Reno 911! (TV seriál)

Reno 911!

Komedie / Krimi

USA, 2003, 88x22 min

Cedric Yarbrough, Chris Williams, Thomas Lennon, Michael Ian Black, Wendi McLendon-Covey, Carlos Alazraqui, Masi Oka, Mary Birdsong, Robert Ben Garant, Michael Patrick Jann, Michael Copon, Lisa LoCicero, Cathy Shim, Simon Helberg, Simon Rhee, Brian Posehn, Alexa Havins, Gary Anthony Williams, Ken Marino, Assaf Cohen, Floyd Van Buskirk, Nate Torrence, George Lopez, Christina DeRosa, Cheryl Hines, Tarah Paige, Nick Swardson, Donna D'Errico, Amy Brassette, Mikey Day, A.D. Miles, Sean Young, Cole S. McKay, Mindy Sterling, Andrew Daly, Wayne Brady, Zach Galifianakis, Angela Trimbur, Marta McGonagle, Tracey Walter, Taylor Negron, Steve Little, Rachael Harris, Jonah Hill, Scott Lew, Dana Goodman, Jesse Heiman, Kenny Rogers, Brandon Molale, Brian Unger, John Ross Bowie, Toši Toda, Andrew Bowen, Ron White, Joe Lo Truglio, Tina Casciani, Jim Rash, Nat Faxon, Chelsea Handler, Patton Oswalt, Toby Huss, Oscar Nuñez, Rainn Wilson, Rob Huebel, Jessie Camacho, Jack Plotnick, DeRay Davis, Sonny King, Choice Skinner, Jennifer Elise Cox, Matt Walsh, Nick Kroll, Danielle Jacobs, Thomas Rosales Jr., Jonny Rees, Scott Thompson, Phil Van Tee, Mather Zickel, P.J. Byrne, Jordan Peele, Keegan-Michael Key, Lauren Weedman, Matt Jones, Kerri Kenney, Richie Keen, Brendon Small, Emmy Harrington, Daniel Vasquez, Mary Elizabeth Ellis, Timothy Brennen, Randall Park, Charles Papert, Katie Lohmann, Agnes Olech, Drew Droege, Ana Alexander, Aisha Tyler, Brendan Hunt, Anthony Bonaventura, Jay Johnson, Lauren Mary Kim, Alison Haislip, Mitch Silpa, William Bassett, Natasha Leggero, Erin Foster, Kip King, Mary Scheer, Julia Vera, Mariano Mendoza, Trevor Lissauer, Lisa Arch, Jamie Denbo, Dave Hill, Peter Allen Vogt, Greg Watanabe, Lou Ferrigno, Randal Reeder, Thomas Bolster, Carrie Keagan, Ben Zook, Alex Fernie, Debra Wilson, Matt Winston, Ted Jonas, Gene LeBell, Jack Donner, Alex Russo, Lindsey Stoddart, Lobo Sebastian, Brian T. Finney, Guy Stevenson, Arden Myrin, J.W. Smith, Matt Leonard, Niecy Nash, Charlotte Newhouse, Lisa Lampanelli, Jill-Michele Melean, John Ennis, Paul Greenberg, Kyle Dunnigan, David Jahn, Eric Price, Hugh Davidson, Jerry Minor, Jackie Harris, Bryna Weiss, Dana Powell, Murray SawChuck, Heather R. Provost, Marc Evan Jackson, Matt Besser, Craig Gellis, Magdalena Holland, Chris Tallman, Susan Yeagley, Jevgenij Lazarev, Nadine Ellis, Kulap Vilaysack, Regan Burns
  • johny89

občas mám pocit, že čím horší komedie je, tím víc procent má na csfd:-D ... bylo to opravdu dost nudné a docela trapné, a to mám komedie podobného typu docela rád..(2.10.2011)

Policajti z americkeho predmesti, avsak zabavni! Dokonale vykresleni tech nejprimitivnejsich pudu a osobnosti, zabava utahujici si z principu reality show (Cops) idealni na to, kdyz prijdete z prace a chcete pustit neco u ceho se pobavite a nemusite zatezovat hlavu.(9.5.2010)

Tak tohle žeru, naprosto skvelej serial plnej uzasnejch charakteru kterym vévodí Jim Dangle. Scénka s kokainovýma kralikama je snad nejvtipnějši scéna co jsem v seriálu videl. Tady zadny moralizování nečekejte, je to jízda plná bláznů a jeste bláznivějších situací....škoda že se to k nám asi nedostane. Navíc mě malinko vadí ta cenzura nadávek. Někdy díl opravdu jen pípá. treba v DVD to bude lepsi.(25.8.2009)

• nessbeal

Parodie na kriminální seriály o policejních důstojnících a jejich denních eskapádách na policejní stanici v Renu v Nevadě.(12.9.2012)

• - Väčšina scén v seriály je čistá improvizácia, naskriptovaných scén je naopak veľmi málo. (surfound)