Krásný ztráty (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2000, 25 min

Martin Čech

Michal Prokop, Aňa Geislerová, Pavel Kuka, Tereza Brodská, Richard Krajčo, Dan Bárta, Květa Fialová, Vladimír Dlouhý, Vilma Cibulková, Jan Kašpar, Miroslav Táborský, Eliška Balzerová, Helena Štáchová, Dušan Klein, Petr Nikolaev, Tatiana Vilhelmová, Pavlína Moskalyková, Petr Čtvrtníček, Miroslav Etzler, Petr Sís, Marián Varga, Vladimír Just, Magdaléna Sidonová, Karel Smyczek, Antonín Panenka, Peter Dubecký, Zuzana Bydžovská, Vanda Hybnerová, Magda Vášáryová, Simona Stašová, Hynek Bočan, Miroslav Krobot, Ester Kočičková, Jan Budař, Radovan Lipus, Zdeněk Lukeš, Soňa Červená, Jiřina Jirásková, Jan Potměšil, Iva Bittová, Bohumil Klepl, Božidara Turzonovová, Jan Vyčítal, Pavel Šmok, Arnošt Goldflam, Vladimír Páral, Dušan Třeštík, Jan Šmíd, Michal Malátný, Jan Schmid, Josef Škvorecký, Marek Brodský, Emília Vášáryová, Jan Saudek, Pavlína Wolfová, Hana Hegerová, Josef Masopust, Alice Nellis, Veronika Žilková, Jiří Lábus, Jan Špáta, Václav Chaloupek, Július Satinský, Juraj Kukura, Ondřej Vetchý, Miroslav Moravec, Jana Štěpánková, Vlastimil Brodský, Olga Sommerová, Petr Nárožný, Petr Hapka, Yvonne Přenosilová, Andrej Hryc, Karel Heřmánek, Daniel Landa, Helena Třeštíková, Iva Hüttnerová, Filip Topol, Jan Burian, Jaroslav Dušek, Halina Pawlowská, Pavel Bobek, Jiří Menzel, Vlastimil Harapes, Jan Hřebejk, Jiří Bartoška, Vladimír Merta, Zdeněk Srstka, Jiří Srstka, Jiří Macháček, Milan Lasica, Milan Šteindler, Jiří Hromada, Eva Holubová, Václav Marhoul, Ivan Kraus, Vladimír Mišík, Tomáš Hanák, Richard Tesařík, David Vávra, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Kodet, Ladislav Smoljak, Miroslav Donutil, Barbora Štěpánová, Jaroslav Hutka, Tonya Graves, Jiří Grygar, Zdenka Procházková, Alena Vránová, Václav Koubek, Michal Pavlíček, Stanislav Motl, Daniela Kolářová, Dara Rolins, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Adolf Born, Vlastimil Třešňák, Ladislav Špaček, Michael Kocáb, Jiří Krejčík, Igor Chaun, David Černý, Václav Moravec, Jiří X. Doležal, Dana Hábová, Roman Holý, Pavel Sedláček, Martin Porubjak, Pavol Hammel, Milan Mejla Hlavsa, Zbigniew Czendlik, Iveta Toušlová, Pavel Zuna, Petr Skoumal, Ivan Hlas, Luděk Munzar, Tomáš Halík, Irena Obermannová, Miloš Čermák, Aneta Langerová, Barbara Nesvadbová, Jolana Voldánová, Pavel Šporcl, František Pavlíček, Eva Salzmannová, Vladimír Körner, Jiří Křižan, Jaroslav Bouček, Maroš Kramár, Pavel Dostál, Čestmír Kopecký, Jan Vodňanský, Petr Jarchovský, Norbert Auerbach, Petr Ulrych, Martin Hilský, Jaromír Štětina, Michal Viewegh, Zdeněk Mahler, Lenka Reinerová, Jiří Dědeček, Dana Drábová, Václav Cílek, Magdalena Kožená, Ivan Zachariáš, Roman Šebrle, Jaroslav Róna, Jana Lorencová, Laco Deczi, Galina Miklínová, Igor Blažević, Pavel Pecháček, Martin Němec, Iva Procházková, Tereza Boučková, Karel Schwarzenberg, Slavomil Hubálek, Radka Vranková, Tomáš Mašín, Mnislav Zelený, David Vondráček, Jaroslava Rytychová, Tereza Brdečková, Feng-jűn Song, Dušan David Pařízek, Ida Kelarová, Karel Steigerwald, Jan Ruml, Jaroslava Moserová, Lucie Konášová, Janek Kroupa, Radoslav Banga, Ivan Douda, Petr Weiss, Ondřej Šrámek, Hana Vávrová-Heřmánková, Ivan Klíma, Karel Janeček, Vlasta Průchová, Vojtěch Lavička, Ivan Langer, Michal Kaščák, Petr Váša, Marcela Augustová, Cyril Höschl, Šimon Pánek, Marek Hlavica, Vladimír Kučera, Martin Schulz, Milan Schulz, Madeleine Albright, Aleš Valenta, Josef Formánek, Miroslav Antl, Martin Glaser, Robert Sedláček, Pavel Kosatík, Jiří Rusnok, Stanislav Gross, Petr Nečas, Vladimír Špidla, Miroslav Kalousek, Vladimír Mlynář, Václav Hudeček, Mirek Topolánek, Jan Fischer, Bohuslav Sobotka, Milan Cais, Milan Knížák, Václav Bělohradský, Petr Fischer, David Radok, Helena Zeťová, Slavomír Lener, Vít Holubec, Martin C. Putna, Miroslav Verner, Radek Jaroš, Jiří Rybář, Pavel Váně, Otakar Černý, Erazim Kohák, Markéta Irglová, Iveta Radičová, Jana Kirschner, Svatopluk Karásek, Martin Bursík, František Stárek, Eva Zaoralová, Dan Horyna, Martin Fendrych, Robert Vano, Šárka Strachová, Jan Železný, Eduard Stehlík, Alena Zárybnická, Tono Stano, Jan Pirk, Leo Pavlát, Michel Fleischmann, František Lízna, Irena Dousková, Anna Šabatová, Petruška Šustrová, Václav Malý, Eliška Fučíková, Ivan M. Havel, Luboš Andršt, Dagmar Pecková, Miloš Rejchrt, Imrich Bugár, Miloslav Stingl, Jeroným Klimeš, Tereza Maxová, Blanka Matragi, Marta Kubišová, Libor Pešek, Ondřej Konrád, Ľubomír Feldek, Václav Vorlíček, Jan Kačer, Michal Dlouhý, Waldemar Matuška, Vavřinec Hradilek, Lucie Bílá, Hana Zagorová, Meda Mládková, Petr Fejk, Lukáš Pollert, Magdalena Dietlová, Pavel Tigrid, Bořek Šípek, Joska Skalník, Boris F. Kudlicka, Radim Špaček, Blanka Bohdanová, Eva Trejtnarová-Hudečková, Richard Samko, Michael Žantovský, Jan Jíra, Ivo Mathé, Zdeněk Nehoda, Jan Tříska, Iva Pekárková, Doubravka Svobodová, Erik Tabery, Vojtěch Lindaur, Vladimír Beneš, Martin Jazairi, Rudy Linka, Petr Zuska, Vladimír Renčín, Pavel Klusák
  • Karlos80

Jen za pěknou titulní melodii, jinak typický pravoláskařský pořad, plný havlomilů, intelektuálů a filozofu, tedy nic pro mě. Samozřejmě že záleží na výběru hosta, ale poslouchat od některých lidí stále dokola jak dřív trpěli a nemohli pomalu svobodně dýchat, je z dnešního pohledu (po určitých zkušenostech z určitými lidmi) už docela legrační.(23.3.2007)

Keďže sa rada rozprávam so zaujímavými ľuďmi alebo rada počúvam zaujímavých ľudí, tak sa rada pozerám aj na túto reláciu. Nie všetci hostia ma vždy zaujali, ale páči sa mi, že je to urobené na princípe "spomíname," na minulé časy - aspoň sa niečo nové dozviem a je super vidieť, ako ľudia menia názory (o čom boli presvedčení v mladosti, dnes vidia úplne inak). Najviac som sa smiala na diely, do ktorého bol pozvaný bývalý narkoman a policajt z protidrogového oddelenia. Ale zvučka mi naháňa strach!(17.5.2012)

Jak dlouho že ten pořad Prokop dělá? Přes deset let? Deset let se neumí jako moderátor chovat nenuceně natož elegantně, kouká se všude možně stranou, jen ne do očí toho, koho se zrovna ptá, a tváří se přitom jako sám svůj škraloup. A taky by se za tu dobu mohl odnaučit neustále pošilhávat po rafinovaně ukrytém scénáři pod barem..(11.10.2011)

Tohle je celkem sympatický pořad a když se sejdou hosté, kteří mají co říct, tak je to velmi osvěžující záležitost. Trochu ruší prazvláštní průhledy skrze skleničky. Moderátor Michal Prokop je evidentně na hosty dobře připraven (na rozdíl od podivína Pavla Anděla), ale moc dobře mu nejde oční kontakt, rovněž přesná a jasná formulace otázky mu dělají potíže a zbytečně zdržují. Pořad by si zasloužil trochu delší stopáž.(16.3.2009)

Nikdy jsem neměl rád Prokopa jako moderátora...vadilo mi jak svým hostům nekouká do očí a tak divně tancuje okolo nepříjemných témat. Ale...vše ostatní mě velmi bavilo. "Kontrastní" výběr hostů, celý koncept rozhovoru u baru, úvodní písniča, podoba studia...i na toho Prokopa jsem si tedy musel chtě nechtě zvyknout;-)(10.3.2009)

• - V roce 2013 Michal Prokop oznámil, že po 14 letech pořad ukončí 500. dílem a vánočním koncertem v Divadle Archa. (Zdroj: wikipede.cz) (Kmotr76)

• - V pražské Náprstkově ulici skutečně existuje bar Krásný ztráty. (contrastic)

• - Řada rozhovorů byla vydána též knižně. První publikace vyšla v roce 2004, druhá o dva roky později v roce 2006. (Zdroj: wikipedie.cz) (Kmotr76)