Reklama

Reklama

Reno 911!

(seriál)
  • USA Reno 911!
Trailer
Komedie / Krimi
USA, (2003–2020), 35 h 56 min (Minutáž: 10–22 min)

Hrají:

Cedric Yarbrough, Niecy Nash, Robert Ben Garant, Thomas Lennon, Kerri Kenney, Chris Williams, Michael Ian Black, Wendi McLendon-Covey (více)
(další profese)

Série(7) / Epizody(113)

Obsahy(1)

I v uniformách jsou muži a ženy, kteří se nikdy policajty neměli stát, a toto jsou jejich příběhy. Svezte se se statečnými muži a ženami v jejich nebezpečné jízdě. Kamera je neustále zapnutá a zachycuje všechno bezprostřední nebezpečí, akce a milostné vztahy zdejšího policejního sboru. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

nessbeal

všechny recenze uživatele

Parodie na kriminální seriály o policejních důstojnících a jejich denních eskapádách na policejní stanici v Renu v Nevadě. ()

johny89 

všechny recenze uživatele

občas mám pocit, že čím horší komedie je, tím víc procent má na csfd:-D ... bylo to opravdu dost nudné a docela trapné, a to mám komedie podobného typu docela rád.. ()

Reklama

burnfly 

všechny recenze uživatele

Policajti z americkeho predmesti, avsak zabavni! Dokonale vykresleni tech nejprimitivnejsich pudu a osobnosti, zabava utahujici si z principu reality show (Cops) idealni na to, kdyz prijdete z prace a chcete pustit neco u ceho se pobavite a nemusite zatezovat hlavu. ()

stephano 

všechny recenze uživatele

Tak tohle žeru, naprosto skvelej serial plnej uzasnejch charakteru kterym vévodí Jim Dangle. Scénka s kokainovýma kralikama je snad nejvtipnějši scéna co jsem v seriálu videl. Tady zadny moralizování nečekejte, je to jízda plná bláznů a jeste bláznivějších situací....škoda že se to k nám asi nedostane. Navíc mě malinko vadí ta cenzura nadávek. Někdy díl opravdu jen pípá. treba v DVD to bude lepsi. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (3)

  • Väčšina scén v seriály je čistá improvizácia, naskriptovaných scén je naopak veľmi málo. (surfound)

Reklama

Reklama