Huff (TV seriál)

Huff

Drama / Komedie

USA, 2004 - 2006, 22 h 32 min (Minutáž: 24x55 min)

Thania St. John

Hank Azaria, Paget Brewster, Blythe Danner, Anton Yelchin, Andy Comeau, Liza Lapira, Oliver Platt, Heather Kafka, Erica Cerra, Jewel Staite, Drew Fuller, Bob Saget, Alicia Coppola, Sharon Stone, Octavia Spencer, Dakin Matthews, Anjul Nigam, Ashley Williams, Skyler Gisondo, Scott Adsit, Dave Stann, Natalina Maggio, Lara Flynn Boyle, Swoosie Kurtz, Laura Marano, T.J. Thyne, Hal Linden, Melissa Lahlitah Crider, Archie Kao, Frank Medrano, Ali Liebert, Aki Avni, Randy Wayne, Noel Fisher, Sarah Jones, January Jones, Stephen Spinella, Kirk B.R. Woller, Jeff Chase, Brian Lloyd, Billy Lush, Natalia Nogulich, Adrian Holmes, Jennifer Spence, Louis Iacoviello, Saxon Trainor, Nichole Galicia, Michael Boatman, David Clennon, Hunter Bodine, Jesse Plemons, Jackie Geary, Raini Rodriguez, Lizz Carter, Evan Parke, Ron Roggé, Susan Krebs, Bonnie Bartlett, H.M. Wynant, Barbara Stuart, Joshua Snyder, Michael Hyatt, Bruce Locke, Sunkrish Bala, Mim Drew, Faith Prince, Maria McCann, Lamont Thompson, Niki Botelho, A Martinez, Christian Monzon, Gillian Barber, Patti Allan, Natasha Wilson, Brian Cousins, Ryun Yu, Peter Breitmayer, Jonathan Del Arco, Sharon Sachs, Susan Chuang, Brian Palermo, Scott Klace, Kate Orsini, Malcolm Stewart, Donna White, Maurice G. Smith, John Hartmann, Ethan Cohn, Teryl Rothery, Harry Groener, Robert Forster, Annie Potts, Kevin Dunn, Misti Traya, Debbie Lee Carrington, David Ramsey, Matt McCoy, Ken Howard, Chris Marquette, Larry Bagby, Anjelica Huston, Jason Beghe, Sam McMurray, Tom Skerritt, Robert Davi, Kathryn Leigh Scott

Komentáře uživatelů k TV seriálu (27)

V zásadě klasický "HBO-like" seriál, zdánlivě o ničem, jen o životě. Ovšem s vtipem, nadhledem, černým humorem a vydařenými dialogy. Prostě pohodový seriál o jednom psychiatrovi, který by nejlépe sám potřeboval pomoc odborníka a ani doma si nemá šanci oddechnout. Manželka s tchýní vedou neustálé žabomyší války, synátor je v pubertě a nejlepší kámoš je velmi osobitý právník. Seriál stojí čistě na dialozích a výkonech tria Azaria, Platt a Dannerová. Stojí na nich však neotřesitelně.(11.3.2005)

"Jak chceš řešit rtěnku na slipech svýho 14ti letýho syna?"....."Co bělidlem?"......Huff neřeší jen to, ale i manželku, matku, ale především svoje pacienty - je psychiatr. V jeho soukromých a profesních trablích mu sekunduje jeho kámoš - právník ( Oliver Platt se pro tuto roli narodil) - když zrovna nechlastá a nepaří. Po prvních pár dílech jsem tímto pohodovým seriálkem nadšená.(25.2.2005)

JISTĚ MÁTE I KRÁSNÝHO PSA. ZAHRADU A HEZKY UDRŽOVANOU PŘÍJEZDOVOU CESTU, ŽE? MÁTE SPOUSTU ZÁBAVNÝCH PŘÁTEL, MILUJÍCÍ RODIČE A BRATRY A SESTRY. A VŠICHNI SE MÁTE RÁDI. MÁTE KRÁSNOU ŽENU, HEZKEJ SEXUÁLNÍ ŽIVOT. TAK TO VIDÍM. JESTLI TO NENÍ PRAVDA, NIC NEŘÍKEJTE. JÁ TO TAKHLE VIDĚT CHCI.(11.12.2007)

Se svým životem nespokojený psychiatr obklopený nespokojenými pacienty v práci, nespokojenou rodinou doma, a já jsem moc spokojený. Docela realisticky působící dramata životem frustrovaných lidí všeho věku pro mě trochu zabíjí příšerně napsaná postava syna. Je to tak těžké napsat realisticky působícího teenagera? Když se podívám na Huffa či třeba Californication, koukám, že asi ano... Mno nicméně Huff je hodně milý seriál s jemným humorem a spoustou opravdu zajímavých postav, a i když opravdovému králi žánru (Odpočívej v pokoji) nesahá ani po kotníky, je docela dobrou alternativou.(1.10.2008)

Hanka Azariu jsem si našla v Přátelích a jako Huff rozhdně nezklamal.(13.3.2009)

Výborný počín, tenhle seriál prostě žeru! Perfektně napsáno přímo na tělo hlavnímu hrdinovi, který je tak senzačně skeptický, roztěkaný, zvláštní...(18.3.2008)

Výborné, psychologické, o životě dobrého člověka a psychologa v USA, jeho starostech a strastech s klienty a mnohdy spíše sama se sebou a svou rodinou...schizofrenním bratrem, tvrdou poblázněnou matkou a příliš chladnou ženou...! :-)(11.8.2008)

Tak nakonec je to pravda. Tezko tomu verit, ale i americane jsou normalni lidi. Lidske a zabavne.(9.3.2009)

Slabší místa by se našla (hlavně pak syn mě občas irituje), ale ty naštěstí vyvažuje silná stránka seriálu - tam patří dialogy a herecké výkony (bezkonkurenční Oliver Platt, umírněný Hank Azaria). Dobře vystavěný seriál, který v závěru stoprocentně funguje a děj se doslova hltá. Ovšem ta síla funguje pouze tehdy, když odkoukáte poctivě všechny díly. Velmi kvalitní seriál, který bych zařadil do špičky nových seriálů.(15.11.2007)

Pořádný kus cynismu a opravdu hodně drsného humoru,který má svůj ojedinelý a vytříbený styl.Hank Azaria sice perlí,ale nade vše musím zasadit výkony Olivera Platta,když totiž omylem zabijete sjetou štětku,není nic lepšího než jí za pomoci svého psychiatra nechat rozplynout v prach ve stavební buňce nabyté plynem,jen škrnout.Asi jeden z nejlepších scénáristických výtvorů a že se natočilo pouhých 24 dílů je směšné,ovšem chápu to,ne každého mozek je schopen pobrat tvrdou realitu,černý,brutální a cynický styl vyprávění a vůbec pesimismus v praxi.Skvost 100%(6.3.2012)

85 %(25.5.2011)

Jak tady uz nekdo rekl, jeden z nejlepsich serialu posledni doby...(26.9.2007)

• fmash

Já to nechápu. Už dlouho se mi nestalo, abych v prvním dílu seriálu (a to nekoukám na kdejakou ulici) nenašel ani jeden jedinej důvod, proč bych se měl podívat ještě aspoň na jeden. Copak tohle může být dabingem?!(21.5.2012)

Lowrymu se některé postavy tak povedly, až se zdá, že jejich potenciálu neumí využít beze zbytku - s výjimkou závěru třinácté epizody, kdy rozpoutá skutečný armageddon. A pokud bude Oliver Platt válcovat všechno kolem sebe takovým stylem, jako v první sérii, nezbude autorům, než celý seriál přejmenovat na "Tupp" a z doktora Huffstodta udělat jen přihrávače.(11.4.2005)

Tento seriál ma chytil v prvej minúte úvodných titulkov. Niečo z neho vyžarovalo. A stále je to len lepšie a lepšie a lepšie :) Skvelé obsadenie, perfektné charaktery, vypointované pointy aj dialógy ... jednoducho geniálny seriál na upršané dni (to bola metafora, on je geniálny na všetky dni :)(7.12.2007)

62. Zlatý Glóbus za rok 2004 - nominace (1) - Nejlepší herec ve vedlejší roli - Oliver Platt(12.3.2009)

Konec první série byl děsivý a tím se rozhodlo, že ne 3*, ale 4*.(28.1.2008)

Tenhle seriál jsem viděl asi v 15ti na ČT 2, již tehdy mne velmi zaujal, ale samozřejmě nerezonoval ve mě tak silně, jako dnes v 21ti. Huff má snad jen jedinou vadu na kráse a to, jak je nedoceněn. Jinak se jedna snad o nejsilnější psychologický a sociálně zaměřený seriál posledního desetiletí. Skvělý scénář, emoční demolice, ale stejně tak i umě zakompomovany cynický humor, zejména v podání Huffova nejlepšího přítele Rusla. Platt si s touhle rolí ze zlata poradil neskutečně, což se dá však říct snad o všech postavách. Ať o místy nesnesitelné matce hlavního hrdiny, prechytreleho syna nebo bratrovi Teddyho, který zde hraje možná nejtragictejsi roli, byť má i možná nejhezčí segvenci v zamilovanem období. Sám Hank Azaria zvládl tuhle roli perfektně. Není lehké hrát někoho, kdo radí ostatním aniž by stíhal řešit svoje vlastní problémy. Tenhle seriál je nedoceněny skvost, který však nezbývá, než doporučit!(20.8.2013)

Mám pocit, že seriál měl mnohem větší potenciál, ale málo vynalézavých scénáristů. A opravdu divná je znělka...(12.11.2007)

Škoda, že jsem viděl jen pár dílů, protože to má nápad a kouká se na to dobře.(1.9.2008)

Chvílemi vtipné, po většinou depresivní, přesto více než koukatelné.(10.9.2008)

<< předchozí 1 2