ktorý bol v čase natáčania zasnúbený s herečkou Pauley Perrette (Abigail Sciutová). (koba)
  • Herec Michael Weatherly (Anthony DiNozzo) oznámil svůj odchod ze seriálu v noci, kdy se tato epizoda odvysílala. (Katka189)
  • Molo na konci epizody je molo ve Ventuře, asi hodinu cesty severně od Los Angeles. Jen několik měsíců po odvysílání této epizody bylo molo silně poškozeno nárazy vln. (Katka189)